Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja kdaj pravi čas za hišnega ljubljenčka

kdaj pravi čas za hišnega ljubljenčka

Mene pa tudi nekaj zanima. Ali imate doma hišnega ljubljenčka in poleg seveda majhnega otroka.
Moj mož bi neskončno rad domov prinesel mucka (bil bi samo hišni) pa sem kar malo v dilemi. Imamo pa skoraj leto starega sineta. Kaj mislite je še prekmalu? Kadar sin pri sosedovih na vrtu vidi muco, je čisto nor – ga komaj ustavim da mi ne pobegne še on na sosedov vrt :-)) te živalice so mu blazno všeč, samo jaz pa ne vem ali bo prekmalu za malo mucko v novem domu.

Hmmmmm ne vem.

Zakaj pa ne?
Mi nimamo več doma živali,ker ni bilo časa za njih in sem jih rajši oddala nekomu,ki se bo z njimi ukvarjal.
Tako se bo otrok naučil ravnati z živalmi itd.
samo že od začetka je itak potrebno veliko potrpljenja,saj bo otrok večkrat pocukal mačko itd.Otroka ne smete pustiti samega z mačko.otroku bo potrebno strpno pokazovat kaj sme in kaj se ne sme

Mi ga imamo že od prej, se pravi pred rojstvom hčerke. Čist vredu je, mala se igra z njim, ga češe, pokriva z odejami ipd…muc se pusti, ko mu ni več všeč, vstane in gre.
Majhen mucek je bolj igriv in mogoče še bolj zabaven. Smo imeli malega begunčka kak mesec nazaj in je bilo zabavno. Ko se je hčerka igrala je vedno skakal in lovil igrače – še posebej žebljički so mu bili všeč.

nova
Uredništvo priporoča

Jst mislm, da je čisto pravi čas. Samo sinu bo treba pokazat kako se ravna z živalco.

Mi smo psa imeli že pred rojstvom sina. Se super razumeta. Kako je z mački ne vem, ker nisem fen muc.

New Report

Close