Najdi forum

pohištvo nekerman

Ima morda kdo izkušnje s kupovanjem pohištva pri Nekermanu? Ali ti znajo povedati kaj več kot je v katalogu (mere), če jih pokličeš? Gre za dovolj kvalitetno pohištvo, oz. ali dobiš to kar si naročil in kar je na sliki ali pa vse skupaj od blizu izgleda slabše? Pa še kakšen je rok dobave in nasploh kako ste bili zadovoljni. Hvala.

Naročili smo otroško sobo in sem zelo zadovoljna, nisem imela nikakršnih problemov, mere pa imaš v katalogu, še več pa najdeš na njihovi spletni strani.Ja pa naročila sem tudi ratanovo mizo s štirimo stoli, vse o.k., nimam pripomb.Če je pa imel kdo slabe izkušnje, jaz do sedaj nisem slišala od nikogar.
Pa dober nakup,Andreja

Jaz sem naročila sedežno garnituro . Zelo zadovoljna. Tako kot je na sliki, in mere tudi štimajo-

lp

nova
Uredništvo priporoča

Naročila kopalniške omarice. Dobavni rok je bil sicer 1 mesec, kvaliteta primerna ceni, kar pa ne pomeni slabo. Zadovoljna!

Naročila sedežno garnituro iz ratana. Super zadovoljna. Tudi dostava je bila tako kot se šika. Prinesli v stanovanje (prvo nadstropje). Pa še zelo hitro sem jo dobila-se mi zdi, da sem čakala manj kot en teden. So me že klicali, da bi pripeljali, pa sem jaz prosila, da še ne, ker nisem imela pobeljeno.
LP

da se vrinem vmes – kaj pa oblačila? še nikoli nisem naročala, včeraj pa mi je tamali rekel, da bi imel ene hlače, ki so v katalogu. kvaliteta, prave velikosti????

Kuhinjso mizo in stole. Več kot ugodna cena in dobra kvaliteta.

Nasprotno pa lahko trdim za njihova oblačila, nikoli več!!

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

razlog?

Jaz sem zadovoljna, res pa ne kupim vsake cunje, ki jo imajo znižano, raje bolj kvalitetne stvari. Doslej še ničesar nisem vrnila zaradi slabe kvalitete, vrnila sem sicer precej, a zaradi napašne številke ali pa se je izkazalo, da v resnici zgleda drugače kot na sliki.

prijatelji imajo mizico v dvevni sobi in stole okrog nje (se mi zdi, da kombinacija les – ratan – steklo) in so zelo zadovoljni

razlog?[/quote]

TOČNO ZARADI TEGA
Re: pohištvo nekerman
Napisal: mama2831 ()
Datum: 28.07.2008 14:06

Navedeno
slo
da se vrinem vmes – kaj pa oblačila? še nikoli nisem naročala, včeraj pa mi je tamali rekel, da bi imel ene hlače, ki so v katalogu. kvaliteta, prave velikosti????

Jaz sem zadovoljna, res pa ne kupim vsake cunje, ki jo imajo znižano, raje bolj kvalitetne stvari. Doslej še ničesar nisem vrnila zaradi slabe kvalitete, vrnila sem sicer precej, a zaradi napašne številke ali pa se je izkazalo, da v resnici zgleda drugače kot na sliki.

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

razlog?[/quote]

Re: pohištvo nekerman
Napisal: mama2831 ()
Datum: 28.07.2008 14:06

Navedeno
slo
da se vrinem vmes – kaj pa oblačila? še nikoli nisem naročala, včeraj pa mi je tamali rekel, da bi imel ene hlače, ki so v katalogu. kvaliteta, prave velikosti????

Jaz sem zadovoljna, res pa ne kupim vsake cunje, ki jo imajo znižano, raje bolj kvalitetne stvari. Doslej še ničesar nisem vrnila zaradi slabe kvalitete, vrnila sem sicer precej, a zaradi napašne številke ali pa se je izkazalo, da v resnici zgleda drugače kot na sliki.

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

Vedno sem imela predsodke do kataloškega nakupovanja cunj, ker pa res sovražim letanje po štacunah, sem se odločila za navadne cunje za doma (majčke ipd.) tvegati z Neckermannom. Bila sem prijetno presenečena: majčke, ki sem jih naročila, so bile iz res dobrega bombaža, take kot na sliki, in tudi po številnih pranjih so še vedno lepe.

Potem sem se opogumila in poskusila s kavbojkami – kot ulite, trpežne, lepe.

Edino številke so malce večje kot naše, tako da je varneje naročiti za eno številko manjše stvari kot sicer.

Zarja 76,glede pohištva Neckermann, ker vam ne morem poslati zasebnega sporočila, ali se mi lahko oglasite na tel. 040 633606.
Hvala in lp

Sem že dosti naročevala pri Neckermannu (in še vedno si naročujem)in sem v večini zelo zadovoljna. To je tako kot greš v trgovino, ko ti tudi ni vse všeč ali dovolj kvalitetno ter prav tako preverjaš iz kakšnega materiala je oblačilo. Tako je pri kataloški prodaji, kjer vse piše kakšen je material itd.. Če pa oblačilo ali ostalo blago ne ustreza, pa ga lahko brez skrbi vrneš.

Lep pozdrav vsem.

kolegica je anročila pohištvo za komplet stanovanje

sedežna- super

jedilna miza in stoli- primi pa drži da ne pade

kopalniško pohišvo- na videz lepo ampak ko sestavljaš magneti niso prijeli na vratih tako da ji vrata napol režijo stran namesto da bi magnet držal

otroška soba-super

New Report

Close