Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali ima katera hlače za oblikovanje postave

ali ima katera hlače za oblikovanje postave

sem ravno listala neke kataloge in zagledam hlače za oblikovanje postave, cena 50 eur, to se mi zdi kar veliko, sicer če so vredne svojega denarja niti ni toliko

imam nekaj hlač s precej nizkim pasom in ko jih oblečem mi čez pas hlač gleda šlaufek okoli, in okoli..

bi se s temi hlačami za oblikovanje postave mogoče ta moj šlaufek kaj “omilil”. Ali pridejo precej (zelo) oprijete na telesu?

te hlače za oblikovanje postave pridejo kar precej visoko, ne vem pa ali tam tudi ostanejo, v tem položaju visoko. upam da razumete kaj bi rada vprašala? Da ne začnejo čez čas ko jih imaš oblečene dol lezti.

no v glavnem javite se če imate kaj izkušenj z omenjenim izdelkom, al je to zgolj lari fari

Nobene hlače niso magične. Nekje ti bo špeh ven udaril.

po porodu sem jih kupila, ker mi je špehec ostajal. pa sem jh oblekla samo parkrat. Tisti zgornji del se rad viha nazaj in je prov grdo.
Če te matra špeh v pasu je boljša izbira bodi za oblikovanje. Sam to je taka potuha:) pa tud ni preveč zdrav (te stisne, vpliva na pretok krvi itd). Za včasih že gre, za vsak dan pa ne vem, če je to najbolje. Raje se poskusi špeha znebit, bo bol zdravo.

Spanx se imenuje v ZDA najbolj uporabljen pripomoček za “skrivanje” oz. stiskanje neželjenih oblin. Menda ga v taki ali drugačni verziji nosijo tudi številne zvezdnice npr. po porodu.

Pomoje ne bi smel biti problem nalorilo po spletu.

Pa veliko užitkov….

Nimam hlač, imam pa superge. Dobiš jih v vsaki športni trgovini. V kombinaciji z nogavicami, trenirko in anorakom so v tem letnem času najboljše oblačilo za oblikovanje postave. Seveda, če v njih premakneš svojo rit iz stanovanja.

Oprosti, ker ti ne bom direktno odgovorila – ampak a se spomnis, kaksno izkusnjo je imela s to zadevo Bridget Jones :))))))))))

zloba grdoba, mi lahko osvežiš spomin

ne se ne spomnim

Evo, na hitro: hotela je biti res lepa za eno vecerjo z Markom Darcyem in celim kupom pomembnezev – doma je komaj zlezla v tisto rec, potem se ji je pa sredi dogodka stvar “zarolala” in so vsi buljili vanjo (je bilo videti kot rezervna guma okrog pasu), hehe…

New Report

Close