Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tuš mobil

tuš mobil

Pozdravček,

zamenjala bi mobilnega operaterja – se mi zdi da je tuš še najcenejši – kako pa je s prekrivanjem oz. omrežjem?

Hvala in lp

Anja

tuš mobil ima pogodbo z mobitelom, sicer ima nekaj že svojih postajo in tam kjer so pokrivajo one, v večini pa mobitel, torej je pokritost taka kot prej, če si bila pri mobitelu, meni je dobra, razlika je le v tem da ti na displeju phona piše mobitel tuš mobil in dobro paketi so, zastonj telefon , seveda če greš v naročniško razmerje, le pot pog noge in v kako njihovo štacuno. meni ni žal, da sem šla od mobitela k Tušu in aja razlog pri meni je bil ta, da ima tuš mobitel enotno ceno za vsa omrežja od stacionarca do simobila…dočim je mobitel groza, sploh če klicariš na stacionarca…

ojla

hvala za informacije – sedaj sem res prepričana, da zamenjam – saj imam pri mobitelu res velik račun, ker kličem v druga omrežja, pa še nov telefon rabim 🙂

Lep dan

Anja

nova
Uredništvo priporoča

Pri nas smo kupili dva paketa pri Tušu. Paket vsebuje SIM kartico, aparat in 750 min. za 89 ojrov. Potem imaš vsak mesec gor naložene tuševe minute, ki si jih pridobila prejšnji mesec z nakupi. Aja, številke smo pa obdržali od Mobitela.

R

meni se pri tušu dogaja, da na primer kličem nekoga, pa se mi ne oglasi, le zvoni, povzetek klica pa kdaj pokaže čas trajnja klica 0.00, največkrat pa po minuto ali več pogovora, torej kot da sem nekoga klicala. Ste bile pozorne na to? zdaj si bom zapisovala,kdaj se mi to dogaja, in bom preverila na izpiskih.

No mene pa nekaj zanima.
Po pogovoru s prijatelji sem slišal da imajo določen paket in da vsaki mesec plačujejo preveč kot bi dejansko morali. Moja punca je prestopila iz mobitela na tuš mobil in njena prva položnica je bila 81€ ostalo ji je pa 20 minut češ da je baje klicala iz tujega omrežja imela je pa vklopljeno na ročni sistem preko mobitelovega operaterja. Tudi jaz sem v četrtek prestopil na tuš mobil tudi pogodbo sem že podpisal kupil telefon za 100€, z namenom da naj bi imel brežični internet(v ponudbi so imei napisano da ga ima in trgovec mi je zagotavlju da ga ima), na koncu so prišli do spoznanja da je prišlo pri njih do napake in sem telefon rajši menjal…
Zdaj pa mene zanima če je imel kdo še kakšne podobne probleme kar se tiče finančnega stanja pri tuš mobilu (da je preplačal paket in ni vedel zakaj) ker mene je strah da imajo kje v kakšnem drobnem tisku polno svojih “for” da zavedejo kupca da sklene pogodbo… Ker čene prekinem aneks pri tej priči in kupim punci simobil telefon še zraven (jaz bi bil v tem primeru na obeh mobilnih omrežjih ker še imam 10 mesecov za odplačat) in se bova pogovarjala za 2 centa na minuto…

Mi je ful žal, da sem šla na tuž mobil. Imam paket 25, kar pomeni 25 EUr plačaš in imaš 300 minut pogovorov, potem še nekaj SMS in MMS (ne vem na pamet točno koliko).
V glavnem je fora, da če nekoga pokličeš in se meniš samo npr. 5 sekund oz. do 29 sekund, ti odbijejo 30 sekund, saj imajo 30 sekundni interval. In tako velikokrat npr. 3 x kličem po 10 sekund te mrcine pa mi vzamejo 1 minuto in pol. Čez mesec pa se seveda to nabere.

Ko sem sklepala pogodbo me na to nobeden ni opozoril, prav tako pa si ne morem naložiti tušove minute, ki jih dobiš z nakupi. Ko sem sklepala pogodbo sem rekla ali se to lahko naredi, pa mi je rekel da ja. Ma klinac, nič ni res, ker imam jaz pogodbeno razmerje, tuš minute pa lahko koristiš le, če imaš tako kot je npr. mobi paket (nimaš naročniškega razmerja).
Da se sploh ne menim, da nisem dosegljiva velikokrat oz. je slaba povezava, ker sem pač doma v vasi in ne v mestu.

Tako da jaz grem po 2 letih nazaj na mobitel.

Ni res, da ne moreš na pogodbeno razmerje vezat tuš minut. Moji sestri je to brez problemov uspelo in koristi tuš minute.

Sama sem pred tednom dni sklenila pogodbo s Tušmobilom in sem,zdaj še,zadovoljna … bomo vidli kako bo, ko dobim prvi račun (na podlagi tega kar sem prebrala) ipd. Zanima me, kako si naložim Tuševe minute? Hvala in lp

New Report

Close