Najdi forum

Lep pozdrav!

Jaz imam en velik problem – s fantom sva šla
narazen, bila sva skupaj 4 leta in pol, stara sem 20 let!

Noče mi povedat kaj je vzrok in kaj ga moti na meni, mislim
da je en prijatelj vmes, ki mu grem naživce in pol je mojega fanta
100% prepričal naj greva narazen in ga je poslušal! Kaj naj naredim
nobene možnosti mi ne da, da bi se pogovorila in spremenila! prosim pomagajte mi kaj naj naredim? odgovor mi pošljite čim prej ker sem zelo
prizadeta in čisto na tleh!

Ojla ! Sem ti dal pod svojo temo ker si pisala na temo iz par let nazaj 🙂

Veš, če pobič posluša druge, se pravi da ni samostojen in zrel. Če vama kaj v zvezi ni šlo, sta se menda kaj pogovarjala, če pa je tole padlo kot iz lufta, pa se ne smeš sekirati. Mogoče ga bo tolko v hlačah da bo spoznal zmoto, nikar pa ne rini vanj. Verjamem da si žalostna, kdo pa takole ne bi bil ? Pomiri se, mogoče le ne bo tako hudo. Vse pa je življenje.

lepo pozdravljeni!

imam ljubezenske tezave.s fantom sva se razsla.S kupaj sva bila 2 leti.razsla sva se zdaj ze tretjic, nikoli pa ni bilo pravega razloga za najino locitev.Izgovarja se na vse mogoce,samo da bi sla narazen.pravi tudi, da pogresa druzbo. b ojim se da se ne bo ponovila zgodba ,ko me pogresa me pa zopet poklice da sva skupaj.veliko mu pisem,ga klicem vendar nobenega odgovora povejte mi prosim kaj naj naredim.zmedena sem nic ne jem in tako ne morem vec naprej.rada ga imam se vedno vem pa tudi da ima on mene.

nova
Uredništvo priporoča

Sklepam da je tudi tvoj fant mlad,približno tvojih let in ker sta oba mlada in sta mlada začela vezo,mislim da se je preprosto naveličal,morda si je zaželel spremembe,morda mu trenutno več pomeni fantovska družba in žur.Na tvojem mestu bi ga pustila pri miru,res da je veliko težje iti naprej,če človek ne pozna dejanskega vzroka propada veze,vendar veš pa nekaj,da si ne želi biti več v vezi,težko ga boš prisilila,da ti razlog pove,če ga morda ne pozna niti sam ali obratno morda točno ve,pa vseeno ne želi povedati.Glej naprej in pomni nihče ni tako dober ,da za njim nebi prišel boljši.good luck

Lepo pozdrav!

Tudi jaz iam en velik problem!

stara sem 17 let in s fantom sem dolgo že leto in par mesecev.
nikoli ga nisem zasledovala ali preverjala,enostavno zaupala sem mu!
sedaj sem pa padla u dilemo in newem kaj narediti.
na njegovem telefonu sem našla sporočila ko si piše z drugo!
da mu powem da sem ga preverjala, nemorem ker se bo zgovarjal da mu ne zaupam!
res sem mu vedno zaupala in karkoli mi je rekel sem mu vejrela ker ni bilo razlogov za laž!
zdaj pa newem kaj narediti…
prosim poagajte mi in svetujte…ker mi je enostavno čisto prehudo in sem totalno na tleh:(

Stara sem 24 let, in imam težave z partnerjem. V zvezi sva že 6 let, in ne dolgo nazaj sem opazila, da
se dopisuje z neko punco. Ko sem ga pa vprašala, mi je pa odgovoril, da on nima nič iz njo, in da se ne bo več dopisoval z njo in da se ne bosta nič več slišala, in jaz sem mu vrjela. Zadnjič sem mu pa spet malo po telefonu pogledala, pa sem videla, da se še zmerej dopisujeta in kličeta. Sploh ne vem kaj naj naredim če mu pa kaj rečem mi pa samo reče, kaj težiš. In nič ne narediva. Po eni strani bi ful nekam šla, pa da mal razmislim pa po domače NIMAM JAJC. Hvala za nasvet Uršy 22

Ko človek začene gledati v mobilnik ne zaupa in je negotov.
To je začetek konca.

Da se razumemo, nihče pa nima pravice gledati nekomu v mobilnik. To je zasebna stvar.

Pa imaš lahko nekoga rad še ne vem kako. To je isto, kot pošta!!

Mislim, da si ženske zelo težko priznamo, da nismo več zanimive in ljubljene.

Vprašati bi se mogle, kaj je ljubezen kot čustvo in kaj zraven spada?

Meni pa nekaj ni jasno, pa se opravičujem, ker ni ravno točno vezano na to temo, pa vendar…

Zakaj je vedno tako zelo zelo narobe, če neka oseba nekomu pogleda v mobitel in vidi marsikaj kar ne sodi tja in posledično mogoče tudi kaj naredi v zvezi s tem (se ji odprejo oči, odide, karkoli pač že), kot pa da živi v nekem prepričanju, da je vse ok. A to kar pa tisti ki nekaj skrivajo, počnejo je pa ok?

Ne vem no. Jaz mojemu ne skrivam nič, on tut meni ne, pa večkrat prosiva en drugega da prebere mesič če imava ravno polne roke dela…

Vem pa, iz lastnih izkušenj, da je to res začetek konca, kot je napisala Milky Way… (čeprav “vohunjenja” ne obsojam toliko, ker sem mnenja, da nas v to privede nek nagon, ker najbrž čutimo, da nekaj ne štima) mesiči so le vrh ledene gore – počasi si je treba priznati, da je čas za kakšno korenito spremembo. Punce, mlade ste še, a ni škoda vaših živcev? Le pogumno!

(Urša, tvoj tip je en navaden lažniv kreten, ki mu pač paše sedet na dveh stolih in ne bo nehal provocirat z uno, ker pač ve, da ti nimaš jajc, da bi ga nekam poslala – dokaži mu nasprotno!!)

Bad ideas indicate an open mind...

Ja res se reče da smo še mlade, še sebe upoštevam ker sem mlada 20 let. Ampak moram povedat, da sem čez take mladostne težave že prešla.

Glede teh mobitelov, jaz ne stikam ne vohunim, če pa začutim da je kaj narobe pa vprašam in če dobim lažniv odgovor sem nekaj časa tiho potem pa se spravm nanga:)
Glede razhajanja s fanti pa ne vem kako vam ni jasno zakaj ste se razšli. Jaz sem bila nekoč z nekim starim fantom 10let starejšim od mene. Slišala sva se vsak dan, ko me je enkrat odpeljal domov pa ker sem bila zelo žalostna ker mi je takrat umrl kuža, sem ga klicala in klicala in klicala in se tip preprosto ni javil:) Saj mi sploh ni bilo trega razmišljati zakaj se ni oglasil. Sem si lahko sama kriva, ker sem bila mlada in naivna… Kasneje pa sem od vsakega fanta zahtevala odgovor zakaj narazen in kaj ga moti na meni. Sem mela enkrat zanimivo taktiko:) Sem ga prašala skoraj na začetku zveze da naj mi pove moje dobre in slabe lastnosti:)- seveda me je že dobro poznal.. čez dobro leto sem ga še enkrat prašala pa sem dobila polovico manj mojih dobrih lastnosti in pa potem še tretjič čisto na koncu ko sva se razšla sem dobila samo še 2 dobri lastnosti:) in ogromno slabih:)

Noh ja… marsikaj mora vsak posameznik izkusit v življenju da potem ve kaj je prav in kaj ne…

Punce ne sekirajte se zaradi takih glupih tipov, mal več samozavesti, spoštovanja do sebe in vere vase pa boste spoznale pravga tipa zase. Teli vas bodo še pokopal pa ne ozirite se nanj, čeprou vam je res zelo zelo hudo ampak to mine. Vsak mesec bo lepši.

Mogoče še odgovor za gospodično Sanjo Brkič

Če je res to kar praviš, da samo zaradi svojega prijatelja, hah, da ga ima raje kot svojo punco??? Haloo, ne dovoli da si pri svojem fantu/možu na zadnjem mestu oz. smet.
Ti bi ga morala pustit ne on tebe, sploh ne vem kaj vidš na njem? Če te ne ceni ni vredn nobene ženske, on se ne bo nikoli spremenil, vedno mu bodo drugi na prvem mestu. Razn če ga bo strela usekala.
Drugače pa mislim, da sta imela sama kake težave pa še to, če je on mlad pa ni imel prej več zvez..- (ni nujno da je to razlog) se verjetno ni zresnu oz. se tipčk še išče kaj bi rad.
jasno pa je da mu ta zveza ni to to….

Pričakujem še kakšen kompliment na moje sporočilo.

imam velik problem v ljubezni..ušeč oziroma zaljubljen sem v eno punco..in nevem kako bi ji to povedal prosim odgovorite mi cimprej

Pozdravljeni,

s Fantom sva že 7 skupaj, pred kratkim sva imela obdobje ko sva se samo prepirala in nisem čutila več ljubezni iz njegove strani, zato sem se prijavila na eno stran, kjer si poiščeš partnerja. kar hitro sem se z nekom ujela in se zmenila, da se spoznava, začela sva se dobivati, hodila sva na sprehode in se veliko pogovarjala, šla sva se tudi zabavat in plesat z njegovimi prijatelji…Kar se tiče intimnosti sva se pa le poljubila…
no moj fant je za to izvedel in potem sem prekinila vse stike in končala to avanturo, ker sem se zavedala da fanta še vedno ljubim in mi oni ni pomenil nič.
Problem pa je v tem, da mi fant ne zaupa več, kar je logično, ampak on je prepričan, da sm se onemu popolnoma predala, da sem sexala z njim, in ne vem več kako naj mu dokažem, da nisem, to me res boli, ker mi vedno to odčita!

lep pozdrav!

Naši “južni bratje” imajo lep pregovor: “Poslije jebanja nema kajanja” ali kot bi naši nekako prevedli “Zvoniti po toči je prepozno”. Saj v sedemletni zvezi je logično, da pride včasih do nesoglasij, tako imenovanih prepirov. Če praviš, da ljubezni z njegove strani nisi čutila, potem ne vem, zakaj zdaj žaluješ, ker ti ne zaupa. Jaz ti tudi ne bi, če bi izvedela, da si se z drugim poljubljala, pa čeprav trdiš, da je ti ta drug ni pomenil nič in si se dobila z njim zgolj zato, da bi naredila fanta ljubosumnega.

Žal je temu tako, prej bi z glavo razmišljala, nikoli tega ne bo pozabil, lahko bi mu na drug način pokazala, da veza ni več plodna ko so se začeli kregi!

Lep pozdrav!!

Tudi jaz imam en problemček,nevem in nevem kako se ga naj rešim.
Z fantom sem skupi 1 leto in pol,in se mama zlo zlo rada,in potem če me ne pokliče ko sma dogovorjena ali pa če me prizadene ali karkoli sem takšna da se vedno zjočem,nemorem zadržat solz,malo nekaj me prizadene se vedno zjočem kaj naj naredim???

Hvala za odgovor in lep pozdrav!!!

Moram komentirat ta brskanje po mobitelih, računalnikih… Jst enostavno mislim, da dva v vezi ne bi smela ničesar kar delita z drugimi skrivat en pred drugim in tud ni razloga da si ne bi smela brat smsov. moja starša si celo življenje odpirata pošto, mata skupni račun, dvigata drug drugemu telefon, smsov pa ne bereta, ker jih ne znata 😛
pa mislim, da sta si zarad tega samo bližje in si lažje brezpogojno zaupata. pa tega ne delata zato, ker si ne bi zaupala, ampak enostavno zato, ker lahko, ker nimata skrivnosti.

Se strinjam!! Mislim, da ljudje, ki imajo “čiste račune” nimajo kaj za biti jezni, če jim partner gleda sms-e, bere pošto… Jeza je v takem primeru odraz tega, da partner nekaj skriva. Jaz tudi fantu pogledam mobitel, on tudi moje stike… In kaj potem? Če imam prijatelje moškega spola, še ne pomeni, da z njimi tudi seksam!!

Se strinjam vendar gsm je last posameznika ne dveh skupaj, če mu ne zaupaš tako, da mu ne preverjaš gsma potem sama sebi lažeš, da mu zaupaš!
Vedno se pa ljubezen potrdi z dejanji in ne preverjanji partnerja, mene osebno ne moti, če mi pogleda v gsm, bi pa me če bi mi to redno in stalno počel, tu se pa neha, ker je gsm moja osebna stvar.

jst mu smsov ne berem, če me ne prosi, da ga namesto njega preberem… se je pa enkrat zgodil, da me je prosu naj ga preberem, se je pa izkazal da mu piše ena punca, ki ji je prejšnji večer dal telefonsko štebilko. po tem dogodku priznam, da me je precej grizl in sem mu jih brala iz nezaupanja , ampak mislm da sem imela do tega pravico. sej konec koncev če tvoj resen partner deli svojo telefonsko naokrog, pa tega ne zna opravičit, maš pravico da si nekak povrneš zaupanje vanj, nima nobenga smisla, da kar slepo verjamem, da se je kr ponesreč zgodil. zaupanje je ena stvar, ki ne more bit brezpogojna, mora bit pa obojestranska, s čimer mislim da mora tud on meni zaupat, da ne bom po nepotrebnem norela za vsak sms, ki ga dobi. meni veliko pomeni, da si s fantom na ta način zaupava in sem to že na začetku povedala, da pač pričakujem da ne bo mel pred mano skrivnosti, ki jih z drugimi deli, ker za to se v končni fazi gre… smsi, mejli in podobno niso intimne osebne misli in skrivnosti, ampak nekaj kar z nekom deliš… zakaj tvoj t.i. nbajbližji, ljubljeni, ne vem kaj še vse za to ne bi smel vedeti? zato ima tudi on neomejen dostop do mojega telefona in računalnika. in tud mene sploh ne mika brskat, če on tega ne skriva. če bi pa skrival bi mel pa že razlog za to.

torej imam punco in sva skupi že 4 mesece. use je blo lepo in prav, use sva si zaupala in je blo res popolno use dokler se ni zadnje 14dni začela čudn obnašat (ni mi odpisvala več tolk na smse, tud kdr sm jo poklicau se je zgovarjala da nima časa in na splošno ji ni preveč do pogovora z mano), noče pa povedat v čem je problem, pa sm jo večkrat uprašu če je kaj narobe, toda ona je vedno rekla da je use uredu, čeprav mam jaz občutek da se me malo izogiba.
nevem kaj naj nrdim ker jo mam preveč rad in tud ona ma mene. in nevem ali je to tako obdobje da rabi čas zase ali je kakšna druga oseba vmes!? res je pa nočem zgubit in mislim da tud ona mene ne. vendar je use tok čudn da nevem kaj bi narediu glede tega.
prosim za kakšen nasvet in mnenje, ker nikakor nemorm tega spravit iz glave pa vsaj za trenutek pozabit na to in sm zelo žalostn.

Strpnosti ti manjka in daj času čas, če je tretja oseba vmes bi bilo pošteno, da ti pove lahko je le obdobje tak……smo samo ljudje z slabimi dnevi in dobrimi. Vse se da prenest le prevare ne!

New Report

Close