Forum.Over.Net

Mali oglasi

Prodam čevlje jesen-zima od št.28 do št.31-UGODNO!

Default avatar

*katatjuta*

Pozdravček!

Sin je urasel nekaj obutve, zato ugodno prodamo, nekaj tudi podarimo:

1. športni copati, na ježka, št. 28, notr.dolž.17,5 cm, 1EUR- lepi, veliko nošeni, ampak še vedno uporabni

2. zimski toplo podloženi čeveljčki, na ježka, št. 29(velika), notr.d. 19 cm, 4 EUR

3. zimski nepremočljivi škornji z odstranljivo podlogo, na vezalke, št. 29/30, notr.d. 19 cm, 8 EUR -kot novi-zelo lepo ohranjeni

4. jesensko-zimski, celi usnjeni čeveljčki, na ježka, št.29, notr.d. 18,5 cm, 3EUR

5. novi usnjeni copatki-balerinke,črni, ŠT.29/30, notr.d .18cm, 1,5 EUR

6. supergice, bolj tople, primerne za prehod jesen-zima, na vezalke, št.30 , notr,dolž 18,5.cm, 6 EUR- zelo lepo ohranjene

7. jesensko-zimski čeveljčki (debelejši znotraj, naš jih je nosil čez zimo), na ježka, št.31, notr.d. 19,7 cm, PODARIM- lepo ohranjeni, ampak se je podloga pri ježku začela cefrat

8. jesensko-zimski višji, celi usnjeni čevlji, na ježka, št.31, notr.dolž.19,7 cm, PODARIM-zelo veliko nošeni, primerni za v kak peskovnik

9. športni copati, primerni za noter ali zunaj, na ježka, št.31, notranja dolžina pribl. 19,7 cm, 8 EUR -kot novi-zelo lepo ohranjeni

10. lahkotne in mehke superge, na ježka, št. 31, notr.dolž. 19,7 cm, 4 EUR

11. lahkotne supergice, na ježka, št.31, notr,dolž.19,7 cm, PODARIM-zelo velikooo nošene in temu primerno obrabljene

Obutev je primerna za fantke, nekatera pa tudi za punčke:)
Znamke so Melania, Canguro, Geox, Ciciban, Sparky, Lotto...

Zainteresirani se mi prosim javite na mejl za slikice in dodatne informacije:

[email protected]

Pošljem tudi po pošti, poštnino krijete sami.

Najlepša hvala za zanimanje!
Lep dan!
K.
Default avatar

*katatjuta*

Čeveljčki pod št. 2 in 4 so prodani, ostali še na voljo!
Hvala in lep dan!
K. ;)
Default avatar

m.-

Mene zanima št 6. Se jih da videti?

lp
Default avatar

*katatjuta*

Živjo!
Pišite mi prosim na mejl [email protected], ali pa pustite svojega,
da vas kontaktiram.
Hvala,lp!