Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svak in njegov firbec

Svak in njegov firbec

Z možem obnavljava hišo od znotraj in ker gre za velik poseg vse skupaj traja že tri mesece. in ta vikend se pojavi svak in reče, če mu posodiva lojtro. Seveda, reče mož, jo grem kar jaz iskat, ker je tak svinjak po tleh (od brušenja gipsa na knaufu, pa od barve, pa od el. kablov oz. ostankov, pa….). Svak pa takoj za njim in reče, bom pazu, da kej ne umažem in se sezuje in stopi v največji prah in svinjak in gre vse do vrha hiše za možem…. je kao rabu lojtro za cca. 2-3 ure. Seveda jo je nečak po 10minutah prinesel nazaj in postavil pred vhodna vrata…svak je pač videl, kaj delamo in mu ni blo treba več gor hodit in vračat lojtre….

Nama z možem se je zdel pa vse skupaj tako neumno in smešno….ker so taki firbci…..

Ne vem no, a nimajo nič bolj pomembnega za počet?!?!?!

da ne gre za paranojo?
tvojo…

Ne, ne gre za nobeno paranojo, imam podobne izkušnje, pa ne samo s sorodniki, tudi s sosedi. Gradimo hišo na vasi in res so nekateri tako firbčni, da so prav nadležni. Sem se odločila, da bom postala zajedljiva in komu kaj zabrusila, pa zamera gor ali dol, bomo imeli vsaj mir.

nova
Uredništvo priporoča

Sem zelo vesela, da vas ne poznam v živo, ker jaz v nikogar ne silim s svojimi vprašanji, še manj me pa zanima, kaj in kako imate urejena svoja stanovana in hiše, če jih sploh imate.
Očitno ste tukaj gor res sami firbci,ki se vam v življenju ne dogaja drugega,kot da pametujete drugim.

tebi se pa dogaja:) A res misliš, da si center sveta in res ni možno, da ni potreboval lestve? Ne vem no, poleg tega pa moji žlahtniki velikokrat vprašajo, kako kaj napredujemo pri hiši in to ni nobena skrivnost, še razkažem jim, če jih zanima.

Mene bi tudi take stvari motile. Saj se takoj vidi, ali firbca ali dejansko rabi.

mala* verjemi mi, da lestve ni rabu….in da je bil zgolj firbec, da zadosti ostalim, ki jim bo poročal. 🙂

verjamem, da obstajajo tudi taki. Jaz mam recept za take: nekaj poveš, pa pretiravaš 150{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zraven, kako boš to tako, pa to pohištvo tam, pa une ploščice od tam, vse najboljše in oh in sploh. Mene kar raznaša, da ne poknem od smeha, ko takemu človeku podtaknem tako “dezinformacijo”, gledam, kako zeleni od zavisti in potem hiti širit to po svetu:) Za take ni drugega, hvala bogu imamo samo eno tako sosedo, je čisto dovolj:)

mala* – ha ha ha

ja, se mi zdi, da je to najboljši način, da imaš nekaj časa mir. 🙂 Verjemi, da ne bomo nič ostali dolžni pri naslednjem snidenju :-))) si ga bom lepo prvoščla seveda v publiki med ostalimi žlahtniki, ker so vsi tako živčni, ker nama ne morejo v lonce gledat in po hiši brskat kot so navajeni drugod…..

Pokaži jim svoj pravi obraz, kot si ga tukaj nam, pa verjemi, da ne boš imela nobenih težav več. Tvoja hiša bo mesto duhov. S tvojimi bližnjimi vred.

pri nas je v bloku firbčni sosed kar not v stanovanje vletel. tudi če je trkal, ga nismo slišali, ker smo ropotali (ja, obvestilo smo dali gor), potem se pa obrnem on pa zija tebi nič meni nič, v mojem stanovanju. tko mal naokoli.

kaj ga briga, kaj delamo! povrh ga tko nisva poznala, morda sva ga 2x vidla. zdej pa tko vem, da je žleht, baraba mala!

Sto ljudi – sto čudi!

Jaz sem pa še razkazala, in to s ponosom, vse skupaj tistim žlahtnikom in prijateljem, ki jih je adaptacija moje hiše zanimala.

Oh, veš kaj…tam je ena sorodnica, ki bi rada vse vedela in vse prebrskala, preverila, poskusila, skratka ni da ni….enkrat je tko enmu sorodniku neki brskala po stanovanju in se je pol zagovorila, tko da smo vsi vedeli. Na žalost ni edina s takimi željami.

in ja,za take mi niti slučajno ni žal, če jih ni blizu…za vse prijatelje in tiste, ki so nama blizu pa bova vse pokazala in še likof bomo meli….med njimi je tudi nekaj sorodnikov 🙂 in vsi komaj čakajo/mo, da bo vse skupaj gotovo…..srčno upam, da nam uspe praznike preživeti v prenovljeni in predvsem ČISTI – Č I S T I – hiši!!!!

A sta kaj ukradla, da morata tako skrivati?
Svaku bi pa lahko sama pokazala kaj delata, če misliš da je prišel ogledovat.
Jaz sem tudi z veseljem pokazala kaj prenavljamo in ob tem nisem mislila, da mi je kdo fouš.
Ja res 100 ljudi 100 čudi. Eni v vsem vidite slabe namene.

Jaz bi sestri z veseljem pokazala, kaj delam in ona meni prav tako. Glede na to, da ne ločujem žlahte na svojo in moževo, tudi s svakom ne bi imela nikakršnih težav. Naj pogleda, mogoče bo še kaj pametnega svetoval. Ampak vama očitno svak ni blizu, zato vaju to moti.

New Report

Close