Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek cipralex/hujšanje

cipralex/hujšanje

Živjo!

Ali je med vami kdo jemal hkrati antidepresiv Cipralex in Reductil kapsule za hujšanje? Če ste, ste imeli kakšne stranske učinke, katere? Ostali se prosim vzdržite “pametovanja”. Najlepša hvala za odgovore.

Zdravilo Reductil, ki ga omenjate, ni primerno uporabljati skupaj z zdravili za zdravljenje depresije (Citalopram, Cipralex,…). Bolj važna je v tem primeru terapija z antidepresivom kot z Reductilom. Svetujem vam, da se skupaj z zdravnikom, ki vam je predpisal Reductil, odločite za drug način pomoči v boju proti prekomerni telesni teži. Nekaj nasvetov o uspešnem in pravilnem pristopu k izgubljanju odvečnih kilogramov najdete tudi na naši spletni strani http://www.ce-lekarne.si.

Zdravljenje depresije traja kar nekaj časa, vendar upoštevanje navodil o rednem jemanju zagotavlja uspeh. Zato vztrajajte na tej poti, ker bo potem tudi boj s kilogrami lažji.

kopiran odg zdravnika.lp

se strinjam z morskim konjičkom, mogoče povprašajte pri svojem osebnem zdravniku za Delavnico hujšanja, ki jo imajo po nekaterih zdravstvenih domovih.Srečno.

nova
Uredništvo priporoča

Imam izkušnje, Cipralex jemljem že cca 3 leta, ne vem ali je terapija in tablete vzrok, da ne morem in ne morem shujšati. Zato sem (vem, v obupu, lahkomiselno) šla v lekarno in si zrihtala Reductil. Jemala sem ga en mesec, spremembe nobene, ne v smislu stranskih učinkov, niti pri zmanjšanju apetita. Če bi želela kontakt, da se kaj več pomeniva, mi lahko pišeš na [email protected]

lp

Ja Cipralex rad dviguje težo, oz. povzroča večji apetit. Smiselno bi bilo se pogovoriti z zdravnikom, kateri ti ga predpisuje o zamenjavi AD.

R

New Report

Close