Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kraljica Elizabeta ll

Default avatar

njeno veličanstvo

Vam je všeč? Meni zelo.
Default avatar

Metajččiči

Jaz čisto drugače gledam nanjo kot večina. Kar se mene tiče, je biti kraljica služba, ki jo za moje pojme odlično opravlja. Odrečeš se svojemu življenju in služiš narodu. Je to seveda povezano z ogromnimi finnačnimi sredstvi, ampak jaz ne bi živela v takšni izolaciji za noben denar tega sveta. Zato jo občudujem, da je sprejela to vlogo.
Default avatar

njeno veličanstvo

Metajččiči je napisal/a:
Jaz čisto drugače gledam nanjo kot večina. Kar se mene tiče, je biti kraljica služba, ki jo za moje pojme odlično opravlja. Odrečeš se svojemu življenju in služiš narodu. Je to seveda povezano z ogromnimi finnačnimi sredstvi, ampak jaz ne bi živela v takšni izolaciji za noben denar tega sveta. Zato jo občudujem, da je sprejela to vlogo.

Tudi sama gledam na kraljico enako kot ti.
Občudujem njeno pokončnost, odločnost, neomajnost in trdnost.
Te lastnosti je kot kraljica ohranila od začetka vladanja do danes.
In njena eleganca - odlična gospa je.
Jaz tega ne bi bila sposobna, priznam.
Default avatar

*registrirana

Meni je faca, da pri osemdesetih se takole leta po svetu.

Je pa vzgojena za kraljico in ne pozna drugega zivljenja kot takole, ki ga zivi. Ona najbrz nima pojma, katero cistilo najbolje odstrani mascobo :)))

Verjetno bo pa povsem druga zgodba z njenim vnukom, ki bo enkrat verjetno stopil na prestol.
Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.
Default avatar

šecjen

meni je ona drugače čisto v redu, samo ima pa katastrofalen smisel za modo, posebno za klobuke. ufufuf!
Default avatar

ena mala

Meni se zdi prava asica in za svoja leta res taprava....
A te vloge ni "sprejela", ta vloga ji je bila dana v zibko, s tem je rastla in drugače najbrž niti ne bi znala živeti.
Default avatar

Metajččiči

*registrirana je napisal/a:
Meni je faca, da pri osemdesetih se takole leta po svetu.

Je pa vzgojena za kraljico in ne pozna drugega zivljenja kot takole, ki ga zivi. Ona najbrz nima pojma, katero cistilo najbolje odstrani mascobo :)))

Verjetno bo pa povsem druga zgodba z njenim vnukom, ki bo enkrat verjetno stopil na prestol.
No, ni vse tisto, kar vidimo televiziji. Velike sobane, pa razkošje. Zdaj ne vem, koliko je film o njej merodajen, ampak najbrž ga na pamet niso posneli. In takrat je kazalo, da živi v stanovanju, ki bolj spominja na naše upokojeniško kot na kraljičin dvor. Nikjer nobenega razkošja. In tudi ona je bila tam oblečena čisto običajno in nič kraljevsko. Zato govorim, da gre za vlogo, ki jo igra za podanike.

Kolikor vem, ima vsakdo možnost, da krono zavrne, če je ne želi. Nihče ne more nikogar prisiliti, da vlada.
Default avatar

ena velka

šecjen je napisal/a:
meni je ona drugače čisto v redu, samo ima pa katastrofalen smisel za modo, posebno za klobuke. ufufuf!

Meni je pa všeč njen stil, obleke, plašči, klobuki, rokavice, torbice...
In njen nakit, krone...wau. In ta aristokracija.
Predvsem mi je všeč izbor barv, roza, terkizna, viola...
Nice.
Zanima me kako velika je njena garderobna omara?
Default avatar

tanja32

meni je všeč, dokler je v angliji, da pa gredo pri nas milijoni za neko finočo...ne hvala, rajši bi jih podarili npr. za naše otroke, bolnice, karkol...
ah, sej vem, spet druga tema, sej že grem.....:)
Default avatar

Spider

Frajerka je.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Na slabše

tanja32 je napisal/a:
meni je všeč, dokler je v angliji, da pa gredo pri nas milijoni za neko finočo...ne hvala, rajši bi jih podarili npr. za naše otroke, bolnice, karkol...
Ti milijoni v smislu promocije države niso vrženi stran. Kdaj se pa še piše o Sloveniji na prvih straneh tujih časopisov?
Default avatar

ah ja, seveda promocija

Na slabše je napisal/a:
tanja32 je napisal/a:
Ti milijoni v smislu promocije države niso vrženi stran. Kdaj se pa še piše o Sloveniji na prvih straneh tujih časopisov?
no ja, trenutno so britanski časopisi privlekli na plano povojne poboje... ker je ravno njihova kraljica tukaj. in seveda britansko vlogo pri njih. promocija pa pol.

seveda pa se zavedam, da država rabi protokol in da so taki obiski neizogibni. samo koristi od njih pa ni ravno kakšne.
Default avatar

neumnosti no1

Vprašanje v postu se glasi:"ALI VAM JE VŠEČ KRALJICA ELIZABETA?",
in ne:"Kakšni so stroški za državo in blablabla."

Zakaj nekatere vedno zaidete s teme in pišete o čisto nekaj drugem kot je potrebno?

Meni je kraljica zelo všeč.
Default avatar

promocija pa pol

Na slabše je napisal/a:
promocija pa pol je napisal/a:
In kaj manjka članku? A ni dobro, da se govori o tem? Misliš, da bo škodilo Britancem, če bodo izvedeli kaj novega?
hehe, kot prvo, piše, da so pobijali domobrance, ki pa baje niso bili na nacistični strani, ampak so se na strani katoliške cerkve borili za neodvisno slovenijo... khmmm no ja, bi se dalo debatirati o resničnosti teh navedb, ampak ne bi zdajle

kot drugo... krvavi masaker in ob tem asociacija na slovenijo bo pa tudi vse, kar bo ostalo v spominu povprečnemu bralcu tega članka.
Default avatar

karolina

Meni tudi. Prav rada pogledam to resnično pravljico.