Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vabilo k anketi – Družina in kariera kot izziv sodobne ženske

Vabilo k anketi – Družina in kariera kot izziv sodobne ženske

Spoštovani!

Sodobna ženska igra v življenju različne vloge – je managerka, mati, partnerica, gospodinja… Pri tem se nenehno sooča z dilemami, izzivi in priložnostmi. Prav zato smo se na Oddelku za psihologijo ljubljanske Filozofske fakultete in v sodelovanju z družbo Planet GV odločili, da izvedemo vseslovensko raziskavo o vlogi družine in kariere pri sodobni ženski.

Vprašalnik je namenjen ženskam, starejšim od 18 let. Veseli bomo, če si lahko vzamete 20 minut časa in ga natančno izpolnite (najkasneje do 31.8.2008). Na začetku boste vpisali nekaj vaših osnovnih podatkov, nato sledijo štirje kratki vprašalniki o vašem počutju in splošnemu zadovoljstvu. Rezultati bodo obravnavani zaupno in ob koncu predstavljeni v agregatni obliki.

Kot zahvalo za vaš trud, vam lahko sredi oktobra 2008 posredujemo kratek povzetek raziskave na vaš e-naslov. Hkrati pa vas tudi vabimo, da nam morda kakšno vašo osebno izkušnjo (dobro ali slabo), ki ste jo imele na delovnem mestu in se navezuje na obravnavano temo, zaupate na naslov: [email protected]

Ker bi želeli v raziskavi pridobiti čim večji vzorec zaposlenih žensk, vas prosimo, če sporočilo posredujete vašim zaposlenim prijateljicam, kolegicam, sorodnicam in znankam.

Vprašalnik najdete na spletnem naslovu:

http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=sPayN32Mpt76Dk2Vb6nKbg_3d_3d

Že vnaprej najlepša hvala za sodelovanje!

________________________________________

asist. dr. Eva Boštjančič, univ. dipl. psih.

Oddelek za psihologijo

Katedra za psihologijo dela

Filozofska fakulteta

Jaz sem si vzela čas in odgovorila na vparašalnik.

Evo, odgovorila 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Narejeno.

Pa en lep dan želim, Joan

Izpolnila.

Tudi jaz:))

Na zacetku nekaj vprasanj nima dobrih izbir, sploh tisto, kdaj smo se odločile za otroke, manjka odgovor v stilu, ko smo si to zaželele, mar menite, da takih žensk ni?? No jaz sem že ena izmed takih, oba moja otroka sta bila načrtovana in to zato, ker sva si oba z možem to želela! Drugače pa sem izpolnila in pri parih vprašanjih nič odgovorila, ker ni bilo nobene prave možnosti, kot vam že zgoraj omenjam. čao.

rešeno

Rešila.

Res najlepša hvala vsem. Do danes je bilo izpolnjenih kar 540 anket. Zdi se mi res velika številka. Kljub temu pa lahko k sodelovanju povabim vse tiste, ki se po anketi še niste sprehodile. Ni težka, je hitra, vaši dogovori pa nam bodo pomagali pri predstavitvi sodobnega pogleda na žensko in vloge, ki jih v svojem življenju igra.

Hvala vsem že vnaprej, Eva

živjo. jaz bi pa prosila če je možno še kje videti to anketo, ker sem jo pred nekaj dnevi že gledala, a je danes ne morem več. Delam namreč seminarsko nalogo glede vprašanja oz. dileme ali izbrati družino ali kariero in bi mi zelo pomagalo pri raziskovanju, če bi še lahko videla to anketo. prosim pišite mi na [email protected]. Najlepša hvala. Lp

New Report

Close