Forum.Over.Net

Mali oglasi

nova, zimska kolekcija next, če bo katera naročila

Default avatar

next

dodana je nova, zimska kolekcija: http://www.next.co.uk/

btw: tiste, ki še čakate - v pon ali torek bodo stvari pri meni :)

tiste, ki še niste naročale:
stvari dajte v košarico, le-to skopirajte in mi jo z vašimi podatki (naslov + tel št, kjer lahko preverim resničnost naročila) pošljite na moj mail [email protected]

cena: znesek v GBP + 2 GBP/artikel + 4 GBP poštnine iz GB : (deljeno) 0,75 = EUR (+ poštnina --> priporočeno, če ni možen prevzem v MB ali CE, ki jo javim naknadno, ko pošljem stvari na vaš naslov)

če kakšna stvar ne bo na voljo v trenutku, ko bo naročal v GB, mi jo pošje naknadno

naročila zbiram do nedelje zvečer, stvari bodo pri vas v roku 15-20 dni...lp
Default avatar

monikam

Zanima me ali imajo žensko konfekcijo št. 52-54 in kakšne so njihove številke?
Default avatar

madoncano

monikam je napisal/a:
Zanima me ali imajo žensko konfekcijo št. 52-54 in kakšne so njihove številke?
Ja pojdi na njihovo stran in poglej če imajo.
Default avatar

next

čisto spodaj si lahko pogledate mere "sizing guides"

52 = 24
54 = 26
56 = 28

koliko je teh stvari dejansko na voljo v katalogu, pa res ne vem, najbolje, da pogledate sami, kaj vam je všeč :)
Default avatar

next

če bi še katera na hitro naročila http://www.next.co.uk/ nekaj stvari je na razprodaji ("sale")...jutri mi še lahko pošljete naročila na mail :) lp
Default avatar

ales80

Hm, saj se ne bi vtikala sicer, ampak ker smo se pred 14 dnevi vrnili iz Londona ... trenuten tecaj funta je 1 € = 0,7903 funta. Ko smo bili mi gor, je bil 1€=0,80 funta, tako da se nam je kupovanje v Nextu se bolj splacalo.
NOVA oblačila za punčke in fantke, 62-116cm
rabljena oblačila za fantke, 104-122, ounčke 152-164 in ženska oblačila 34-38
http://picasaweb.google.si/aleshko
Default avatar

next

trenuten tečaj je verjetno res takšen, lahko da bo jutri že 0,77, na paypalu je včasih še nižji...tu so še provizije banke (tu in v GB) + provizija na paypalu + stroški pošiljanja od nexta v GB (ne grejo vse stvari v en paket, ker imajo omejitev na št. poslanih artiklov) + še sigurno kaj, kar plačam pri vsakem naročilu...v glavnem, ne da se mi sproti vsega preračunavat in razglabljat o tem...takšen je izračun in same presodite, če se vam izplača ali ne :) lp
Default avatar

next

poštnina je za celo naročilo skupaj...lp
Default avatar

*katka*

Katera številka ustreza obutvi 28?
Default avatar

spetkrena

9,5 oz.10
Default avatar

K*

Živjo,

mene pa zanima, kako velike številke so Next v primerjavi s H&M-om?

Hvala in lp,

Katja
Default avatar

next

1,5-2 je 92, 2-3 je 98 itd.

naš ima h&m 92, next pa 2-3 leta, lp
Default avatar

kimi

Kolk je vse drago tle gor. Bi kej naročila ampak so mi cene res preveč zasoljene. Bom kar pri H&M ostala.
Default avatar

k i t t y

kimi je napisal/a:
Kolk je vse drago tle gor. Bi kej naročila ampak so mi cene res preveč zasoljene. Bom kar pri H&M ostala.
Ma ni vse tako drago. Vsaj meni se ne zdi.Večinoma so kompleti. So pa res lepe in kvalitetne stvari. No lepo je stvar okusa:)))
Default avatar

ales80

Aha, next, nisem vedela. :)

Stevilke so manjse kot H&Move, tako da obvezno za otroke vzemite eno vecjo! Splaca se vzet komplet trenirk za fantke do st. 110 (nekje kot H&M 104 ali pa cm-dva daljsa), ker stane 9€ cca (brez provizije), pa 4pack majck za fantke je cca 12€ (brez 2 funtov), pa kavbojke do te starosti za oba spola. Jaz sem za enega fantka nasla kavbojke st. 86 za 4 funte, kar je po tecaju 0,80 (tak je bil, ko smo bili mi gor) 5€. Za puncko so bile st. 2-3 pa 6 funtov, ampak ne vem kje na strani so. Skratka, nekaj se zagotovo splaca, pa kvalitetna oblacila so. Nekatere cene so pa visje kot H&Move, s provizijo pa sploh.
NOVA oblačila za punčke in fantke, 62-116cm
rabljena oblačila za fantke, 104-122, ounčke 152-164 in ženska oblačila 34-38
http://picasaweb.google.si/aleshko
Default avatar

RTU

Kdaj boste oddajale novo naročilo?
Default avatar

next

če mi še danes pošljete, je lahko še v tej rundi, ker bo itak vmes vikend, preden dobi nakazilo, drugače pa čez cca 14 dni zopet recimo :) lp
Default avatar

hmmmmmm

Meni pa ni jasno zakaj je potrebno plačati 2 gb po artiklu in še 4 za vse skupaj. A to je še provizija zraven al kaj???????????????
Saj razumem, da moraš nekaj imet od vsega tega, ampak toliko na vsakega pa ne vem no.