Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja dopust na Hrvaškem – pomoč

dopust na Hrvaškem – pomoč

Pozdravljeni!

Sredi avgusta se odpravljamo na dopust s sinkom, ki bo takrat star 3,5 mesecev. Iščemo hotel na Hrvaškem s klimo, plažo primerno malčkom (kamenčki, senca) in veliko možnostmi za sprehode. Upam, da kaj takega obstaja 🙂

Hvala za vaše izkušnje in naj vas tale dež ne spravi v slabo voljo :))

lp

Recimo umag:
Hotel Sol Umag(4*) ali Sipar (3*).
Mi smo bli lani v Sipraju z našo takrat 11-mesečnico in predlani, ko sem bila noseča v Umagu. Zadovoljni. Na plaži je senca dreves, del plaže je mivka, drugače skale.

Absolutno se strinjam z hotelom Sol Umag. Bili smo tam letos za prvomajske praznike z 12mesečnico in lahko povem, da je krasen hotel za otroke. Klima je (je sicer nismo potrebovali), bazeni (notranji in zunanji). Skratka ta hotel je gotovo primeren za majne otroke, pa še blizu je do Umaga.
LP

sol umag – bili ta vikend, krasno

hojla!
tudi jaz se zanimam za dopust na hrvaškem. prosim,povejte, a je v tem hotelu SOL-UMAG možen tudi polni penzion? kakšna je hrana? naša tamala bo v času dopusta stara 10 mesecev in ima 5 obrokov na dan: zajtrk,dop.malica,kosilo,pop malica,večerja.preko katere agencije pa se splača urejat? hvala za odgovore!
l.p.

TN Borik pri Zadru. super za male otroke in sprehode z vozički!

Za polnega ti ne vem. Drugače pa se obrni na TA Sonček. Zelo prijazni. Vsaj v našem mestu….

New Report

Close