Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija rota virus-cepljenje

rota virus-cepljenje

Me zanima do kolkega leta se cepi otroke za ta virus,naš bo star 3leta decembra in me zanima ali ga lahko damo cepit.

Cepljenje se izvaja do dopolnjenega 6. meseca starosti.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Pozdravljeni.

Naš dojenček je star 14 tednov in pol in je bi ta teden cepljen za ditefer in pnevmokoku, želeli smo ga cepiti tudi proti rotavirusu, a cepivo ravno takrat ni bilo na voljo. Zanima me, ali lahko naslednji teden prejme le cepivo proti rotavirusu ali je predpisan kak časovni presledek v odnosu do ta teden prejetih cepiv?

nova
Uredništvo priporoča

Cepite lahko kadarkoli, presledek ni pomemben, pomembno je le, da dobi 2 odmerka cepiva do dopolnjenega 6. meseca starosti (20 tednov starosti).

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close