Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

kam za krompirjeve počitnice

Default avatar

cr4en

že veste punce kam greste na krompirjeve počitnice?
mi bi šli :kanarske, grčija itd.
bi radi že zdaj rezervirali, da bi bilo ceneje.
hvala za vaše info
Default avatar

TF

letos baje otroci nimajo več cel teden jesenskih počitnic. a jih boste vzele iz šole
Default avatar

2x mama

Jesenske počitnice niso ukinjene - so od 27.-30.oktobra.

Mi gremo v Turčijo.
Default avatar

mama2831

Ojoj, saj se še niti vprašanja o poletnem dopustu niso zaključila, pa imamo že na sporedu krompirjeve... pojma nimam, kam bomo šli, to je šele čez dva meseca, no...
Default avatar

jolka

TF je napisal/a:
letos baje otroci nimajo več cel teden jesenskih počitnic. a jih boste vzele iz šole
od kje pa tebi to?
Default avatar

počitnice

O, imajo, imajo cel teden, tudi za prvomajske je sprememba v šolskem koledarju in so cel teden.
Ja, tudi mi že vemo kam gremo, imamo dopust že plačan.
Default avatar

muti5

Madona, a vi si splanirate že tako v naprej?? Svaka vam čast.
Default avatar

Zima1

Hm, pa tudi denarja očitno ljudem ne manjka. Zakaj potem tako javkanje, kako pada standard?
Default avatar

klarklara

Vsem,ki ste brez domišljije in idej bi bilo potrebno ukinit počitnice:)))))))))
Default avatar

acjom

Madonca........jaz še poleti nisem bila nikjer že par let, kaj šele za kakšne počitnice. Blagor vsem tistim, ki si lahko privoščijo,uživajte dokler lahko. :))))

Upanje je kakor nočno nebo. Nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili vsaj ene zvezde...
Default avatar

moj predlog

cr4en je napisal/a:
že veste punce kam greste na krompirjeve počitnice?
mi bi šli :kanarske, grčija itd.
bi radi že zdaj rezervirali, da bi bilo ceneje.
hvala za vaše info
jaz mislim, da je bolje na kanarske; če želiš toplo morje pa rdeče morje šarm el šejk ali hurgada

v grčiji zna bit kar mrzlo, razen mogoče kreta je uredu, ker je ful lep otok tudi za potovanja

tudi v turčiji je večina hotelov zaprtih, sezono imajo do 15. oktobra. odprti so hoteli z notranim bazenom, ti so običajno majhni in s precej hladno vodo

sicer pa: običajno so za prvega novembra na pokopališča hodili v pelc montlih, tako, da tudi drugo po evropi ni ravno za v kratkih rokavih
Default avatar

mama2831

acjom je napisal/a:
Madonca........jaz še poleti nisem bila nikjer že par let, kaj šele za kakšne počitnice. Blagor vsem tistim, ki si lahko privoščijo,uživajte dokler lahko. :))))
Daj, te povabim na počitnice v Postojno, se bomo šli kakšenkrat tudi kopat :-)
Default avatar

piff

moj predlog je napisal/a:
tudi v turčiji je večina hotelov zaprtih, sezono imajo do 15. oktobra. odprti so hoteli z notranim bazenom, ti so običajno majhni in s precej hladno vodo
Tole pa ni ravno res. V Turčiji je v tem času še kar lepo posezona. Temperatura čez dan doseže okoli 30-32 stopinj, voda pa jih ima tudi prijetnih 26. (Pišem za Antalyo in okolico)