Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kitajska restavracija na litijski

kitajska restavracija na litijski

že zelo dolgo nisem bila v kitajski restavracija, pa se odpravljamo ta teden- v cesarsko mesto na litijski v ljublajni, pa vas prosim,
če imate kakšne izkušnje, kaj priporočate za jesti-rada bi kakšno njihovo specialiteto, pa vendar bi bila vesela kakšnih vaših informacij.

hvala

Moja izkušnja je negativna. Raje skočite v Dravlje ali na Ižanko.

Tam sem jaz pred leti dobila ščurka v solati.In veste kaj so naredili? Vzeli so ga ven in mi ponudili isto solato. Nikoli več tja.

Pojdi raje v Kitajski vrt v Dravljah, najboljša kitajska je pa itak v Kamniku (Hong Kong), če ti ni predaleč. Kamniška kitajska velja med poznavalci za najboljšo kitajsko restavracijo v Sloveniji!

V LJ je mogoče za iti še v “Kitajski zid” v Šiški, čeprav pravijo, da je z leti baje precej padla kvaliteta. Neka kitajska je tudi na Šmartinski cesti (nasproti City Parka, ampak sem pozabila, kako se imenuje), ampak tam sem pa jaz osebno videla, kako ščurki šibajo pod mizami :(((

Pa dober tek!

Kitajske restavracije se postale prav ogabne.

Sicer izven teme ampak… kaj pa turška?

Najboljša kitajska restavracija je za moje pojme na Brezovici pri Lj. (Beijing).

Meni se zdijo pa vse kitajske restavracije enake. Že če pogledaš jedilni list, ni bistvenih razlik. Res, da grem zadnje čase bolj poredko, ampak dvomim, da se je kaj spremenilo.

Kitajskega zidu v Šiški pa žal ni več! Sedaj tam gradijo bloke. Mi gremo večkrat kar v Domžale, mi je pa tista v Dravljah tudi zelo všeč. Na Litijski sem bila enkrat pa mi ni ustrezalo, hrana veliko slabša kot v drugih kitajskih restavracijah, aja edino na Dolenjski cesti je bilo veliko slabše!

Na Ižanki še nisem bila, sem pa slišala same pohvale.
Moja najljubša je Hong Kong v Kamniku (in piščanec z indijskimi oreščki), druga najljubša pa ta na Litijski. Ampak tu vedno jem govedino po mongolsko, ostalega sem se prenajedla. V vseh ostalih pa se mi res zdi, da imajo jedi enak okus.

Pohiti sedaj imajo svežo ponudbo kuhanih psov ter pečenih podganic.Za posladek pa pohane mravlje ali večji pajki.Dober tek.

Meni je dobra na Izanki in v Crnucah.
Na Litijski mi je dobra tamala, ceprav se mi je zadnjic zamerila, ker je bilo pohano sadje obdelano v istem olju kot neka druga zacinjena hrana.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Pozabili pa ste na tisto v Retečah pri Škofji Loki, podobno dobra kot kamniška. Ima pa Honk Kong v Kamniku najprijaznejšo gostiteljico.
Na Litijski pa res ena najslabših kitajskih restavracij v Sloveniji, pa smo jih veliko sprobali, ker obožujemo kitajsko kuhinjo.

New Report

Close