Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Romantika…

Romantika…

Dobro jutro vsem…

Kaj je za koga romantika, uvertura…predigra?

Je obvezna v ljubljenje, ampak kdaj jo rata preveč? Kdaj se prestopi
točka, ko rata prenasičeno vsega lepega?

Saj vem, odgovor je kakor kdaj, ampak vseeno…neka groba definicija mora obstajat?

In kaj najbolj paše, kako svoji dragi/dragemu pripraviti lepo in nepozabno uverturo v sanjsko ljubljenje?

http://www.youtube.com/watch?v=ehxPTz0TUDA

Eh, Beno, z romantiko je tako; je nujna začimba v neki pravi resnični zvezi! Torej, romantika je kot sol in poper vroči juhi, je kot lovorov list krompirjevemu golažu, je kot drobnjak krompirjevi polenti, je kot ocvirek na ajdovih žgancih …

Mora biti, zagotovo mora biti, ampak v izbranem času, na izbranem mestu, za izbranega človeka, v ravno pravšnji meri, brez pretiravanja, samo z rahlim pridihom obljube in ravno pravi čas naj ima rok trajanja … :-))))))))) tako romantiko si bo človek zapomnil za vse večne čase … in ponavlja naj se v intervalih, ko se začuti ravno pravšnja mera potrebe po romantiki !!

Tudi preslana juha ni dobra, tudi prezačinjen golaž ni dober … tudi preveč ocvirkov na žgancih zvodeni okus žgancev …

Romantika je nujno potrebna, ampak v pravi meri, pravi čas !

Zmešalo bi se mi, če bi bila vsak dan zasipana z romanitko, ker nisem človek, ki bi znal toliko “dobrega” (predobrega) sprejeti, kaj šele kaj malega oddati !:-))))

Ampak, če sem odpeljana vsake toliko časa (enkrat na leto) na neko mesto s posebnim namenom in z vsem posebnim, kar tisto uro, dve, tri … spremlja, je to tisto, kar življenju daje pikico na “i” …

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

jao ben … a veš, da sem se čez vikend spomnila nate. včeraj sem pa msilila, da boš pisal o divjem vikendu. in nisi … pa sem si mislila, tale pohotna soseda mu bo vzela dušo in pamet … no in danes pišeš o romanti, sprašuješ o ljubljenju … oh beni! a vidiš da udari takrat, ko si človek najmanj misli :)))

torej?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Lepo interpretiraš romantiko, Marija…pa še res je da gre ljubezen skozi želodec… ))))

Oj, Japkica…ti pa name misliš? Tole pa je kompiment zame, a veš da res?
Ja, sem odprl temo na romantiko, pa ne toliko zaradi vikenda ( še podaljšala sva ga ), kot za to, da vas malček zbezam na dan… )))

Kako je bilo? Divje in nepozabno…detajli? Prevroči za tukajle pisat…
Se ji je poznalo, da je bila kar nekaj časa na suhem ))))

Romantika pa dela čudeže, vam rečem!

ben … pomisliti ni enako misliti. 🙂

detajli me seveda ne zanimajo. tako čukasta pa ja nisem 🙂

kaj dela čudeže pa itak vem. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

No, pa se mi je že kar mal fajn zdelo… Pa me prec po nosu…

Je pa vseeno lepo, da si vsaj POmislila. )))

Kako si se pa ti imela?

Je že res, da se načeloma vedno v energijo zaljubljenega parčka prikrade misel, da je treba biti romantičen. Ona “kao” pričakuje šopek rož, on pa da ga pričaka v čipkastem perilu, seveda ob soju svečk in kozarcu šampanjca ali vina. In potem seveda slej kot prej sledi še večerja v najboljši restavraciji, pa potovanje, seveda romantično, v tuje kraje,…pa zasipanje z darili,…

Ah, fenomenalen je občutek, ko dobiš tiste rože in hudo prijetno čakati svojo simpatijo, ljubezen v spalni srajčki, ampak nekako se mi zdi, da je vse to vsiljeno, po merilih današnje družbe…

Jaz osebno več romantike vidim v sprehodu po gozdnih poteh, kot v potovanju v Pariz. In več romantike vidim v poljskem cvetju kot v šopku lepo aranžiranega cvetja,…pa v jutranji kavici in masaži utrujenih nog, ko pride/m utrujen/a domov,…v toplih besedah, v objemu, v skupnem tuširanju,…ogledu filma, pikniku,…
Vsa tista osladnost in kupljena romantika naredi ljubezen prav težko prebavljivo.

Lepo prosim, ne rabim dragih daril ali darila nasploh. Rabim osebo. In ta oseba je dovolj, za nepozabno uverturo v ljubljenje….za vse, kar sledi. Rabim, želim osebo, ki je pristna in ne zaigrana, osebo, ki se preda in vzame.
Uvertura pa je tako že tista prava energija med dvema, tisto, kar čutita…

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Ben! Glede na tvoj pretekli vikend, s podaljškom..:))))))))))))

razmišljam, ali bi, ali ne, dodala svoj pogled na tvoja vprašanja..
..recimo da,,recepta ni…samo spontanost..obeh..
..pa nežnost…hihi..čeprav je kdo zameril..to mojo..posebnost??? 🙂

Dobrodošel nazaj, Ben…..:)

Dekleti moji…

z Evo se popolnoma strinjam…že samo po sebi se smatra romantika kot neko
razsipniško pretvarjanje, ni skromnosti, razvajanja…zato sem to temo tudi odprl…ker me to pravzaprav res zanima. Ali postaja začetna uvertura med
pari res neka nadstandardna romantika s katero hoče vsak pokazati kaj zna,
ne pa kaj v resnici on je???

Res je, marsikomu paše tudi to, tudi meni…vendar pa nikakor ne SAMO to!

Diva..zate pa tudi vem, da imaš prav…samo ne upaš si…povedati…
Morda se mi na trenutek zazdi, da bi mi rada dala kakšno kritiko, pa
nočeš… Je res?

oh eva7 kako se strinjam s tabo!! meni tudi ni lepšega šopka, kot je šopek travniških ivanjščic. mene le-te popolnoma razorožijo. 🙂
pa vse tiste malenkosti, ko točno veš, da si je nekdo vzel časa zate …in ne samo odprl denarnico.

pa neprecenljivo mi je pohajkovanje v poletnem dežju, ki oba popolnoma premoči do kože … in imaš potem pomoč pri slačenju premočenih oblačil … vonj mokrih las, dežne kaplje na obrazu … ki se pomešajo s poljubi … aaaaaahhhhh

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

nee, kritiko..ne.. res pa je da nočem več!,povedati..sem že itak preveč..
kritike pa nimam….zakaj tako misliš? :)))))))))))

A ne japkica, kolk vse to paše.
Pa to, ko ta nekdo nekaj počne s tabo, ne samo zate…
Kako lepo je lahko, samo z nekaj iskrenosti in domišljije…

Lep dan, vsem!

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Še najbolj me motijo pa tile skomercializirani prazniki, še posebej valentinovo.
Ko si pošiljajo voščila vsi povprek, od ata, do mame, in stare mame, pa sosede in prijatelji,…pa v cvetličarnah nabijejo cene in se zasipavajo z darili.
Pravi pomen valentinovega je anonimnost do neke simpatije. Ne darila in rože,…Nekdo, ki goji čustva do neke osebe, ji to anonimno sporoči v takšni ali drugačni obliki…in potem je vse skupaj še bolj vznemirljivo a ne?

Bom povedala, kaj sem jaz podarila za zadnje valentinovo, ko sem še imela nekoga ob sebi.
Bone, tri. Vsak bon je imel neko vrednost.
Z enim je bilo možno vnovčiti kjerkoli, kadarkoli in katerokoli erotično fantazijo, na drugem, tretjem,…ah, to pa prepuščam vaši domišljiji. 😉

Lp

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

ah eva … meni je pa valentinovo najlepši dan … dobila sem namreč najlepše darilo, ki ga lahko dobi ženska … neprecenljivo, neponovljivo … zame.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

U, Eva…daš enega? Takega z veliko domišljije…

Japkica, tud men je to lep dan. Ampak ne maram vsega tistega pretiravanja in dokazovanja. Lahko je zanimivo in lepo tudi drugače, a ne?

Pa vsekakor na samo na valentinovo.

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

…to pa jaz ne razdajam kar tako. Ga je treba zaslužit ;-)))

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Kako pa? Povej, kako se ga prisluži?

Eh, punci, eva7 in japkica, saj je romantika lahko ob špagetih, pa v polju, na robu gmajne, na sprehodu do vaške cerkvice, kjer enkrat zazvoniš za dve želji … saj nikjer ne piše, da je treba romanitko kupit … meni je romantično, silno silno romanitčno, če utržem ivanjščico in se spet grem uno “ljub me”, “ne ljubi me” ali pa “hoče, noče, ljubi, vara … hoče, noče, ljubi, vara” … ja, romantika je lahko ljubljenje kar tam nekje, v dnevni sobi, na tepihu, v pritejenem soju luči … romantika je, ja, tudi jutranja kavica, zajtrk ob nedeljah … wauuuuuuuuuuu … in tu ni nič … kupljenega !!!

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Ja, romanitka je v dežju, ki te prežene vsega mokrega iz livade v senik … ? :-))))))))) Kje se človek lahko bolj romantično ljubi, kot v seniku pravkar spravljenega sena … ves moker in znorjen ????????

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

nee, kritiko..ne.. res pa je da nočem več!,povedati..sem že itak preveč..
kritike pa nimam….zakaj tako misliš? :)))))))))))[/quote]

Ker zgleda tko, kot da se na pol stavka ustaviš… Preveč? Misliš?

Meni se ne zdi…

http://www.youtube.com/watch?v=GuJ5Znv_AWU

z vsem tem, o čemer pišem. Z vsem tem, kar se ne da kupiti.
Tudi s tistim navihanim pogledom,…jaz ne rabim veliko.
Samo da je oseba tista, prava.

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Ja, marija, vse to kar naštevaš.
A gre kdo danes v gozd po gobe? 😉

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

nee, kritiko..ne.. res pa je da nočem več!,povedati..sem že itak preveč..
kritike pa nimam….zakaj tako misliš? :)))))))))))[/quote]

Ker zgleda tko, kot da se na pol stavka ustaviš… Preveč? Misliš?

Meni se ne zdi…

http://www.youtube.com/watch?v=GuJ5Znv_AWU%5B/quote%5D

…preveč povem,ja..sem se poboljšala..vidiš??? :)))))))))

merči ti si itak zakon!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

New Report

Close