Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trenutna moda

Trenutna moda

Pozdravljene!

Trenutno sem na porodniški in nimam pojma, kakšna je trenutna moda. Sem povabljena v začetku septembra na poroko in bi si rada kupila nekaj lepega (si nisem že odkar sem noseča:( ). Imam pa rada športno modo in ne hude elegance.
Hvala za kakršni koli nasvet!

LP

Ja najbolje, da vprašaš v svoji najljubši trgovini, trgovke ti bodo najbolje svetovale.
Kako naj me vemo kakšen okus imaš, kakšne mere, kaj bi ti pasalo, koliko denarja imaš…itd itd itd.
Moderno je pa večinoma vse, brez heca, vsaj meni se danes ta moda zdi taka, glavno je da ti paše in da se v tem dobro počutiš!

glede na to sa si na porodniški, predvidevam (saj ni nunjno da je res ;-)) da je potrebno še kje kakšen kilogramček skrit in glede na to da sem bila v soboto na poroki kjer je veliko žensk bilo tako oblečenih ti predlagam – eno luštno oblekico, malce krajšo, kukr nek top, spodaj pa lepe legice – ne bombažne ampak kot pegice. pa nizke čevlje in to je to. barva pa po okusu, še kakšen dodatek nakita in si perajt!

Jaz bi si tuniko nabavila pa hlače na rob pa kakšne hude čevlje s tanko peto, če si tak tip. Jaz bi seveda zraven balerine obula :).

Jaz bi, jaz bi,…..porka NNNN: kakšenga poročenga speljat, pa si moderna!

New Report

Close