Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Kdaj se začne slabost?

Kdaj se začne slabost?

Zanima me, kdaj je ponavadi pojavi slabost (v nosečnosti)? Je možno že v 1. mesecu? Menstruacijo naj bi dobila čez 1 teden. Danes zjutraj pa sem čutila tako neobičajno slabost. Je to možno, da je že znak nosečnosti. Upam, da je to to.
Pozdravček!

Meni je bilo slabo šele v tretjem mescu, prej nič. Dober pokazatelj nosečnosti so mi bile pa že tri tedne boleče in trde dojke.

Meni je bilo slabo vedno zjutraj (nosečniška jutranja slabost) po tistem, ko sem naredila test. Pred testom sem se počutila idealno. Sem tretjič noseča (izkušnje).
Kadar mi je bilo slabo še preden sem naredila test, potem nisem bila noseča.
Vse je v psihi….

Pri meni se je zacela prav jutranja slabost sele, ko sem naredila test (to je teden po npricakovani menstruaciji). Ceprav mi je bilo med voznjo slabo ze malo prej (kar mi sicer nikoli ni), pa tudi zelo utrujena sem bila. Sicer sem pa imela vse znake, kot da bi morala dobiti menstruacijo.

Eni prijateljici so se slabosti zacele se preden je delala test. Je pa imela tako “sreco”, da je potem bruhala do porodne 🙁
Meni so se slabosti oz. utrujenost vedno zacele v 6. tednu – do takrat sem porihtala doma vse, kar sem mogla, ker potem sem bila vedno en lep cas fuc.

mah bruhala še preden nardila test, zato pa mi zdaj ni jasno kaj je z menoj ko mi M izostaja ni pa nobenih znakov ne da bi mislila dobit M ne da sem noseča. mah še par dni se bom pacala v tej negotovosti pol pa nardim test.

Jaz sem pa zdaj v 18 tednu nosečnosti, slabo mi pa še ni;-)

Meni je pred vsako M malo slabo, pogosteje zjutraj ali pa zvečer.

Ko sem zanosila, mi je bilo slabo po pici, do te mere, da se mi je skozi celo popoldne spahovala kislina, da sem jo parkrat morala celo izpljuniti. Blajk.

Pa moj je opazil, da imam sladke dojke – ponavadi nimajo okusa (metoda preizkušena je jasna, kajne?). :)))))))

Tisti dan, ko sem naredila test, sem pa bila tako utrujena in lačna, da še nikoli in mi je lubi rekel, da naj naredim test, da bom videla, da sem res noseča, on itak že ve … in res je bilo. Oba presrečna, rok imam pa v začetku februarja. :)))

jaz sem v 11. tednu, slabost me je pa kar hitro napadla, mislim, da že kak drug teden po zaostanku M. drugač mam pa cel dan težo v želodcu, zvečer pa še bruham – skoraj vsak dan (včasih tud zjutraj). v bistvu ne upam nič jest, v glavnem jem kruh in ene kekse, pa banane; mlečne zadeve in sadje mi pa sploh ne gredo dol… prav grozno.
v prvi nosečnosti nisem nič bruhala.

Pozdravljene!

ali mi lahko katera pomaga odgovorit na moje vprašanje pač dans k sm šla na wc sem na papirju zagledala čisto malo krvi skoraj nič ali je možno da je bila to vgnezditvena krvavitev ker pač na otroku že delava 5mescev zdej me pa zanima kdaj nej nardim test nosečnosti?

hvala že vnaprej

prvi dan izostanka M. Ali pa mogoce en dan pred izostankom.

ali je možno da sem imela menstruacijo in da sem nošečasem par dni po menstruaciji in mi je neznosmno slabo

Meni je bilo v obeh nosečnostih slabo že prvi mesec in tako do konca.

točno v 7. tednu se je začelo

6. teden in 9 tednov kasneje še traja 🙁

Slabosti so se začele takoj ob izostanku men….in še vedno trajajo, sem pa v 20 tednu in se grozno počutim..skoz skoz mi je slabo….nisem vedla da bo tako hudo

pozdravljeni zanima me nekaj menstroacijo sem imela 2januarja sam 3dni 16 ta mesec pa sem opazila malo zelo svetle krvi kaj to pomeni pa slabost me obdaja mi lahko kdo pojasni kaj bi blo to

Kakšen je občutek ko se otročku kolca?

Moji deklici se je v trebuhu zelo pogosto kolcalo. Poskakoval mi je cel trebuh, ritmično. Sem pa kar nekaj časa rabila, da sem to premikanje povezala s kolcanjem. Pogosto se ji je kolcalo tudi v prvih mesecih po rojstvu – redno ko je bil čas za hranjenje.
Slabosti pri meni so se začele nekje v sedmem tednu in trajale do 14. tedna. Grozno. 24 ur na dan, skoraj nič nisem spala, hodilo mi je gor, samo rigala sem in imela kisla usta, večkrat tudi bruhala. Bilo je poletje in sem dosti noči prebedela na balkonu na ležalniku, da sem dihala sveži zrak. In bognedaj kakšnega kosa tekstila opranega z ariel kapsulami – sem bruhala takoj. Slabost dejansko ni ponehala niti za trenutek. Potem se je počasi začelo umirjati in do konca je šlo vse gladko.

Pozdravljene. jst sm noseča že 11 tednov. prvo slabost sm doživela u petem tednu pa tam do 8 tedna potem pa spet nič. ZDAJ ko pa sem v 11 tednu pa nemorem spati ponoč ker mi je tako slabo. trebušček si mi pa že pozna tk da upajmo da bo slabost mimo :))

New Report

Close