Najdi forum

Izgubil se mi je muc

Včeraj se je na območju LJ-moste kodeljevo , vodmatska ulica , izgubil navaden rjavo karirast štiriletni muc Miki. Nevajen zunanjega življenja , moral nam je uiti . Je kastriran , izredno ljubeč , posebnost – veliki zeleni učki.
Kam vse naj se še obrnem , klinike , zavetišča ? Kaj storijo ljudje ko najdejo takega mačkona ?. Zelo nam je hudo in prosimo za kakršnokoli pomoč.

tel, 040 277 270

Miki muc,

ker gre za notranjega mačka, nevajenega zunanjega bivanja, se je verjetno kam zatekel in se skriva. Preverite kleti, kurilnice, kamorkoli okoli hiše/bloka bi se lahko zavlekel. Iščite ga. Povprašajte sosede. NUJNO naredite plakate s fotografijo in polepite čim večji del okolice z njimi. Tako bo kdo, ki bo muca videl ali pa nekdo, h kateremu se je muc zatekel, vedel, da ga iščete.

Obvestite veterinarje, tudi tam nalepite plakate, če bo muca slučajno kdo pripeljal. Kličite Gmajnice in jih obvestite, da ga iščete. Dajte oglas na radijske postaje …

Nujna bo fotografija, lahko jo pošlješ meni, da jo objavim.Potem lahko oglas, da iščete muca, kopiramo še na druge živalske forume.

Poglejte, če kdo v vaši bližini hrani mačke, hodite preverjat hranišče, poskusite stopit v stik z osebo, ki jih hrani, da bo pozorna nanj. Nalepite tudi tam plakat.

Evo, tu pa je še povezava s kontakti, kam vse poklicati v primeru, če se vam izgubi pes/maček:

Ne obupajte prehitro in ne odnehajte z iskanjem. Upam, da ga čimprej najdete.

Evo, Miki muc, sem kopirala sem, upam, da bo kasneje dodana tudi fotografija:

skuiki sem dala na na en forum , klicala na radie , kam ti smem poslati sliko ?
zdaj sem vsa panična in grem naokoli sosedstva .
Hvala ti za pomoč !!!!!!!!

Pošlji na: skuikiAFNAdruga.org

Bom objavila v e-albumu in dala sem povezavo, da jo dodaš še na druge forume.

Išči tudi v zgodnjih jutranjihn urah ali večernih, tudi ponoči, ko se okolica umiriri ..
Če je maček plašen in nevajen ljudi/prometa, se običajno prej odzove na klice lastnika (ropotnaje s škatlo s hrano, morda kakšno igračko z zvončkom, če se je doma z njo igral, skratka z zvoki, ki so mu domači) ko je manj hrupno.

[url=Http://www.musicat.cc]SI*MuSiCat - Silver/Golden Persian Cats [/url] [url=http://www.fd-ljubljana.si]Felinološko društvo Ljubljana[/url]

Skuiki sem poslala , Nota hvala za nasvete bom ravnala tako , celo noč sem ga iskala pa bom še naprej tako .

hvala vsem
Hedi

Tukaj je fotografija Mikija:

Oglas je dopolnjen s fotografijo:

Ojej HVALA !!

Vesela novica ! Sredi noči smo v dometu kot napisano :)) 500 M našli našega Mikija. Prisrčna zahvala Skuiki za trud, ter Noti za nasvete , ki so nam pomagali iskati našega mucka. Podnevi se nam ni javil :))

O super :))
Samo da je ubežnik spet doma :).

[url=Http://www.musicat.cc]SI*MuSiCat - Silver/Golden Persian Cats [/url] [url=http://www.fd-ljubljana.si]Felinološko društvo Ljubljana[/url]

Sem res vesela, da je Miki doma 🙂

Ste uspeli ugotoviti, kako je mulc mačji sploh uspel pobegniti? Pa sigurno je vesel, ker je nazaj doma, a ne? 🙂

Lepo se crklajta,

Skuiki

New Report

Close