Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Zakaj smo bili letos atrakcija?

Zakaj smo bili letos atrakcija?

Vrnili smo se iz Dubrovnika. 10 dni, klasika, počivanje, sončenje, kopanje. Ampak ne boste verjeli – naša popolnoma povprečna družina je bila letos prava atrakcija na plaži. Zakaj? Ker nihče od 5 članov ni debel! Te debeluhi so nas ves čas gledali, isto mene kot moža in otroke. To mi je kapnilo šele po parih dneh,. Najprej sem mislila da zato, ker smo beli ko jogurt. Po tem sem se zrajtala, da je problem v tem, da smo obkroženi s samimi mastnimi ljudmi. Pa bmi je vseeno, ampak ljudje, zakaj toliko jeste?

Pa kako veš da so ravno v bas bulili zaradi tega ker ste suhi?

Mogoče ste bili vsak dan umazani ali pa posrani;)))))))))))))))))

Iz katere luknje si te ti prilezla?

nova
Uredništvo priporoča

“Pa ljudje, zakaj toliko jeste” – mene nisi videla v Dubrovniku, prisežem. Zakaj me potem sprašuješ, zakaj toliko jem?

RAvno tako bi lahko tebe vprašali zakaj toliko malo ješ.
Ma kaj te ku… briga koliko kdo poje.

Če ste normalno suhi oz vitki, zagotovo niso buljili v vas zato.
Gotovo ste ali Shirani/glasni/brez občutka za modo itd….

Pol je bla naša familija tud huda atrakcija! Čudn, da se nism prej spomnla, zakaj nas je kdo pogledal.:) Da smo bli tolk fajn?? Ne ga biksat!

Ker ste imeli stare, ponošene, od sonca in vode preprele kopalke?
Zato, ker so sončki vreščali in hodili po tujih brisačah?
Zato, ker so sončki skoz nekaj cvilili, se metali po tleh in tako izsiljevli, da mami kupi kuhano kuruzo ali buhtelj?
V glavnem, ker ste bili nekulturni in tako grozno moteči za okolico, da so vas hoteli na tak način opozoriti, da se malce prizemljite.

Ta je pa močna. Dubrovnik je pa ja mesto, kjer se vidi veliko res lepih ljudi, pa res debelih, pa res suhih. Zato ne vem, če so vas ravno zato gledal. Prej bi rekla, da ste se vi počutili gledane. Zakaj, pa sama ugani, ali si že. Kaj pa če je bilo kontra, pa se lepše tako napiše.Žlehtnoba tolče ven, ni kaj, pri meni mislim. Mah, takele pisat.In reci to eni mami, ki se vsakodnevno ubada s hrano z detetom, ki noče ali ne more jesti.Pa dejte no mal.

Mogoče ste bili na nudo na javni plaži pa vam ni kapnilo da ste falili. Ja pa še tvoj je imel verjetn ali zelo malga ali pa ful dolzga in so ga vsi gledali kako atrakcijo ima med nogami. TEbi pa itak niso imeli kaj videt če si tako suho kot edino ploh. MOgoče ma šumadijo med nogami.
Ugibam

Res nikogar ne briga kako je kdo doebel. Ampak čez nekaj desetletij bodo bolnice polne slakornih, žilnih…. bolnikov. Koga pa bo potem brigalo? Potem bodo tudi vsi tihio in rekli brigaj se zase. Debelost ni dobra zaradi zdravja. Mene čisto nič ne moti, če je kdo debel kot slon, če le nima zdravstvenih težav. Ampak to je zelo redko. Če je do bolezensko je drugo. Veliko ljudi pa ne da nič nase in se debelijo in zbolijo. Pozna nekaj maldih ljudi (okrog 30 let ali več) in so zaradi debelosti začeli trpeti posledice. Že na 15 letnih otrokih se najdejo začetki ateroskleroze(ne vem če je prav napisano), zaradi nepravilne hrane, ki vodi v debelost.
Samo ne razumem, kaj so se na tisti plaži zbrali sami debeli? Ali pa se ti je morda zdelo?

Ma svašta, kaj si eni zmislite? Po mojem ste bili polni sami sebe in nič drugega in tebi in tvojim se je zdelo, da ste središče sveta!!! V resnici pa vas nihče niti opazil ni.

Res neumen post, pa vendar si stopila marsikateri monovki na žulj. Malo se poglejte ve, ki ste takoj skočile v lufte. Vzdrževano telo, mišice namesto celulita, dobro počutje brez slabe vesti po obilni večerji? So to samo želje ali dejstva? V lasno obrambo pa planimo po nekom, ki nam nalije čistega vina.
Eh, saj me ne briga. Briga pa me in mi ni prav, koliko predebelih otrok je videti tako na plaži. Starši jih pridno fojtrajo z junk foodom in jim dajejo vzgled, kako živeti. To je problem, ki vpije v nebo.

gledali so vas zato, ker ste tako povprečni 🙂

ok, šala, ampak v dubrovniku jaz nikoli nisem videla kakšnih pretiranih debeluhov, se mi zdi, da je tam več fensi šmensi folka

Po moje so gledali vašo družino, ker ima tako samovšečno mamo.
Al pa zaradi tvoje pretirane vitkosti niso mogli oceniti, kaj je spredaj in kaj zadaj.

mogoče je nosila bedž, da se ve, kaj je sprednja kaj pa zadnja stran

Ma tangice je mela, da je ločla sprednjo od zadnje strani.

mogoče so vas pa zato zijali, ker ste bili naduvani in glasni in ker ste zijali debeluhe?

:))))) ljuba duša, gledal so te, ker si tolk glupa! Pa še po enem tednu ti ni kapnil!!!!!!

Res je vedno več obolenj srca in ožilja. Pa ne samo zaradi neustrezne prehrane, ampak tudi zaradi stresa v službi in vsakdanjem življenju.

Pa kako naj otrok ne je nezdravo, če mu že v O.Š. kosilo ponujajo z napol pripravljeno hrano. In vse v plastiki.
Potem pa mama pride šele ob 18 domov in naj dela čudeže.

In vprašanje. Ali naj grem kuhat, delat domačo nalogo z otroki ali na rekreacijski in sprostitveni tek po celodnevnem stresu v službi.

To je samo v filmih. Žal.

Pa nismo med debelimi. Moj mlajši ima 23 kg in gre v 5 razred, enako suh je starejši z mano vred, edino mož ima idealno težo.

New Report

Close