Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje kupujete kavbojke?

kje kupujete kavbojke?

Večkrat vidim na ulici ženske v kavbojkah, kakršne bi imela tudi sama, ko pa pridem v trgovino, pa samo neke ultra ozke hlačnice in pas čisto pod ritjo – za najstnice pač.

kje kupujete kavbojke tiste, ki ste stare 30+ in imate kakšen kg viška?

Zadnje čase sem kupila ene extra črne v C&A, bolj tanke temno modre v Two Way (oboje normalno visok pas in spodaj malo širše), pa še v Takko sem kupila črne črtaste, malo bolj posebne (te imajo malo nižji pas).
Sem pa zelo blizu 40 in kakšnih par kilc preveč.

Jaz kupujem v S’Oliver in Esprit, tam vedno najdem kakšen normalen model, ki je priemren tudi za 30+.

Večino hlač, tudi kavbojke, kupujem v Dorothy Perkins, kjer mi paše direkt po širini in dolžini.
Sem 40 in mam kakšno kilco preveč na stegnih :((((

Jaz jih pa kupim na tržnici v Ljubljani, različni modeli, različne višine pasov, različne barve in so super.

V Peek & Cloppenburg v Supernovi, niso pa poceni: Že stara in ne vitka.

Pepe jeans, meni so najboljše, pa sem že krepko čez 30:) (V Nami in Emporiumu jih imajo)

ESPRIT

Za 40+:-)))

Kupim jih v trgovinah URKO. Meni njihovi modeli pašejo. Imam 40 let

…zelo pristajajo tudi street one, v lj. je trgovina v cityparku in intersparu vič…
prijetne nakupe želim

V Stelli na Bledu spodaj pod Park hotelom imajo Kenny S. Super zadovoljna.

Roma-tex Tržič. Imajo klasične kroje in tudi moderne kroje.

Sicer nimam odvečnih kg, pa vendar imam rada udobne kavbojke, ker jih nosim tudi za doma.

Za v službo kupujem v S Oliver, Esprit.

Za vsak dan oz. za doma pa v H&M in New yorkerju- Fishbone.

S Oliver, Zero

Super tema, herta, jaz imam tudi težave z nakupom kavbojk. Imam namreč bolj ozek pas in široke boke + zadnjico, pa še majhna sem. Bom preverila malo po zgornjih predlogih, ko bom imela dober dan, da me ne zatolče že v prvi trgovini :))))

S Oliver, ker ostalo sploh ni kvalitetno.

V Espritu in S.Oliverju, ker imajo različne dolžine, pa mi jih ni potrebno krajšat :).

New Report

Close