Najdi forum

herpes

Na ustnici imam herpes, se mi vleče že cel teden, jutri pa imamo neko praznovanje in bom na slikah blestela s to packarijo na ustih! Poskusila sem z obliži compeed, mažem z Bepantenom, pa je cela svinjarija, ves čas mi teče, poka, krvavi…
Ima kdo učinkovit nasvet, kako naj jutri vsaj za tisti 2 uri zadevo zacementiram, prekrijem, zakamufliram, kaj vem???
Prosim in hvala za pomoč.

sikapur gel za herpes si že poiskusila?

Poizkusi kupiti v lekarni obliže za herpese,fajn prekrijejo, so pa prozorni.

Živjo!
Prdraga jojoj jaz imam že cel življenje herpes pa ti neznam dati nobenega predloga ker še nisem odkrila nič pametnega. Za tiste obliže nisem še slišala probi če je to res sej za zgubit nimaš nič slabše nemore bit, za kremo silkapur ti pa lahko tole povem rano izuši če namažeš na tanko je videti tanka plast nečesa gor je prozorna ampak poka vseno, če pa malo bolj na debelo namažeš se pa belo pozna. Tko pri meni deluje tko da skrila neboš s to kremo nič. Tko da lahko s to kremo probaš ampak skrit neboš mogla sploh če je večji herpes. Drgač pa je najbolje da greš v lekarno in tam poveš situcijo pa boš vidla kaj ti bojo svetovali. Veliko sreče.

Jaz vsako leto fasam po 2 ogromna herpesa in iz lastnih izkušenj ti povem, da nobena krema iz lekarne ne pomaga potem ko se herpes že razvije. Letos sem kupila obliže in takoj ko sem začuti da se na ustnice nekaj dogaja sem jih začela limati in res po 4 dneh ni bilo nobenih sledi o herpesu. Ne vem meni je pomagalo, vendar pa sem za 2 herpesa porabila 2 škatli teh obližev. Mi je pa super da se obliž nič ne vidi in ga lako premažeš z glosom ali šminko.

Preverila sem jaz z obliži in čez noč ni bilo več herpesa. Res, da niso tako poceni te obliži ampak jih imaš za kar nekaj časa. Splača se kupiti. Kupi v lekarni samo sedaj točno cene ne vem, vem pa, da je bilo nekje skoraj cca. 20€.
lp,

Kot sem ti že zgoraj omenila z temi obliži boš 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} odpravila to grdo nadlogo. Do jutri bo že vsega konec. Obliži so (Compeed).
lp,

Kot sem ti že zgoraj omenila z temi obliži boš 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} odpravila to grdo nadlogo. Do jutri bo že vsega konec. Obliži so (Compeed).
lp,[/quote]

ampak a berete sploh? če pravi, da ji obliži niso pomagali?!?!?!

no moj recept: a imaš kje alkohol, ali domač šnops? Mene je enkrat herpes napadel v soboto zvečer, potem ko je bil še na ponedeljek praznik, vse lekarne okrog nas zaprte, dežurna pa ene 30 km daleč. vato sem namočila z domačim šnopsem in jo tiščala na herpes (ampak res, bil je šele v nastajanju in ne že zelo razvit), peklo je ko svina, ampak herpes se je v dveh dneh čist posušil in izginil.

drgnjenje z alkoholom pomaga, ko ga komaj začutiš, da se bo zgodil…če pa so že mehurčki, pa drgnjenje samo poslabša zadevo…jaz imam tudi to smolo ravnokar pod ustnicami in kar fajn veliko…me srbi da bom popiz….

Dodam se svojo izkusnjo… ko je herpes v fazi nastajanja, pomaga tudi, ce nanj na debelo naneses zobno pasto… to lahko najlazje naredis seveda, ce si doma in ti ni treba nikamor, kar se v praksi ponavadi en zgodi, ali pa naneses cez noc.. pece, sploh prvic, ko se ne poznas, ampak pomaga.

Upam, da bos nekako uspela zakamuflirat

stari recepti proti herpesu so se glasili, da ga je treba mazat z olivnim oljem in kmalu izgine! poskusit ne škodi.

New Report

Close