Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rdeči avto

Rdeči avto

Sej ne vem ali naj se smejem ali jokam, menjam avto in spet bo rdeč. Moj tretji avto ampak sem se “zapičila” v znamko in ne barvo in potem smo iskali in ta nam je bil najbolj všeč. Pa ne vem zdaj a me bo do konca spremljala ta barva avtomobila? Je pri vas podobno ali sem samo jaz ta “srečka”? Malo lahkotnejša tema za sobotni večer. Pozdravčke vsem ki so pred ekranom

Jaz imam tudi vedno rdeče avtomobile.

Zadnji je vinsko rdeč.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Jaz tudi, pa zdaj tudi gledam novega in zopet rdečega:-) Kaj pa vem,…se mi zdi, da barva naredi avto

Joj, jaz pa, če bi imela možnost izbire, ravno rdečega avta ne bi nikoli izbrala. Ampak ker pri rabljenih avtih barva ni ravno prioriteta, bom morda tudi jaz nekoč vozila rdeč avtek. :)))

Meni tud rdeča za avto ni najbolj všeč. Sem imela rdečega golfa potem srebrnega citroena in zdaj rdečega pežoa(ker druge barve ni bilo).

SREČNO z rdečim!!!

Jaz tudi, pa zdaj tudi gledam novega in zopet rdečega:-) Kaj pa vem,…se mi zdi, da barva naredi avto

Moja teta zdravnica ima vedno rdeč avto – pravi, da zato, ker se najbolj vidi na cesti, iz varnosti torej.

Moje mnenje je pa, da je treba gledat barvo in znamko. Določena barva avto lahko precej polepša ali pa ga naredi grdega. Jaz vedno gledam oboje. “Umetniški” vtis pa je seveda odvisen od človeka, nimamo enakega.

:))))) Hehe…. od sedmih avtov, ki sem jih imela so bli 4 rdeči…. prow vrh glave sem jih že imela…. in če bi mi bil zdej še tku avto všeč in bi bil samo rdeč, ga ne bi kupla… :))

rdeča in rumena sta mi najboljši barvi za avto, srebrnih sem pa že prav sita… jaz imam rdečega!

Sama sem si pa vedno želela črn avto. Ker kupujem rabljene, je skoraj nemogoče izbirat barvo. Torej sem imela že belega, srebrnega, pa spet belega, temno modrega in končno – pred enim mesecem sem postala lastnica črnega avtomobila. Ful sem hepi, ker mi je to resnično najlepša barva za katerikoli avto. Tudi oblačila so mi črna d best.

Meni je tudi najlepši črn. Rdeč se mi zdi bolj za ženske, sivi metalik so mi dolgočasni. Beli izgledajo “plastično” itd itd

Tudi sama imam vedno rdeče avte. Verjetno zato, ker so mi bili v otroštvu všeč rdeči masseratiji in ferrariji. Želja glede barve se mi je uresničila (sicer temnejši odtenki), kar pa se znamk tiče, pa ravno ne.

ne paše vsakemu avtu vsaka barva….jaz sama nikoli ne bi imela rdečega, črnega….imela sem temno sivega in rdečega….čisto vsaka najmanjša parskica se pozna in potem te samo srce boli…
sem kupila sedaj srebrno lepotičko….in sem prou ponosna..ker se mi zdi, da ji prav paše ta barva, pa še ne segreje se tolko…ima pa moja sestra…že en deseti rdeč avto… 🙂 pa nasploh je mahnjena na rdečo barvo….nikoli ni brez nje na sebi….

New Report

Close