Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kurilno olje!!

kurilno olje!!

Pozdravljeni! Mene pa zanima kako tisti, ko nimate drugih prihodkov razen socialne kupite kurilno olje? Sem se znasla v taki situaciji pa nimam pojma, ce se sploh dobi kje nakup na poloznice saj nimam toliko gotovine na kupu, da bi kupila recimo 500 ali 1000l na enkrtat? Hvala za vsako informacijo sem pa iz Stajerskega konca.

Tudi tisti ki delamo, ki nismo na soc.podpori, kupujemo kurilno olje na obroke. Ker je to velik strošek. Mi ga kupimo pri Istra Benz.

Eco oil ima nakup na čeke. Greš na banko po čeke in to je to. Pri petrolu je možen nakup na 12 obrokov z magno. Zagotovo jo ima kdo, ki ga poznaš, ti pa potem njemu vsak mesec plačuješ z gotovino.

Eco oil ima nakup na čeke. Greš na banko po čeke in to je to. Pri petrolu je možen nakup na 12 obrokov z magno. Zagotovo jo ima kdo, ki ga poznaš, ti pa potem njemu vsak mesec plačuješ z gotovino. Sicer pa tudi mi, ki imamo redne plače, ne moremo plačati kar s kešem. žal.

Ja ampak cekov ne dobim glede na to, da imam socialno z magno pa tud nikogar ne poznam.

problem lahko rešiš tudi tako, da ti nekdo, ki te pozna in ti zaupa, vzame na s.p. na račun. On dobi na obroke, DDV je odbitni, ti mu plačuješ obroke v kešu.

Magno pa res ni problem dobit.

Me zanima kako? saj koliko so meni rekli moras bit zaposlen saj moras tisto prosnjo dat potrdit tudi delodajalcu.

Ja, to za Magno bi morala misliti prej. Zdaj ti je res ne bodo dali. Probaj kakšnega znanca vprašat, ki jo ima, če bi vzel na obroke zate in mu potem plačuješ.

Kupuj pa še olje na obroke – vsak mesec nekaj. Če denarja ni, ga pač ni, z glavo skozi zid ne gre.

Ja, boga si!Res! Za v bodoče si probaj kaj zrihtat pred kurilno sezono, a ne!
Morda res lahko kupuješ olje na kanto, kolikor lahko kupiš.
Drugo leto pa se vseeno zasiguraj in si nabavi Magno, s katero lahko obročno kupuješ!!

Pojdi delat. In to preden te bo začelo pošteno mraziti. Če ravno nisi invalid na vozičku. Dela je ogromno.. (pospravljanje, likanje….)

Res pa je treba uporabljat roki in nogi.

New Report

Close