Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek zakaj niste šle volit?

zakaj niste šle volit?

ok če katera upa priznat, zakaj niste šle volit?

Ker se mi ni dalo, pa tud ker ne vem koga bi volila. Tak, zdaj pa me fentaj. 🙂

Ker mi ni.

Ker še v življenju nisem šla volit (sem spadajo vse volitve in referendumi)

Ker sem v LJ – imam jutri zahteven izpit, moja volilna enota je pa NG.
Mi je sicer žal, ker grem na vsake volitve, če le lahko, ampak vseeno je izpit pomembnejši.

Zdej pa čakam na delne rezultate, če malo.. Res me zanima, pojma nimam kako se bo obrnilo.

torej ti maha dol za vse?

Meni je drugače čisto vseeno, če nekdo ne gre na volitve, ampak na živce mi gre, da ponavadi ravno taki najbolj kritizirajo.

ne bom te fentala, samo res pa ne razumem, kako vam je lahko za lastno prihodnsot tako vseeno. da rečeš: ni mi… težko razumem…

Ne vem, zakaj si ljudje ne bi upali priznati. Kot si oblikovala vprašanje. Volilna pravica je pravica, ne dolžnost.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Samo stavek dodam: kot ponavadi vsa polna usta pravic, dolžnost je pa nekje zadaj na izletu ostala. Po koncu pa udri, kako so lahko ti in ti uspeli. Zakaj ? Zato!

Prihodnost? Vsa leta vsi politiki samo obljubljajo nemogoče, je pa vedno slabše. In konec koncev – niti eden me ni prepričal, da bi volila prav njega.

za take so “iznašli” glasovanje izven svojega volišča. do 18.9. si moral sporočiti pisno svoji komisiji, kje boš lahko volil, in potem so tvoj listek poslali tja. jaz sem tudi npr volila izven svoje volilne enote, ker me pač ni doma.

Me ni nihče prepričal, in vsi se mi zdijo ista pašta.

Sem pa šla na referendum za Eu in NATO. Žal, nismo uspeli.

torej ti maha dol za vse?[/quote]

Niti ne, ampak tako sem se odločila že pri osemnajstih in tega se držim.

nisem iz istega razloga kot ajcom in njur njur…..mene ni noben prepričal in težko verjamem da se bo kaj drastično spremenilo z novo vlado.

nikoli
Super, to si se pa res dobro odločila. Bravo, lahko si ponosna nase in na svoja prepričanja. Zagotovo hodiš z dvignjeno glavo po svetu!

Meni ni nihče všeč. Itak pa vsi lažejo in kradejo in ni nobene razlike. Čisto vseeno je, kdo je na oblasti. Plače ne bodo većje, pokojnine tudi ne, cene bodo šle še naprej gor, davki ne bodo manjši, itd. – torej kaj bo drugače? Nič.

Evo iz teh par odgovorov lahko prebereš miselnost ostalih skor 5o {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folka, ki ni šel volit. Ampak kritizirat pa zna tale procent. Že pojutrišnjem, ko se bodo začele dvigat cene. Vprašanje: zakaj mi niso odobrili bolniške, zakaj se otroški dodatek letos ne dvigne. Kot se meni pritisk ob takih odgovorih. Vse je zanič, ampak jaz ne bom spreminjal na bolje.Naj drugi.

Brez skrbi, popolnoma prav imaš. Jaz vsaj upam povedat, da nisem šla volit in potem nikogar ne kritiziram, ti pa… Ah, saj si itak najbolj pametna in veš, s kakšno glavo hodimo po svetu tisti, ki ne hodimo volit. Svašta, res.

Ker živim predaleč od mojega volilnega mesta.
Pa tudi nedeljo rajši izkoristim drugače kot pa, da grem volit nekoga, ki samo obljublja potem pa poskrbi samo za svojo rit.

Jaz volilno pravico smatram tudi kot državljansko dolžnost 🙂

Pridna. :.)

Neumna 🙂

Čaki, čaki, a nisi rekla, da boš prva na volišču? :))))))
Sem mislila dodat, ti boš postavila temelj, jaz pa zaključek, k bom zadnja. 🙂

hahahaha……….. :))))))

New Report

Close