Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

Iščem delo: - Strojnik TGM

Default avatar
Iščem delo kot strojnik TGM (najraje na mini bagru in na lastnih gradbiščih). Imam nekaj izkušenj (cca 3 leta dela na Kuboti 3T, Doosan 8T, kombinirka MF,... v glavnem nakladanje, planiranje, kopanje jarkov,...)

Iščem redno delo ali delo po potrebi preko mojega S.P..

040532246
Default avatar
opera je napisal/a:
IZ kje ste ?
Default avatar
P.S.: Sem pozabil omenit da bom imel v roku 14 dni še izpit C kategorjie(imam že za A, B, Traktor, TGM, mottorna žaga)
Default avatar
iščem delo prek studenta za strojnika tgm v okolici radovljica
imam ipit za:B,H,F,G,in tgm gsm;031-554-171
Default avatar
išcem delo kot strojnik tgm delam na velikih malih bagrih in buldežerju de

lovne iskusnje 8let sem okolica iz okolice kranja.070 857 802
Default avatar
Iščem delo kod strojnik TGM do zdaj sem delal kod strojnik na goseničarjih kobilco 3,5t tekhuci 8t bobket valjer in nekaj malega na kombinirki
tko da delovne iskušnje imam
051605128 sem pa iz velenja
Default avatar
Re: Iščem delo: - Strojnik TGM imam 8 let delovnih izkusen z bagerji-buldozerji
Default avatar
opera je napisal/a:
kaj pa pomurje mam 14 let delovnih izkušenj vse razen grederja in finišerja
Default avatar
Iščem delo kot strojnik na minibagerju ali JCB-ju.Sem intenzivni iskalec zaposlitve ter nujno potrebujem delo lahko tudi za nedoločen čas.Firma bi mi najbolj ugajala če je na Ptuju ali v njeni okolici, ker trenutno nimam lastnega prevoza.Delodajalce prosim če me kontaktirajo preko mojega osebnega tel: 051 376 468.Lahko tudi kakšno drugo delo, sprejmem vsakršno delo katero bi mi ponudili.Da bo ogled moje prošnje za zaposlitev ugodno rešen se vam vnaprej lepo zahvaljujem.
Lep pozdrav
Default avatar
iscem delo za strojnika petletne izkusnje na mini bagrih do 13ton
Default avatar
Iščem strojnika za rovokopač FERMEC 860.
Delo je v Ljubljani in njeni okolici.
GSM št.: 041/696-168.
Default avatar
iscem delo kot strojnik tgm. izkusnje pet let vecino delal na kombinirki jcb ,terex, in bagrih do 24 ton . delo iscem v ljubljani okolici . lp telefon 070320751
Default avatar
IŠČEM DELO NA BAGERJU -SEM IZ LJUBLJANE 041890211
Default avatar
zdravo iščem delo kot strojnik narejeno imam šolo za strojnika s stroji delam 2.5 pa pou največ sm delu iz komatsu bagrom pc240lc in 230 takeuchijem 7.5 toncam
Default avatar
zdravo iščem delo kot strojnik narejeno imam šolo za strojnika s stroji delam 2.5 pa pou največ sm delu iz komatsu bagrom pc240lc in 230 takeuchijem 7.5 toncam

sem iz trbovelj
telefonska številka 040-841-839
Default avatar
Iščem delo kot strojnik tgm ali šofer,pet let izkušenj večina na mini bagrih,traktorjih,nekaj malega rovokopač in kamion. Okolica Ljubljane.

031 863 836

Moderatorji

Moja zaposlitev = Optius
Optius