Forum.Over.Net

Enostarševske družine

Biti starš v enostarševski družini pomeni biti odgovoren za vse - vzgojo, gospodinjstvo, finance. Na tem forumu boste našli odgovore na vprašanja, ki vas težijo in o katerih si ne upate govoriti.

Varna hiša za moške

Default avatar

svetloba*

"Pred mesecem je v Mariboru začela delovati prva varna hiša za moške v Sloveniji. Je zasebna, vodi jo Aleksander Kamenik: "Zanjo sem se odločil, ...
www.zurnal24.si/cms/novice"
Default avatar

katarina73

iščem, pa ne najdem ... bolj natančen link, prosim.
Default avatar

svetloba*

V Mariboru so postavili prvo slovensko varno hišo za moške, ki so žrtve nasilja. Tam je v teh dneh zaščito pred nasilno partnerico že poiskal prvi moški.
24ur.com/novice
/ali vtipkajte varna hiša Maribor
Default avatar

katarina73

gredo v to hišo tudi fantje nad 15 let? žal ne najdem linka.

torej, se vanjo lahko zatečejo tudi otroci - fantje nad 15 let, ki ne morejo v varno hišo skupaj z mamo?
Default avatar

xenna_warrior

katarina73 je napisal/a:
gredo v to hišo tudi fantje nad 15 let? žal ne najdem linka.

torej, se vanjo lahko zatečejo tudi otroci - fantje nad 15 let, ki ne morejo v varno hišo skupaj z mamo?
Ja, je bil prispevek na TV zadnjič.
Default avatar

katarina73

xenna: potem pa dajte napisat več podatkov, da bodo mame/očetje vedel/i kam poslat sinove, če/ko se bodo morali umaknit na varno.
Default avatar

xenna_warrior

katarina73 je napisal/a:
xenna: potem pa dajte napisat več podatkov, da bodo mame/očetje vedel/i kam poslat sinove, če/ko se bodo morali umaknit na varno.
Sej v bistvu jst samih podatkov ne poznam - sem samo gledala prispevek redno po TVju. Vem pa, da je bilo govora, da gre tukaj za fante starejše od 15 let, ki ne morejo z mamo in pa o tem, da tudi moški potrebujejo zaščito pred ženskami - da to ni tako redek pojav.
Default avatar

nadka13

Dobite jutri tel. št., ko grem mimo.
LP vsem Nadka13
Default avatar

nadka13

nadka13 je napisal/a:
Dobite jutri tel. št., ko grem mimo.
LP vsem Nadka13
telefonska številka 051/851 114 in 051/622 193
med 8 in 16 uro.
Default avatar

KrEn_

:)
Kaj se ne bodo še spomnil.....
Default avatar

očka12

Če lahko podam moje mnenje...
Odprtje varne hiše za moške pomeni več stvari. Ena med njimi je definitivno ta, da se zadeve pri družinski problematiki spreminjajo... in to na bolje.
Lp, očka12