Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Kolumbija

Default avatar

mish

Nasveti, info, vse o varnosti,....o Kolumbiji. Načrtujem v novembru, predlogi ?
Default avatar

Ursula TrekTrek

Zivjo!

Uf. en predlog je predvsem ta. Pojdi!
Odvisno od tega kaj te zanima, kaksen nacin potovanja imas bo odvisna tudi tvoja pot. Jaz sem tam zivela nekaj casa in moram reci, da sem se pocutila ok, res pa je da seveda tam ne bos hodila naokoli, z super novo cannon foto torbico, pa zlatimi uhani, fotoaparatom okrog vratu, super novim zarecim ruzakom in z veliko svetleco uro. Saj ne da ti bo kdo kaj hotel, ampak brez veze izzivat. To mislim predvsem za mesta, Bogota. Drugace je ok.

poglej si tale filmcek:

http://www.youtube.com/watch?v=ied8SZyKUXc

Drugace pa se mi tja odpravljamo preko novega leta. www.trektrek.si

Kolumbija je res enkratna in ima za vsakega nekaj, morje, ribe, naravo, glasbo, perfektno hrano, ples,..etc.

Ce te se kaj zanima, ali pa rabis let. karto pisi na [email protected]
Default avatar

karem

Živjo!
Tudi sam se odpravljam v decembru v Kolumbijo sicer sem bil tam že 2004 na kratko sedaj imam plan pogledati še tisto kar nisem. Predusem me pa zanima kaj se je kaj zgodilo oziroma spremenilo v zadnjih letih. Upam da mi bos kasneje lahko odgovorila še na kako dodatno vprašanje ko bomo izdelali okvirni načrt.

LP
Default avatar

edera

Pa ne pozabita na nas, ki še ne gremo v Kolumbijo, bomo pa morda kmalu šli:) Izkušnje iz prve roke so zlata vredne:)

edera
[youtube]abqZU5OVkKk[/youtube]
Nikoli obupati 5 sekund pred čudežem ( Maginja Blinkita)
Default avatar

Ursula TrekTrek

Zivjo Karem in Edera.

Predvsem več turistov, ki po navadi delajo turo Venezuela-Kolumbija- Ecuador,,.etc ali obratno. V Kolumbiji se u glavnem ustavijo v Bogoti, Cartageni, parku Tyrona. Mogoce se kaksen San Augustin. Drugače pa ti priporočam če boš tam doli, malce pogledaš kdaj so kakšni festivali. Vsako mesto ima zagotovo kakšen festival in to naredi mesto nadvse zanimivo. Cali je čisto fajn, ampak če si pa tam še za festival salse, ki je ponavadi 24.-28.12.,noro! Potem je po novem letu v Pastu, tik ob ecuadorski meji se festival Blancos y Negros, noro! Pa v Manizalesu, zoni cafeteri je po novem letu takoj festival...etc... Pa v Salentu, tudi takoj po novem letu festivalcek, to je tam kjer rastejo "voščene" palme. Skratka ni da ni. Kje pa si ti ze bil in kaj ko nameravas mahniti sedaj.
Mi gremo s TrekTrekom (www.trektrek.si), v El Cocuy, na treking v Ciudad perdido, Tyrono, Cartageno in seveda Bogoto.

Lp

Ursula
Default avatar

edera

Živjo

lepo potujte in dejte nas kej obveščati kako poteka popotovanje, mi smo tukaj:)

Vtise, potopise, nasvete z veseljem prebiramo, fotografije pa tudi radi pogledamo, kajne forumaši?

edera
[youtube]abqZU5OVkKk[/youtube]
Nikoli obupati 5 sekund pred čudežem ( Maginja Blinkita)