Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek magnetni nakit Energetix

magnetni nakit Energetix

prosim za vaše izkušnje in mnenje

lp

Sem kupila. Tudi tisti kao zdravilni srček. Zadnjič sem imela velike bolečine v ledvicah. Niti pikico ni bilo bolje, ko sem dala tisto gor. Če mene vprašaš, stran vrzen denar.

Moja mama in sestra imata tudi magnetni srček in kar pohvalita.

Magnetni nakit Energetix poznam in ga tudi uporabljam. Tista gospa, ki je imela bolečine v ledvicah, pa je mislila da če bo dala srček gor, da bodo bolečine takoj izginile, žal ne ve, kako ta nakit deluje. Namreč: ko daš nase magnetni nakit, telo različno dolgo rabi da ta magnet sprejme. Name je recimo učinkoval takoj, nekdo drug pa ga mora nositi na primer vsaj nekaj ur da telo zazna spremembe. Magnet, ki ga nakit vsebuje odpravlja lokalne bolečine, pomaga pri nespečnosti, artritisu, migreni, bolečini v hrbtu, teniškem komolcu, nervozi, stresu, pomanjkanju energije,izboljšuje cirkulacijo krvi…. skratka ima cel kup pozitivnih učinkov. Če vas o nakitu zanima kaj več, mi lahko pustite mail, pa vam odpišem. Rada bi dodala samo še to, da ljudje ki jih poznam in so nakit probali, so bili vsi pozitivno navdušeni.

Mene pa zanima kako je s tem nakitom pri načrtovanju nosečnosti in ali se sme ta nakit nositi med nosečnostjo?

lp.

Načeloma se magnetni nakit naj ne bi nosil med nosečnostjo, ker magneti v nakitu delujejo tako, da pospešujejo cirkulacijo krvi in tako se lahko zgodi da bi bil plod ‘prenasičen’ z večjo količino krvi. To se izvaja predvsem preventivno, slabi učinki do sedaj še niso bili dokazani. Jaz sem nakit nosila tudi pri načrtovanju nosečnosti, pa mislim da s tem ni nič narobe, ko sem dobila pa prvi test pozitiven, sem z nošenjem nakita preventivno raje prenehala. Osebno menim, da pri načrtovanju nosečnosti morda magnetni nakit deluje celo pozitivno, saj nekako poživlja naše telo in tako tudi pospešuje celice, da so bolj ‘živahne’ – ne vem, to je moje osebno mnenje.

trenutno poteka na fb nagradna igra. Upam, da sem izžrebana, ker si res želim to preveriti. Drugače se mi cene kr zdijo. Evo, če bi še kdo igral bom prpela link:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=665651190124727&set=a.301432019879981.71566.107243535965498&type=1&theater

New Report

Close