Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zavarovalnica Generali – prosim za kontakt agenta!

Zavarovalnica Generali – prosim za kontakt agenta!

Sto let (beri: kak mesec) nazaj sem spraševala za zavarovanje nepremičnine, pa ste mi predlagali Generali. Na njihovi spletni strani sem se “naročila” za obisk, pa nobenega odziva, klica, česarkoli.

Mi lahko kdo od vas, drage dame in možje, ki ste zavarovani pri Generaliju, posredujete kontakt vašega agenta? No, to vas prosim samo pod pogojem, da ste z njim zadovoljni. 🙂

Hvala taužentkrat!

Od kje pa si? MB, LJ, CE??

Malo ven iz Ljubljane.

nova
Uredništvo priporoča

Ah, moj je v MB. Sem iz MB:))

Jajc! 🙂

Ista zgodba pri meni samo z Fondpolico. Sem mislila da se agenti kar tepejo za posel. Pa temu ni tako. :((

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

Rinchula, to ti pa lahko jaz dam kontakt. Miriam Jošt iz KD je fejst punca, njen telefon pa je 040/424-527.

Danijel: 051699086. Je sicer iz Kr, ampak ni problema, pride v Lj.

Vanja, hvala lepa za pomoč.

vanja, samo za info: dala si mi kontakt od agenta zavarovalnice GRAWE. Prva črka je res ista, vse ostalo pa nima veze z Generalijem. Bomo dobili pa še 3. ponudbo, nič bat, vseeno hvala.

O, madona! Oprosti. Sem bila ziher, da je Generali.

Najlepša hvala!

Jo bom poklicala.

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

New Report

Close