Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

koliko časa ste "čakale" na svojega moškega, da

Default avatar

Ta prava Monica

pravnica! je napisal/a:
Ta prava Monica je napisal/a:
pravnica! je napisal/a:

In take "kretene" potem ti poberes?
če te že tako zanima,je on pobral mene z mojim dovolenjem seveda,ampak ni pomembno kdo koga pobere,pomembno je da so ene babe butaste in vedno bojo,ene pa slej ko prej nehajo bit butaste in začnejo mislit nase in ne samo kako ustreči dedcu ,ki je po vrh vsega še navaden bedak!
In tako kot je "en ******" pobral tebe, bo ta tvoj isti ****** enkrat pobral eno drugo. Ti boš pa potem na drugi strani, se pravi po tvoje butasta koka, ki gleda samo na to, kako usterči dedcu, ki je navaden bedak.

Ne? A vidiš kako se krog obrač? Slej ko prej boš v njem, upam da se tega zavedaš.
o čem ti govoriš,midva že dolgo nisva več skupaj,komunicirava izključno o najinem otroku,to je pa tudi vse,imam čisto drugega partnerja in bog se ga usmili,če me bo varal ,me bo,to bom reševala z njim-ja z brco v rit in ne z babo,ki jo bo ali ga bo pobrala-tega pa butaste babe nikakor ne morete dojeti,kriv je tisti, ki mene naplahta in ne tista ki ga je pobrala,ona z mano nima nič ker ni ne moja žena,ne ljubica in ne prijateljica -štekaš,močno dvomim!
Sploh pa zakaj se ti name jeziš,nisem bila jaz z prijateljčinim možem,saj se niti ne poznava in si ne dolgujeva nič!
Default avatar

lawish

jst sm eno leto .... (tako se mi je zdelo "prav") ...

Pa še zmeraj Upam! Ljubezen ima pač kriva pota....

Te razumem in prispevam 5 ***** k Tvoji odločitvi.

all you need is love ....

T.
Default avatar

Lahk cel life

Moški že ima ženo in otroke, to da ga čakate je znak psihične motnje
Default avatar

Vzhodniblok

Lahk cel life je napisal/a:
Moški že ima ženo in otroke, to da ga čakate je znak psihične motnje
Polovica teh žensk je padlo v menopavzo, tako je da čisto vseno, če so picene... Tako stare objave premlevati je tudi znak dolgčasa...
Default avatar

jože oblak

Ali vas je on prosil za ljubezen ali si ga ti vprašala za prvi poljub .
Koliko si bila strara ko si ga dobila .
Default avatar

kako le

jože oblak je napisal/a:
Ali vas je on prosil za ljubezen ali si ga ti vprašala za prvi poljub .
Koliko si bila strara ko si ga dobila .
Po kakšnem ključu le vlečeš teme na vrh? Takih res nima noben potrebe ustavit. Bodo rekli, da ne delajo škode,...