Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek film sedaj na kanalu A

film sedaj na kanalu A

pa kaj so ti naši televizijci res čisto brez m…? sedaj ob tej uri dajo na program film primeren le za mladino nad 15 let. pa kaj madona so tako mladi da nimajo pojma kdaj hodijo spat današnji otroci, ali kaj jim je.?

Točno tako. Sem ravnokar izgubila bitko z možem, ki seveda mora gledati ta krasni, poučni, resničnostni film s S. Segalom. Za bruhat. Otroci so pa že preveliki, da bi gledali tako sranje.

Danes spet ni nič za gledat. Na 1. je Piramida, ki je ne morem gledat zaradi voditeljice, na drugem so oni norci iz parlamenta, na pop tv pa spet zgodbice, da te samo glava peče.

Zakaj ne dajo kakšnega lepega filma, ali teh krasnih nanizank. Karkoli normalnega…

če je otrok tako majhen, mu naj starši naredijo, kaj naj gleda ali pa dvd. zdaj ne smejo filma vrtet zaradi nekaj otrok, ker se mamicam zdi da je pregrob. kaj pa ko gleda kaj po netu? Kako veste da ne gleda kakšni prevezerij ali zločinov ali kaj kar vam ni všeč? In ko igra igrice z streljanjem.

za svojega otroka vem natančno kaj počne ko je na računalniku. kako vem? je računalnik v osrednjem delu stanovanja, kjer se tudi večinoma zadržujemo kadar smo doma in ne spimo. in mu tudi ni zanimiv. tv, pa jasno če smo dopldna v šoli ko pride domov nardi nalogo, pol ima uro ali dve prosto za igro, sledi trening, ja in zvečer ko se končno umiri je ura že osem. in ja z veseljem bi z otrokom pogledala kak pameten film, ki nikakor ni na DVD-ju in ne tega kar vrtijo sedaj. ko sem sama bila otrokovih letih so se ti filmi z vprašljivo vsebino vrteli v poznih urah, zakaj ne more bit vsaj nekaj tako kot včasih. če je že vse bilo slabo to ni bilo.

pa ne pozabi,NEKATERI IMAJO SAMO TV SPREJEMNIKE, IN NIMAJO DENARJA ŠE ZA DVD-je PA VHS-e KOT MORDA TI.

za svojega otroka vem natančno kaj počne ko je na računalniku. kako vem? je računalnik v osrednjem delu stanovanja, kjer se tudi večinoma zadržujemo kadar smo doma in ne spimo. in mu tudi ni zanimiv. tv, pa jasno če smo dopldna v šoli ko pride domov nardi nalogo, pol ima uro ali dve prosto za igro, sledi trening, ja in zvečer ko se končno umiri je ura že osem. in ja z veseljem bi z otrokom pogledala kak pameten film, ki nikakor ni na DVD-ju in ne tega kar vrtijo sedaj. ko sem sama bila otrokovih letih so se ti filmi z vprašljivo vsebino vrteli v poznih urah, zakaj ne more bit vsaj nekaj tako kot včasih. če je že vse bilo slabo to ni bilo.

pa ne pozabi,NEKATERI IMAJO SAMO TV SPREJEMNIKE, IN NIMAJO DENARJA ŠE ZA DVD-je PA VHS-e KOT MORDA TI.[/quote]

sem spregledala da ti napišem še opombo. NE ZDI SE SAMO NAM STARŠEM NEPRIMEREN FILM, CELO UREDNIK NA KANALU A JE TEGA MNENJA, ALI KDO PAČ KI ODLOČA O TEM KATERA OPOZORILA O PRIMERNOSTI ZA KATERI FILM. MALO POGLEJ NAPOVEDNIK.

Kako da ni bilo nič za gledat? Jaz sem nadvse uživala ob Houseku, pa čeprav že drugič ali tretjič ob isti epizodi… :))))


ja samo ko je bil na sporedu so pa naši šolarčki že spali. oni film pa je bil že ob 20.00

New Report

Close