Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek model kavbojk

model kavbojk

Že dolgo si kupujem kavbojke.
Zadnjič sem v trgovini naletela na en kup modelov, ampak ker sem bolj za svetom ne vem kateri bi bil zame pravi.
Sem precej velika, imam kakšno kilo preveč, sicer pa široke boke, mal večjo rit in trebuh, pa ozek pas.
So pa razne fore: boot cut, nizek pas ipd……

za tvojo postavo samo trenerka.

No ja, s tem sem hotla napisat, da me je v predelu bokov mal več

Morda jih dobiš v trgovini Street One – kakšne pol leta nazaj so imeli tudi modele za nas “nepopolne”, cena pa okoli 55 eur.

Tudi sama sem se srečevala z podobnim problemom, dobre kavbojke sem dobila v S’Oliverju, malo dražje, vendar se mi zdi da tudi kvalitetne. Mogoče kakšn Zero ma men normalne modele, da ni tako zelo nizek pas, odvisen tudi od vaše številke. Tukaj imajo 42 nekatere modele tudi 44. Drugače se mi pa zdi velika izbira kavbojk tudi v C&A na Rudniku, kjer imajo tudi večje številke.
lep nakup

Sprašuje kakšen model kavbojk naj kupi, ne pa kako naj shujša!!! Ti pa si no…

Wannabe elaine, raje se v jezik ugrizni naslednjič.

Jaz imam podobno postavo kot ti, ustrezne kavbojke pa najdem v Levi’s-u, so pa res malo dražje.

Drugače jih kupujem pa pri Kitajcih, ker imajo 100 različnih modelov, res. Ne pa kot v večini trgovin, ki imajo samo kavbojke z nizkim pasom, ki pašejo edino mladenkam do 25. leta, in še te morajo imeti res lepo postavo.

Imam podobno postavo, le da nisem zelo visoka. Zelo mi ustrezajo modeli Pionier (nemška znamka, zelo kvalitetna), ki jih prodajajo v Modiani.

V Maximarketu imajo kavbojke, ki jih je priporočala Oprah in so namenjene ravno takšnim postavam kot opisuješ svojo. Gre za znamko NYDJ – Not your Doughter Jeans, poišči na googlu, kjer je opisana filzofija in modeli. Se splača probat, res so čudežne…

Kavbojke kroja female fit dobiš tudi v kataloški prodaji quelle.

New Report

Close