Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odgovor RTV glede risank-tisti, ki vas ne zanima, ne odpirajte!

Odgovor RTV glede risank-tisti, ki vas ne zanima, ne odpirajte!

http://www.rtvslo.si/kultura/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=45111&rss=1#1227463983

http://www.rtvslo.si/kultura/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=45106

Ja, samo prvo je že odgovor tudi na pisanje M.MOlk. SKratka, RTV ugotavlja, da je gledanost riskank narasla, odkar so ob 18,10 in da po tako kratkem času ne morejo trditi, da so udarili mimo z novim časom risank.
Čeprav nekateri šele dobro domov pridejo iz služb ob tem času ali pa morda iz kakšne dejavnosti ali pa iz večernega sprehoda, skratka, bo treba prej domov:=(

Osli. Kako pa vedo, da je višja gledanost risank nastala zaradi otrok? Ki v večini za zgodnejši termin niti vedeli niso? To so bili po moje bolj firbci, ki niso hoteli zamuditi Strasti. Ker je skregano z vsako logiko.

KAJ ste neumne no :O

Prej bo treba priti domov zaradi parih risank? Pri vseh teh DVD-jih, video kasetah…

Ene si pa zakomplicirate lajf. A tudi sexate ob urah?

Včasih so risanke bile ob 19.15. Naj mame 15letnikov napišejo, kako so se ubadale s to hudo težavo, ko so 10 let nazaj njihovim mulčkom do konca uničili ritem in ali so bile trajne posledice.

Dragi moji RTV Slo plačujemo. PLAČUJEMO. Ste pozabile. Zato imamo legitimno pravico, da se upošteva tudi naše interese.
Dokler mi vsak mesec lepo odtrgajo, pač ne bom tiho.

OK, kaj pa tisti, ki gledajo Strasti in jim ogromno pomeni, da je serija ob 18.25? Tudi oni plačujejo RTV in tudi oni imajo pravico do upoštevanja želja. V teh primerih ni volk nikoli sit in koza cela.

Kupi si dvd s parimi risankami in ga drkaj do onemoglosti – ob 18.40!

No meni je bilo bolje nekaj pred 19, nato pa kopanje, umivanje zob…

No, ja..

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

New Report

Close