Forum.Over.Net

Starševski čvek

od 1.januarja bo drugače

Default avatar

zame bo

Zame bo, ker sem se odločila, da bom prenehala lagati možu in mu bom povedla za afero.
A bote tudi ve naredile kaj radikalnega?
Default avatar

brrrrrrrr

Reši se takoj bremena!
Default avatar

tud zame

Tud jst bom ful spremenila.Prav tako bom nehala možu prikrivat-pa ne afer,ker jih ni,ampak tko vsakdanje zadeve.Pa pufov se bom probala rešt,pa naučila se bom reči besedo NE,al pa nazaj povedat,kar mislim.Do zdej sm bla tih,pa me je jebal vsak k ma 5 minut cajta.Tega ne bo več!!!!!!
BOM velik spremenila.Moram.
Default avatar

elaine

Torej predvidevaš, da boš letos imela še kakšno in mu boš povedala za vse skupaj.
Še nisi slišala za pregovor; Česar oči ne vidijo, srce ne boli.
Default avatar

afna002

Nimam nobenih novoletnih zaobljub, ker nima smisla. Naslednje leto se bo zgodilo, kar se pač bo.
Default avatar

k i t t y

Pravijo, da je to največja oblika egoizma :)
Ker tebe muči si se odločila, da svoje breme preneseš na njega.

:)))
Default avatar

choo choo

Ravno od 1.januarja ne, vsekakor pa od januarja bo drugače. Prihaja 1. dojenček:-))
Default avatar

gluglu

Novoletne zaobljube mi niso pisane na kožo. Lahko imam cel seznam zaobljub pa na njih pozabim že naslednji dan. Imam pa ob nastopu novega leta vedno eno ali dve veliki - realni želji pa na sebi spodnje hlače rdeče barve:) Tisto afero pa, če je bila le bežna afera raje zadrži zase oz pozabi in glej da se ne ponovi.
Default avatar

afna002

choo choo, ne bodi tako prepričana vase:-) mogoče vas pa doleti prav na 1. januar:-)

Čestitke in srečno.
Default avatar

Vijolica1

zakaj pa ne bi bil presečni datum 1.12. ali pa celo 2.12. ali 7.12...
jaz novoletnih zaobljub ne sprejemam, ker sem jih ponavadi že par minut čez polnoč prekršila in nimajo velikega smisla...
Default avatar

E n j a

Jao, zakaj ne bi spremenila, kar pač misliš, že takoj? Če začneš danes, si kar en mesec v prednosti.

Kar se tvoje nenadne iskrenosti do moža tiče, raje se odloči, da ne boš več počela bedarij, ne pa da mu nekaj za nazaj blebetaš, jaz ne bi, ker ne bo imel nihče nič dobrega od tega.
Default avatar

zame bo

POvedala mu bom,ker imam slabo vest in tako ne morem več naprej. Zjutraj in zvečer se ne morem več pogledat v ogledalo in tudi njega ne morem več gledat v oči. Če se bo odločil me zapustiti, me pač bo, ampak karkoli bo, bo bolje kot pa je živeti s to skrivnostjo in slabo vestjo.
Default avatar

tudi zame

Bo zelo drugače, saj ostanem brez službe!
Default avatar

ena mala

brrrrrrrr je napisal/a:
Hja, naj se reši bremena, pa ga prenese raje na moža, ne? Svojo slabo vest in težo, ki jo nosi! Se mi zdi totalno egoistično....če ne veš, ne boli. Raje naj preneha z afero, se posveti možu 100000% in ga naj ne obremenjuje s svojo slabo vestjo in zadevo, ki jo ima na "puklu"...
Default avatar

rešitev se vedno najde

To ni ravno vzpodbudno, morda pa. Glej to kot eno priložnost, kako v življenju napredovati. SPremembe ne pridejo za brez veze in vse ima svoj namen, tudi če sprva ne zgleda lepo in obetavno. Vsaka stvar je za nekaj dobra, pa četudi sprva ne zgleda tako. Samo upanja ne izgubiti, ker vsaka težava ima rešitev in tudi izguba službe im arešitev v novi službi. Držim pesti in pogumno naprej, novim izzivom in priložnostim naproti.
Default avatar

k i t t y

zame bo je napisal/a:
Torej sem imela kar prav. Naredila si neumnost in ker ti je sedaj prehudo boš to breme prenesla na njega. Pismo ima pa res srečo :(
Default avatar

t

choo choo je napisal/a:
čestitam!
moja je tudi januarska ~ od letos
Default avatar

choo choo

afna002 je napisal/a:
Saj nisem 100%. Upam, da bo počakal do konca :-)))
Hvala!
Default avatar

na kocki

Kaj boš potem, če te zapusti? Tudi to se lahko zgodi in se samo to, da ti bo lažje.
Default avatar

zame bo

Za svoja dejanja sem odgovorna in prevzela bom odgovornost za posledice. Ni ga hujšega, kot lastna slaba vest.