Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj berete revije,časopise…?

kaj berete revije,časopise…?

Zanima me kaj berete,katere revije,časopise?Katera reklamna sporočila pregledate?
Hvala in lep dan še naprej

?? Kogha pa to zanima? Najraje nobenih.

če lahko še dodate po katerih forumih,portalih brskate?Hvala
Uživajte

jst berem Jano,pa včasih Lady prelistam.Reklame pregledam spar.lidl,hofer.mercator,city.Portal seveda medover,diva,cosmopolitan.

Naročene imam revije o vrtu in rožah ter eno v ruščini. Ostalo pa prebiram v knjižnici. Gea, National geographic, Vip, Zdravje, Mladina, Radar, Slovenska vojska, Pri nas doma, Ambient, Naš dom, Moj mikro, Monitor, Življenje in tehnika, Dober tek, Svet in ljudje, Revija o konjih…

Reklame pa največkrat vržem direktno v škatlo za star papir. Nimam časa pregledovat niti namena kupovat samo zaradi nižjih cen.

Revij ne kupujem več oz. nisem več naročnica (prej sem Geo, Auro, Misterije, Karmo, Svet ptic), jih pa prelistam in kaj zanimivega preberem pri mami, ki jih kupuje skoraj na kile. Zelo všeč mi je Vzajemna; sicer upokojenska revija, a z zelo zanimivimi temami. Iz nje kar veje mladost. Všeč mi je, ker je pisana na nivoju in (s temami ter stilom) ne podcenjuje IQ bralcev, kot “kurji futer”. Priznam, prelistam tudi te :)). Všeč mi je tudi Polet, Proteus in kakšen intervju v Oni.

Vsake 14 dni ista tema…pa pojdimo ponovno; naročena na Dnevnik, naročena na Mladino. To Berem. In seveda sobotni Objektiv pri Dnevniku prav tako Sobotno prilogo Dela, ter OK (odprto kuhinjo) vključno z Nedelom.

Sicer mi je zanimiv in ga ponavadi preberem; Polet in Ona. To bolj po lokalih.

“Kupujem pa seveda obvezno: novo, lady, kaj je že tista neka story, pa zasledila sem obraze, pa jano, pa dr. romane (še obstajajo?)…”

Berem le še kriminalke na mon-u:-)))))

Naročena sem na Dnevnik, Mladino, Delo, Geo (hrvaški, ker so slovenskega nehali izdajati), National geographic, občasno kupim še Mag in kakšno revijo o rožah in vrtu, reklamne materiale pregledam samo od Merkurja in včasih Bauhausa.

New Report

Close