Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 18 otrok

18 otrok

http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/rodila-18-otroka-2.html

kaj mislite da je tole tista družina o kateri je pred nekaj časa krožil mail

V tem primeru bi si Bog lahko vzel nekaj dopusta.

nova
Uredništvo priporoča

Ha ha ha elaine, ta je dobra….

Sicer mi je všeč velika familija. Mislim, da je vse odvisno od tega, ali imaš sredstva za normalno živeti v taki familiji. In korajžo.
Ne, ne… vse je odvisno od denarja.

Rodila 18. otroka
Vancouver, 30.07.2008, 07:13 | STA / Z.N.

Romunska priseljenka je rodila svojega 18. otroka in se uvrstila v sam vrh po številu porodov v zadnjih letih.

Romunska priseljenka, ki živi v mestu Abbotsford v kanadski provinci Britanska Kolumbija, je rodila že 18. otroka, kar jo uvršča v sam vrh po številu porodov v zadnjih dvajsetih letih.

Ponosni očka Alexandru Ionce je v soboto povedal, da je njegova soproga Livia minuli torek rodila punčko, ki je tehtala 3,5 kilograma. “Nikoli se nisva dogovorila o številu, ampak sva se prepustila božji volji, saj močno verjameva, da življenje prihaja od boga in prav zato ga ne želiva vzeti,” je povedal srečni očka.

Par se je iz Romunije preselil v Kanado leta 1990. Preostalih 17 otrok je starih od 20 mesecev pa do 23 let. Ionce je povedal, da ne ve, ali bosta imela še kaj otrok. Trenutno imata 10 deklic in osem fantov. “Želiva si še enega sina, da bo razmerje bolj uravnoteženo, hkrati pa sva hvaležna, da so vsi zdravi in srečni.” Ionce pravi, da so ju že poklicali mediji iz Nemčije, Romunije in Anglije ter številni kanadski mediji.

Bolano.

OMG!!
Saj ne more biti res, pa je.

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

ja sigurno so zlo veseli , še posebi ker so priseljenci in verjetn povlečejo kar velike državne dodatke…

Hvala Bogu za Monthy Python…

tenks za tale posnetek… najboljši film vseh časov….

http://www.youtube.com/watch?v=h9X1T0xsWrM

tole sem jaz mislila, sigurno je katera dobila mail o tej družini

samo po priimku zgleda da ni

Ah, ne. to pa niso Romuni…kenede…če imajo pa eni “protestanti”, “avtohtoni” prebivalci 18 otrok…je pa vse OK… aneda…sej nč ne rečem, naj jih majo kokr jih čejo zarad mene 30 če jih lahko…kdor koli.

Js ostanem pri dveh…morda treh…:)

pa to je Kanada, ne slovenija. dvomim, da kar na lepe oči, pa čeprav jih je 40, dobijo kaj dosti denarja.

Ogabno

pa to je Kanada, ne slovenija. dvomim, da kar na lepe oči, pa čeprav jih je 40, dobijo kaj dosti denarja.[/quote]

Kanada da veliko več pomoči svojim prebivalcem kot Slovenija. Še priseljencem nudi ogromno finančne pomoči, ko pridejo k njim. Jah, razlika je v tem, da je Kanada velika, ogromno placa za živet in jim tudi primanjkuje delovne sile. V Sloveniji pa je priseljecev preveč.

pa to je Kanada, ne slovenija. dvomim, da kar na lepe oči, pa čeprav jih je 40, dobijo kaj dosti denarja.[/quote]

Kanada da veliko več pomoči svojim prebivalcem kot Slovenija. Še priseljencem nudi ogromno finančne pomoči, ko pridejo k njim. Jah, razlika je v tem, da je Kanada velika, ogromno placa za živet in jim tudi primanjkuje delovne sile. V Sloveniji pa je priseljecev preveč.[/quote]
haha
ja, to je mit, ki se pri nas širi o kanadi… da tam dobiš ne vem kaj, samo, da tja prideš. pa sem poznala take, ki so šli tja, misleč, da denar z neba pade… kaj naj rečem… po par mesecih so prišli poklapani nazaj. vse, kar so imeli od tega je, da sta dva šoloobvezna otroka izgubila celo leto izobrazbe.

FACA!!!!!!!!!!!

Če bi bilo možno bi tudi ti imela 18 otrok ali kaj?

pa to je Kanada, ne slovenija. dvomim, da kar na lepe oči, pa čeprav jih je 40, dobijo kaj dosti denarja.[/quote]

Kanada da veliko več pomoči svojim prebivalcem kot Slovenija. Še priseljencem nudi ogromno finančne pomoči, ko pridejo k njim. Jah, razlika je v tem, da je Kanada velika, ogromno placa za živet in jim tudi primanjkuje delovne sile. V Sloveniji pa je priseljecev preveč.[/quote]
haha
ja, to je mit, ki se pri nas širi o kanadi… da tam dobiš ne vem kaj, samo, da tja prideš. pa sem poznala take, ki so šli tja, misleč, da denar z neba pade… kaj naj rečem… po par mesecih so prišli poklapani nazaj. vse, kar so imeli od tega je, da sta dva šoloobvezna otroka izgubila celo leto izobrazbe.[/quote]
Sem poznala eno punco, ki je šla gor, sama, še zelo mlada. Dokaj hitro je dobila službo in v nekaj mesecih tudi stanovanje. Pravi, da ji ni bilo hudega (bolje kot pri nas), samo domotožje jo je spravilo nazaj v Slovenijo. Je pa to bilo pred več kot 15 leti, mogoče se je zdaj že kaj spremenilo.

New Report

Close