Med.Over.Net

Starševstvo in vzgoja

jesenski čevlji

Default avatar

lea

Lep pozdrav!

Imam sina starega leto in pol in mu za nogice želim najbojlše. Zato me zanima kaj razen cicibana še kupujete in kje?

Prosim za pomoč!
Hvala!
Default avatar

Aeryn Sun

geox (v LJ je trgovina v centru, prodaja pa tudi stiefelkoenig, pa v BTCju)
baje so zelo v redu tudi naturino (prodajajo npr. v humanic v btcju)
Default avatar

mojča

Geox - pregledamo 'vse' trgovine z otr. čevlji in se skoraj zmeraj odločimo za Geox
Default avatar

***katka***

Superfit
Default avatar

majap

Pravtako Superfit ali Ciciban, enkrat smo kupili jesenske čevlje od Geoxa in so bili ledeno mrzli, tako da od njih ne kupim nikoli več.
Default avatar

Trishka

Ciciban,Geox ali Superfit...včasih pa tudi kaj usnjenega z annatomskim podplatom dobimo v Papriki ali Humanicu.
Default avatar

jukatan

Superfit
Default avatar

ija-1

Poleg Cicibana še Naturino, Chicco in Geox
Default avatar

Maja

Ciciban Softy - izredno mehke, prožne, kvalitetne, lepe - nam najboljše.
Default avatar

Malina27

kje v Mariboru kupujete geox čevlje?
Default avatar

Ena mami

Če ima nogo 21/22/23 bo težko že kaj najti, kaj šele izbirati. Vsaj v LJ - BTC!
Ciciban dobi novo jesensko kolekcijo drugi petek! Čakam!
Default avatar

teaK

Za MB ne vem, če kaj pomaga je Geox trgovina s čevlji v CE v City centru. trenutno imajo vso poletno kolekcijo, na vse čevlje 50% popusta.

P.S.: sicer pa smo uporabniki Cicibana, imajo lepe modele, usnejen podplat, nogice se ne potijo, ne smrdijo (1x smo "šparali" na poceni čevlju, pa po 1 mesecu fuj).

Lp,Tea
Default avatar

blanka

naj povem, da ima moj sine ful problematično nogo - grozno se mu poti; ni jih čez Geox in Ecco; vse ostale za nas sploh ne pridejo v upoštev(smo imeli vse kar so ostale naštele) - ampak tako je pri nas in to je le še ena info.
Default avatar

mrož

Mi nad geox sandali nismo bili navdušeni, v odprtih sandalih je otrok švical.....
Default avatar

Nikeee

Zenske prosim povejte kje je mozno te cevlje kupit. Nas bo vsak cas hodil. Do sedaj tako se nismo rabili cevljev, ampak pocasi jih pa bomo. Smo iz Kamnika, v Ljubljano pa ravno ne grem najrajsi.
Se da kaksne dobre otroske cevlje kupit v Kamniku ali Domzalah???
Default avatar

Tanček

Cicibanove dobič tudi v Domžalah, v Vele. Vendar nimajo najboljše izbire.