Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

prekmurje

Default avatar

bivšifeferon

Nikoli si še nismo ogledali tistih koncev, sem tuhtala, da bi šli za teden v kakšne njihove terme, app ali bungalove.
Lahko mogoče kaj priporočate?

Hvala in lep vikend
"I dont care about money, but they are good for my nerves" -Ingmar Bergman
Default avatar

kmetica90

kaj pa kakšen kmečki turizem tam gor?Imam zelo luštne izkušnje.
Default avatar

tanya74

Smo preizkusili bungalove v Moravskih toplicah, tiste s slamo krite. Luštno, naravna "klima" pa še Terme 3000 smo v polno izkoristili. Smo se bolje počutili v teh bungalovih kot pa v starejšem hotelu, kjer so bili tudi brez klime in je bilo v vročini nevzdržno. Edina pomankljivost so bili komarji, pa še te smo pregnali že prvi dan.

Priporočam!
Default avatar

Poldka

Tudi mi smo bili v Moravcih in nam je bilo zelo všeč. Tudi hrana je bila dobra. Pravkar se odločamo za ponovitev... s širšo familijo, da bova imela še midva kaj dopusta...
Default avatar

geri

Midva sva bila v Moravskih v app,endan sva kolesarila ,drugi dan kopala in spet na kolo...se splača kolesa s sabo vzet,ker imajo lepe kolesarske steze...sva šla do Mure in na otok ljubezni,na ledavsko jezero,pa na bukovniško.......marsikaj je za videt...kulinarika pa nekaj posebnega...sem naročila langoš pa sploh nisem vedela kaj je to....zelo dobro...
lp geri
Default avatar

juma

Sta šla od Moravskih do Mure, otok ljubezni, ledavsko jezero s kolesom?
Kok časa se s kolesom voziš te razdalje (ker nimam predstave, kok je to dalč)?
Je sredina septembra še primeren čas za kolesa sabo vzet?
lp
Default avatar

Maja888

mi imamo v prekmurju vikend tako da nismo še spali v teh hotelih se pa hodimo kopat večkrat na ta konc in jaz močno bolj kot same Terme 3000 priporočam Terme Vivat. Zadnjič je bila po mojem priporočilu tam sodelavka in je bila zelo zadovoljna s ponudbo hotela, hrano in predvsem prijaznostjo in gostoljubjnostjo ljudi...Terme 3000 se meni zdijo preveč oblegane in potem se niti ne potrudijo za goste (vsaj za take enodnevne no) preveč je gužve midva sva šla enkrat se kopat eno nedeljo ko je bilo slabo vreme in je bila taka gužva da niti brisače nisva mela kam pogrnit kaj šele da bi dobila ležalnik al pa da bi plavala karta pa ful predraga za moga gledanja no pa ko bi vsaj na vhodu kaj namignili da je gneča pa nič in takrt sem se odločila da me ne bojo več videli. no pa hvala bogu so kmalu odprli ta nov kompleks term Vivat (oziroma menda je bil odprt že prej amapk namenjen invalidom potem so ugotovili da jim samo tako ne gre kaj preveč dobro in so odpli še za vse ostale obiskovalce) in res občutno cenejša karta in zares prijazno in ustrežljivo osebje...majo tudi na izposojo kolesa, tudi neke organizirane izlete in oglede prekmurja same terme so pa praktično na sproti Term 3000 tako da okolica dosti podobna...
priporočam pa še gostišče in penzion Šinjor kjer imajo tudi odlično hrano in tudi je možnost prenočišča - kar tudi ne more biti slabo...
drugače pa je nasplošno to sigurno najlepši del slovenije - miren in domačen...
uživite,
Maja
Default avatar

smrketa1

Se priduržujem Maji888. Sem bila v Vivatu konec junija in bila zelo zadovoljna. Hotel, osebje in bazeni so zelo prijetni, je siguno več miru kot bi ga bilo v Termah 3000. Cenovno je bilo ugodno, mislim da imajo večkrat kakšne akcije. Poleg hotela imajo tudi apartmaje - nisem bila v njih, izgledajo v redu. Okolica je zelo zanimiva, saj je dosti zanimivega za videt. Sigurno bom šla se kdaj za kakšen vikend paket.
Default avatar

aladina

Zgleda, da so se začeli v Vivatu bolj truditi. Tam smo bili pred dvema letoma, pa je bila gostoljubnost na podnu. Pa tudi hrana ni bila kaj prida.
Verjetno so bile pritožbe, tudi sama sem se takrat pritožila.
Default avatar

Janko69

Pozdravljeni
Priporočam privat apartmaje v Moravskih Toplicah. Ponudba kakovostna in ugodna predvsem za večje družine oz. 2 manjšivi družini skupaj v enem apartmaju. Okolica super za otroke, možnost grilla. Vsi apartmaji klimatizirani.
Več o poudbi najdete tukaj: http://www.moravske-toplice.net
Lep pozdrav iz Idrije
Default avatar

syCO

Predlani smo z družino bili na dopustu v Moravskih toplicah in sicer v eni izmed počitniških hiš. Kolikor imam jaz izkušenj s slovenskimi kopališči lahko rečem, da tako dobre ponudbe kot v termah 3000 ni nikjer drugje. Najbolj mi ugaja okolica, kjer je veliko prostora za rekreacijo ( kolesarstvo, trim steze) in pa bazeni v termah 3000, ki so res zelo raznoliki. Kar se počitnic v Sloveniji tiče, mi je najljubše Prekmurje, predvsem zaradi prijetne klime in možnost za rekreacijo. Drugače pa priporočam restavracijo Čarda v Moravskih toplicah, kjer skuhajo fantastično gobovo juho.
Default avatar

rosileee

syCO, hvala za prispevek in ne bi se mogla strinjati bolj, glede restavracije Čarda.
Default avatar

KoloJeZakon

S prijateljem sem bil čez vikend v Prekmurju. There is no tracks like Prekmurje tracks. Našel fenomenalen apartmajček sredi Prekmurja po ugodni ceni in prvi dan šel po ravninskem, drug dan pa po goričkem, severnem delu. Nepozabno!

APP: http://www.prekmurje-slo.com Na strani najdete tudi nekatere znamenitosti in njih opise...
Default avatar

KoloJeZakon

S prijateljem sem bil v Prekmurju. There is no tracks like Prekmurje tracks. Našel fenomenalen apartmajček sredi Prekmurja po ugodni ceni in prvi dan šel po ravninskem, drug dan pa po goričkem, severnem delu. Nepozabno!

APP: http://www.prekmurje-slo.com Na strani najdete tudi nekatere znamenitosti in njih opise...
Default avatar

KoloJeZakon

Idealno za bivanje je v neposredni bližini Moravskih Toplic, kjer smo bili z družino. Poceni, prijazno in zelo udobno. Mi smo kolesarili in so bili apartmaji poleg vsega še odlično izhodišče, saj so sredi Prekmurja. Na spletni strani najdete tudi znamenitosti in njihove opise, da veste kam se odpraviti...

www.prekmurje-slo.com

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net