Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vsi še rinete na hrvaško?

vsi še rinete na hrvaško?

A vi pa še kar na hrvaško rinete?

Mi letos ne. Smo bili kar na našem območju. Pa mislim, da naslednje leto tudi ne bomo šli.
Še sploh, ko toliko prebiram njihove spletne strani in vidim njihove komentarje o Slovencih. Mi je malo mar za njihovo morje.

Ze nekaj let nic vec

Bili v Črni gori, in hrvaško samo prečkali. Še temu se bomo v prihodnje raje izognili.

ja,grem rada in vedno smo prijazni en z drugim..glih rint mi ni treba,gre kar zlahka. 🙂

ja, mi še kar. ne rinemo, ampak gremo zelo radi. nikoli v vseh letih nismo doživeli niti ene same slabe izkušnje, sploh ne na račun narodnosti – ne v dalmaciji, ne v istri. pravzaprav niti sredi zagreba ne.

smo bili vmes tudi v španiji in grčiji (da mi ne bo kdo očital, kako drugih plaž in destinacij ne poznam). oboje – zelo uredu. ampak mi se imamo povsod zelo uredu. ne vem, res ne, kaj imate nekateri toliko proti hrvaški. to vam je menda jasno, da politiki ne odražajo volje svojega ljudstva (samo slovenske si poglejte). mnenje nekega foruma tudi ne (kaj vse se piše po forumih, že če mon prebiraš). pri nas štejejo izkušnje. in te so super. in dobri ljudje. ki jih najdeš vsepovsod. zato se bomo vedno vračali na hrvaško.

Ja. Tja,kamor mi hodimo vsako leto, su neverjetno prijazni do nas. Lastnica apartmaja nam celo zastonj nosi domača jajčka, krompir, solato, pere naše umazane cunje, če to želimo, nas oskrbi z zdravili s celine, če rabimo (na otoku ni lekarne) … skratka, ni da ni. Pa tudi vsi ostali na otoku so zelo prijazni do nas.

Letos je šesto zaporedno leto, ko ne gremo. Dobimo drugje za isti denar dosti več.

ekola, ravno pakiram, destinacija Hrvaška obala 🙂

Mi smo na Hrvaškem zadnjič letovali 2003.

Vsako leto (ne rinemo, se peljemo). Do zdaj na Hr. samo ena slaba izkušnja in še to s Slovenci. Celo tako, da smo spokali in šli domov. Bi pa vprašala tiste starše, ki puščajo svoje nezrele otroke same na morje, če si sploh predstavljajo, kako se njihovi “sončki” obnašajo. Sploh kadar jih je več skupaj, nekaj spijejo, pokadijo malo trave? In kje se zjutraj zbujajo celi pokozlani?

Lepote Jadranskega morja in hrvaških otočkov ne more izbrisati še tako naumna izjava nekih politikov, tako naših kot njihovih. Hrvaška ima pred drugimi destinacijami toliko prednosti, da me nihče ne bo prepričal, da je drugje lepše, udobneje, ceneje… Bila sem že veliko okrog, celo vikend imamo na naši obali, pa mi 14 dni jadranskih lepot letno ne more nihče vzeti, nikoli. Sploh pa ne vaši predsodki, zaradi katerih si dovolite izpuščati nekaj, kar ne najdeš nikjer pod soncem 🙂

Uff, ne hodimo že kakšnih 12 let in imamo vedno veliko lepši dopust.

Smešno, toda resnično. S slovenske obale rinem na hrvaško. Zakaj? Ker nočem gledat istih fac, ker je morje lepše tam, ker je vročina čisto drugačna, vsaj tam kjer smo mi.Nikoli pa še nismo doživeli kakšnega sranja, res prej s strani sosedkov slovenčkov v kampu, kot hrvatov. Je pa res tudi, da navijajo cene vsako leto in se jim bomo mogoče naslednje odpovedali, ker pa za ta denar lahko vidimo tudi kakšno drugo lepo morje.Hribi niso za nas, toplice so itak oblegane, torej gremo raziskovat dalje.

Nazadnje smo bili 2003, razmišljamo, da bi morda letost šli malo pogledat.

zakaj se pa kar tja ne preselite?

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Kaj se sekiraš, saj kmalu bo tudi Slovenska obala Hrvaška obala

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Ne rinemo, ker gremo vedno z največjim veseljem. Kar se tiče naroda, je pa tako da imaš povsod prijazne in manj prijazne ljudi.

Smo bili tudi v Španiji, Grčiji, Tuniziji…ampak Hrvaška oz dalmacija je še vedno zakon. In vsako leto gremo samo tja, ker smo zadovoljni, tako z morjem kot z ljudmi, odnosom…..

LP

Probleme s Hrvati imajo samo tisti, ki se doli obnašajo ko mali princi. Mi hodimo veliko na Hrvaško, zadnja leta večkrat na leto, pa nimamo lastnega apartmaja ali prikolice na pavšalu ali česa podobnega. Se pa veliko dogaja, da se nas turiste skuša okrog prinest…doživeli ob plačilu apartmaja preko agencije, a so nam spodaj še vseeno hoteli zaračunati neke manjše storitve, v trgovini pazite, preglejte račun..zgodilo se nam je že, da je blagajničarka že imela dva artikla v računalniku, ko je začela z našim računom…ali pa v hotelu…ti obljubijo eno ceno, npr. da ti pogleda na morje ne bo zaračunali, a ob računu to pozabijo .. ali ti vrnejo v trgovini premalo drobiža…

no, te stvari, ki smo jih opazili, smo v naše dobro rešili, a marsičesa najbrž nismo, ker se goljufa res na veliko. A goljufa se povsod, ker se narod na dopustu kao noče kregati, v resnici so pa samo premalo samozavestni..pazite se vodičev, ti znajo zaslužiti na avtobusu potnikov tudi 1000 eurov in več, ko potnikom povejo višje cene kot so v resnici. Če kam potujete, poglejte na netu cene muzejev, podzemne in ostalega…

torej z glavo na zabavo!

Mavro a te je treba spet mal, al kaj.Ne glej tolk Arnolda, ti škodi.Bi se kar faightal.Pa pejd mimo posta o Hrvaški, Hrvatih,hrvaškem morju.

No, zdej mi pa prosim tisti ki za isti dnar pridete na Hrvaško kot v Grčijo ali Turčijo kako vam to uspe. Smo 5 članska družina in plačamo 500€apartma in bencin na Hrvaško. kako naj za ta denar pridemo vsi do Grčije, recimo?????

To mene tudi zanima.

Vse to se dogaja tudi pri nas, n.pr. v trgovini,saj večkrat pišete kako trgovke na blagajni tolčejo eno, piše drugo, tudi turistične agencije pri nas ponujajo eno, dobimo drugo, tudi vse to dobiš pri nas. Če pa vodič nategne folk na avtobusu za 1000 evrov, jih je pa še premal, ker so butasti.V Egiptu so pa tolk pošten, a ne. Ne pretiravajte, kjer vas nategnejo vas zato, ker ste se pustil, pa sploh ni važno al je Hrvaška, Tunizija ali Koper in Mercator na Dolinski.In ne moreš zato rečt da goljufajo, valjda saj vsi, kolikor jim pač mi pustimo, ne.

Ne.

Ko (in če) bo slovenski gost tam cenjen, kot je bil nekoč, pa morda spet…

Hotela sem opozoriti na to, da je treba biti pazljiv, ker bo vsak hotel tujca bolj nategniti kot domačina. Opazim tudi, ko sem kje po Sloveniji..npr. v eni drogeriji me je hotela malo okrog prinesti z drobižem, ko je slišala drugačen naglas. To se mi doma ne dogaja. Včasih se mi, a pogosteje je to izven doma.

Hotela sem povedati tudi to, da mi je bilo sprva čudno, da sem zaupala in nato ugotovila, da te pravzaprav hočejo na vsakem koraku okrog prinest. Samo to.

New Report

Close