Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Je bil primer patria sproduciran za blatenje janševe vlade

Je bil primer patria sproduciran za blatenje janševe vlade

Že nekaj časa se vleče zadeva patria in verjetno nas večina ne ve, zakaj sploh tu gre. Pa recimo, da gre res za podkupovanje kot to pravi mc, čeprav sodba še ni podana. Zanimivo je, da je primer nastal v resorju, ki ga vodi član pozicijsko/opozicijske stranke Desus. Torej je opozicija preko vladne stranke, ki pa v večini primerov deluje bolj kot opozicijska stranka kot del SD bloka in tja tudi spada, producirala podkupovanje, da bi blatili našo vlado. Koliko ljudi bo tej “levi” provokaciji nasedlo? Verjamem pa, da se opozicija mora zatekati k takim skrajnim in pritlehnim metodam, ker ji v slabih 4 letih ni uspelo tej vladi nič očitati, razen tistih par afer, ki pa so itak nastale v času lds vlade 2000-2004.

Seveda. Sodelujejo Finci, ki so nacija, znana po tem, da so vsi od prvega do zadnjega, vključno z dojenčki, člani komunistične internacionale.

benaflek…ne blodi. Tej vladi je za očitat marsikaj…samo oči odpri, je treba spregledat. Pustimo afere, marsikaj drugega pove več kot tisoč afer, samo okoli je potrebno pogledat. UUU komaj čakam volitve, da rečemo J.J by by…

ja za Erjavca je to limonada!:)

ja uboga vlada res, še Finska se je spravila nadnjo, hahaha!

Zgleda da so na Finskem tud bivši komunisti pa kak Kučan, da tak j….o ubogegaJJ.

Se delate neumne ali pa ste to res. Naši levaki so dovolj pokvarjeni, da pošljejo nekoga za dober denar opravit tako umazano delo tudi v drugo državo. In to samo zato, da priplezajo nazaj na oblast, saj levakom nikoli ni bilo mar za domovino njih vedno samo zanima oblast. Da pa pridejo tja izbirajo vsa sredstva od diskvalifikacije, pa vse do likvidacije. O tem je pred leti govoril tudi palček iz murgel.

Seveda je palček iz murgel govoril o tem, ampak nanašalo se je na metode plešca iz grosupelj.

hahaha, veš da, a JJ pa ne mara oblasti, ja pol pa naj ne kandidira.

evo poglej, kar cel svet sodeluje z našo levico.

http://24ur.com/novice/slovenija/aretacije-na-finskem-predkazenski-postopek-v-sloveniji.html

Kaj pa ji ti očitaš? Malo utemelji prosim, da ne boš kot uni iz murgel.

Zmanjšala je javno porabo, prenovila je davčno politika da plačujemo manj davkov, poenostavila je dohodnino, pomagala je ustvariti 37 000 delovnih mest samo v gospodarstvu in tako dosegla najnižjo stopnjo brezposelnosti. S tem je veliko ljudi pomagala spraviti k kruhu in tako državo razbremenila plačevanja sociale. V času te vlade je dosežena najvišja gospodarska rast. In kar je najpomembneje naredila je zakonodajo, ki je bistveno zmanjšala število smrtnih žrtev na cestah. V zadnjem letu te vlade je bilo število rojstev otrok največje po osamosvojitvi. Pol leta uspešno vodila EU. Začela je reformo šolstva, da bo bolj pluralno in ne bo več tako gabrovsko stalinistično. Toliko se sam trenutno spomnim, ker je teh dosežkov veliko. Zelo hitro se je odzvala in pomagala odpravljati posledice dveh velikih naravnih kastastrof: lani Železniki letos neurja po vsej Sloveniji. Za razliko od lds ko so imeli veliko manjšo nesrečo v Logu in so morali ljudje dolgo časa čakati praktično brez strehe nad glavo. Veseli me, da so med najuspešnejšimi resorji te vlade tisti pod vodstvom NSi. Manj razviti deli Slovenije so se začeli pospešeno razvijati. Pod vlado so se začela bistveno bolje izrabljati sredstva razvojnih skladov EU. lds vlad ni niti tega znala.

In če se ozrem malo naokoli kot predlaga zgornji post, potem opazim, da je naše območhje prej zapostavljeno, danes pa postalo eno veliko gradbišče, infrastruktura po vsej državi se posodablja, železniške proge pospešeno posodabljajo in so že nastali načrti za nove sodobne proge. Itd.

Uvedla je vinjete, ki zmanjšujejo stroške pobiranja cestnin in tudi poenostavljajo vožnjo po naši prelepi deželi.

Lahko mi še drugi kaj pomagate, ker je teh dosežkov naše vlade še veliko. Upal bi si trditi, da jih je več kot prej v 12 letih skupaj pred letom 2004.

že miljonkrat prežvečeno:

Zmanjšala je javno porabo, prenovila je davčno politika da plačujemo manj davkov, poenostavila je dohodnino, pomagala je ustvariti 37 000 delovnih mest samo v gospodarstvu in tako dosegla najnižjo stopnjo brezposelnosti. S tem je veliko ljudi pomagala spraviti k kruhu in tako državo razbremenila plačevanja sociale. V času te vlade je dosežena najvišja gospodarska rast. In kar je najpomembneje naredila je zakonodajo, ki je bistveno zmanjšala število smrtnih žrtev na cestah. V zadnjem letu te vlade je bilo število rojstev otrok največje po osamosvojitvi. Pol leta uspešno vodila EU. Začela je reformo šolstva, da bo bolj pluralno in ne bo več tako gabrovsko stalinistično. Toliko se sam trenutno spomnim, ker je teh dosežkov veliko. Zelo hitro se je odzvala in pomagala odpravljati posledice dveh velikih naravnih kastastrof: lani Železniki letos neurja po vsej Sloveniji. Za razliko od lds ko so imeli veliko manjšo nesrečo v Logu in so morali ljudje dolgo časa čakati praktično brez strehe nad glavo. Veseli me, da so med najuspešnejšimi resorji te vlade tisti pod vodstvom NSi. Manj razviti deli Slovenije so se začeli pospešeno razvijati. Pod vlado so se začela bistveno bolje izrabljati sredstva razvojnih skladov EU. lds vlad ni niti tega znala.

lastna hvala se pod mizo vala!

http://gallery.domel.si/news/clanek_finance_136.jpg

pa o čem zdej to?
Zakaj ne ostanemo pri dejstvih?
Dejstvo je, da je Patria dala ponudbo s specifikacijo in ceno, In dejstvo je, da bom sedaj za isto ceno dobili bistveno slabše oz.slabše opremljene patrie.
Ko bo odgovor znan, pa začnimo s politiko

Sploh pa: podkupovanje je neizogiben sestavni del orožarstva. Tudi v nam tako ljubi Evropi-Avstrija, Nemčija, Nizozemska, Belgija, Francija…In brez zveze se je sedaj delati blesave, da pri nas je pa drugače

Enako kor pri privatizacijah–kaj res kdo misli, da bodo politki na oblasti izpustili priložnost za provizije ob privatizacijah? Ne, ne bodo. Nobeni..

lobiranje ja, pokupovanje ne.

lobiranje ja, podkupovanje ne.:)

Saj jaz nisem član vlade, ne vem kako si lahko uporabila ta rek?

Sploh pa je gornji članek v potrditev mojim trditvam, ker finance ocenjujejo posredovanje vlade kot odločno. Vlada se je prav odločila, da je treba prej pomagati ljudem, šele potem podjetjem. skušaj se sama predstavljati stisko teh ljudi, ki so ostali brez strehe nad glavo.

Milijonkrat prežvečeno??? To sem slišal samo enkrat in to ne od medijev, ki so se odločili našo vlado ignorirati.

Saj jaz nisem član vlade, ne vem kako si lahko uporabila ta rek?

Sploh pa je gornji članek v potrditev mojim trditvam, ker finance ocenjujejo posredovanje vlade kot odločno. Vlada se je prav odločila, da je treba prej pomagati ljudem, šele potem podjetjem. skušaj se sama predstavljati stisko teh ljudi, ki so ostali brez strehe nad glavo.

Milijonkrat prežvečeno??? To sem slišal samo enkrat in to ne od medijev, ki so se odločili našo vlado ignorirati.[/quote]

kje si pa prebral da finance to ocenjujejo,, na kakšen način so pomagali ljudjem, morda z obnovo hiš, al kako???

Pojdi te ljudi vprašat…

Saj si v postu podala link na članek v financah, ne.. se vidi da za sebe ne veš.

ma daj, preberi ga še enkrat!:)

Ah ja Benaflek, lepo, da se ti pod to vlado lepo godi in da si tako prepričan vanjo. Ja, ja niso vse številke. Kaj misliš, da je več rojstev zaradi vlade zadnjih 4 let? Kaj bi lahko malo širše razmišljal in ugotovil, da rojeva generacija potomvec baby booma (povojna generacija). Ta generacija je številčnejša, zato je več rojstev. So pa še vedno pogoji za mlade družine katastrofalne. Ja kaj pomaga zaposlitev za določen čas, če si niti kredita ne morejo privoščiti. Res je več prostih delovnih mest, samo so za nižje stopnje izobrazbe, zaznan je beg možganov. Kaj pomaga vrtec za drugega otroka zastojn, če ni prostora v vrtcu niti za prvega? Visoka gospodarska rast v povezavi z visoko inflacijo je zamisli vredna. Da niti ne govorimo o prodaji podjetji Industrije jekla, Nove KBM, ko so se napolnili računi na Kajmanskih otokih. Kaj pa politično kadrovanje v vodstvih…po načelu, važno da je naš. In olajšana dohodnina…kaj mi pomaga, če mi oni sprintajo, če morem potem hodit na davčno in opozarjat na napake. Aja in davke plačujem večje. Pri dohodnini sem mogel kar plačat (srednji sloj). Reformo šolstva je pa začel že Gaber. Aja in vlada sprejme zakon, ki zruši in potem sprejema neke akte, da malo popravi in se na veliko potem s tem havali.Ja in še bi lahko našteval ma se mi ne da.

Evrobarometr ima večjo težo kot en kukulele…

a bejš no, odvisno komu verjameš!!!:)

Komu pa ti?

sebi!!!:)

ninej, če nisi prebrala v Ekspresu samo tole, tako malo za povrh.

V zvezi s stanovanjsko problematiko mladih se je cenzus za dodelitev subvencij dvignil iz 50 odstotkov povprečne plače na 250 za dvočlansko družino, na 315 za tričlansko na 350 odstotkov za štiričlansko družino. Leta 2006 se je prijavilo 170 družin, na letošnji razpis pa že 2071 družin. Gre pa za razdelitev dveh milijonov evrov.

Po tvojem razmišljanju in še enih tu gor to ni prav, da se tako troši tvoj denar, ane?

Zakaj sebi?

New Report

Close