Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje je fora-brezplačni talisman Donatelle Reyes – TOTAL

Kje je fora-brezplačni talisman Donatelle Reyes – TOTAL

Pozdravljene!

Me je pritegnil oglas v Totalu tedna, za brezplačni talisman Donatelle Reyes, ki ti ga pošlje, če oddaš darilni kupon zanj (popolnoma brezplačno in brez obveznosti, niti telefona ni treba dajat). Ker pač tega ne verjamem in sem si vse prebrala (drobnega tiska ni), sprašujem vas, če veste, kje je “catch”.

Hvala in lp!

zdaj boš dobila brezplačni talisman.

potem pa 1x ali 2x mesečno ponudbe za nakup takih in drugačnih brezveznosti.

Ne, talisman ni brezplačen. Ko oddaš kupon, dobiš pismo z bla bla bla ( vedno ene in iste fore), za ” brezplačen” talisman pa odšteješ 20 ali 30€ ( ne vem več točno koliko je), če pa ne deluje, pa ga vrneš in dobiš denar (kao) nazaj. V tem smislu je talisman “brezplačen”, ker z nakupom kao ničesar ne tvegaš. In seveda dobivaš potem spet druge ponudbe raznih prstanov, talismanov ipd. sranja, ki jih res MORAŠ imeti, ker si v krizi :))

fora tega talismana je, da je podjetje dobilo podatke o (še eni) naivni osebi, kateri bodo lahko v bodoče pošiljali ponudbe za vse možne neumnosti. Sori, če sem grdo napisala, ampak je čist res (moja tašča je preizkušen primer).

NE NASJEDAJTE!!!! Pronađite hrvatske stranice s komentarima o besplatnim stvarima. Dobro štivo za nasmijat se!!!! Sad nudi neki kipić neke bogine za “samo” 300 kuna i to na privremeno korištnje na 12 mjeseci.

zakaj neki pošiljajo vsaki mesec,neko pošto,češ postali boste bogati,zadeli na lotu in bla,bla,bla

ja ja bla bla moji mami je napovedala da bo zadela na lotu in da ji bo poslala datume kdaj naj vplača in številke fora pa je ta da je žrebanje lota ob nedelja in sredah ona ji je pa napisala za petek ko ni nobenega žrebanja . mislim halo

Res je…jst sem nasedla enkrat full časa nazaj in sem brezplačno kupila nek prstan (okoli 30 EUR) ki mi je takoj zarjavel in od takrat mi non stop pošiljajo neke neumnosti ej…..in VEEEDDDNNOOOOOO je treba plačat neki. Res ne nasedajte ker je use skupaj ena veliiiikaaaaa bedarija!!

ja vem kje je fora služijo na revežih tako vsak pošlje denar ki verjame tudi jaz sem nasedla a brez zveze nič ni bilo bolše da kupiš otrokom nekaj

New Report

Close