Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Nadomestni avto - razbila toča

Default avatar

VanjaR

Prosim za kakšen nasvet:

Imamo nadomestni avto za čas, ko je naš na popravilu - nam ga je v neurju razbila toča.

Danes naj bi šli iskat naš avto in vrnili nadomestnega, pa nam je toča poškodovala še njihov avto.:(((

Kakšen je zdaj postopek? Jezna sem.:( Moj je šel z njim delat in ga ima zunaj na parkirišču - je šel ven, ampak ni imel kaj naredit.:(

Popoldne greva v avtohišo. Me pa vseeno prej zanima kako se ponavadi uredi v tekem primeru?

Za vsako informacijo bom zelo hvaležna!

Lp
Default avatar

Pika poka

Brez panike, avtohiša ima nadomestna vozila 100% zavarovana. Ne bodo komplicirali!
Default avatar

nič

najprej si poglej, kaj ste podpisali, ko ste prevzeli nadomestni avto. itak pa morajo biti ti avti kasko zavarovani, tako da...
Default avatar

VanjaR

Vem, da so nam dali nek list za podpisat - so bili samo podatki o avtu.

Saj sem sklepala, da imajo oni vse to zavarovano, sam sem se vseeno bala kakšnih sitnosti...

Uf, hvala za odgovora - ste me kar malo potolažle.
Default avatar

Marmoljadka

Ni panike. Vse imajo zavarovano. Meni so nadomestnega podrsali na parkirišču in ni bilo nikakršnega problema.
Default avatar

lahko

Lahko pa imajo z enoprocento franšizo, kar pomeni, da bi 1% vrednosti avta mogli plačat, mislim škodo.
Default avatar

jolka

lahko je napisal/a:
Lahko pa imajo z enoprocento franšizo, kar pomeni, da bi 1% vrednosti avta mogli plačat, mislim škodo.
ah kje pa!
Default avatar

lahko

Mi smo imeli tako napisano v papirju, ko smo prevzeli avto.Ali bi to dejansko bilo pa ne vem, ker ni billo poškodbe.Ja ja.
Default avatar

trina 2 + 2

Če sem dobro brala ima Opel 1% franšizo.