Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZABAVA IN IGRICE NA DEKLIŠČINI

ZABAVA IN IGRICE NA DEKLIŠČINI

Prijateljica je povabljena na dekliščino, pa me je prosila za par nasvetov, kako izvesti zabavni del programa, kakšne igrice se običajno na takih srečanjih dogajajo, kaj naj bi počelo dekle, ki je na dekliščino povabilo, kaj naj bi takemu dekletu udeleženke ponudile, kupile … skratka, vse mogoče v zvezi s “tem dnem”. Ne morem ji svetovati, ker na dekliščini nisem še bila, ne maram pa biti kar na “pamet” pametna … vem, da imate punce tu gori kar nekaj izkušenj s tem, saj lahko mi tudi samo kakšen link prilepite, bom kar zadovoljna.

Hvala vsem!

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Veliko je odvisno od punce, kateri dekliščina se prireja. Odvisno, do katere meje bo šla. Meni je bila dekliščina najboljši del celotne poroke, saj smo punce same žurale, prav tako so vse skupaj uredile mojemu značaju primerno.

1. naj napiše pesmico o bodoči zvezi ali kakrkoli, vi pa ji date besede, katere mora pesmica vsebovati,
2. ličkanje koruze,
3. klečanje na koruzi in branje hudomušnih molitvic,
4. v sex shopu se najdejo ideje,
5. prodaja kakšnih kondomov, ali koruze, zbiranje podpisov, da jo bodo moški od sedaj pustili pri miru, ker se poroči,
6. kuhanje na zahtevo udeleženk z danimi pripomočki, da se vidijo njen kuharske sposobnosti,….

Če se še kaj spomnim, bom dopisala. Vse pač bi naj bilo povezano v program in organizirano do te meje, ki ustrezajo punci.

Aja, pa skupne majice z napisi so fajn zajebancija. No, zvezda večera bi naj imela posebno majico.

…pa obvezno moški striptiz…

me smo iz naftalina izbrskale fotke vseh njenih tipčkov, simpatij pa tistih ki so bili vanjo zaljubljeni… od osnovne šole naprej in jih razobesile pred njo. ona pa je morala za vsakega povedat kdo je pa kako&kdaj&kaj se je dogajalo…

Jaz imam shranjeno že pred časom objavljen post na takšno temo. Najdi kaj.

“Tole je zbrano iz nekdanjih objav

Moja prijateljica je imela žur v neki diskoteki in ob polnoči so natakarji ustavili ples kao da ji bodo izročili darilo,ki ga ji poklanjajo prijateljice.
Na oder so prinesli eno ogromno škatlo vso lepo okranclano.
V tej škatli res ogromni so bile potem skoz manjše škatle ki jih je mogla pridno odvijat.
Si predstavljate kaki “nos” se je naredil,ker v teh škatlah so bili raznorazni pripomočki,ki jih žena rabi,ko gre mož na službeno pot (kao) Potem prinesejo oziroma pripeljejo še eno ogromno škatlo in zadevca se ponovi,samo za razliko,da je v tej škatli “slači” fant,ki ji priredi nastop.
Bilo je zelo luštno in smešno pa tudi malo zadrege,hehehe,bilo je pa nepozabno.
Po nastopu slači fanta pa smo ji prijateljice res poklonile darila.Aha,pozabila sem povedat da je bil pripravljen tudi dolg in smešen govor.
——————————–
Mene so nekako popeljale skozi moje življenje:

– zaradi nedavnega padca s kolesom, so me oblekle v dres za hokejiste in mi prinesla otroško kolo – ni se enostavno vozit, res
– počela sem vse, kar sem v OŠ (prinesle so mi flavto, plesala sem, reševala naloge za 3. razred…)
– najbolj zabavna in neugodna naloga pa je bila, ko so me oblekle v črne najlonke, špičake, seksi oblekco … v glavnem, bila sem prava kurbica – in sem morala v sosednjem bifeju vprašati 5 lokalnih dedcev kaj bodo pili in jih postreč. Jao, jao – dobro, da je bil pod kapo že kakšen kozarček, sicer bi se od sramu vdrla v zemljo

———————————-
Nisva imela dekliščine oz. fantovščine, ker nama je bil namen zgrešen (malo pozabavat preden skočiš v “jarem”). Imela sva skupni žur za tiste prijatelje, ki jih nisva povabila na poroko – nepozabno!!! Enim se dekliščine dopadejo in naredijo takole: npr. moja prijateljica je samo imela piškote in sok popoldne pri njej doma in pogovarjanje, sodelavka je šla s prijateljicami na pico in sadno kupo, eni gredo v disko in tako. Več pa žal ne vem.

—————————————
Jaz sem imela dekliščino v gasilnem domu.Prijateljice so mi pripravile veliko vprašanj iz mladosti ,ali pa kar tako na katere je bilo treba odgovoriti.Če na kaj nisem pravilno odgovorila je sledila kazen.Kazni so bile pa zelo zabavne za njih ,saj so kar pokale od smeha npr.oblekle so me v balerino(roza dres,kakršne smo imele v šoli za telovadbo ,belo kikljico iz zaves in pa baletne copatke ,iz povolev)nato sem morala odplesati labodje jezero.Lahko si predstavljate, bila sem ,kot mis pigy.Druga kazen je bila erotični ples ,spet so imele vse rekvizite z seboj (tangice,steznik samostoječe nogavice itd.)Za konec pa so mi zvezale oči in sem morala pleseti z vsako posebi in ugotoviti s katero plešem,seveda med njimi je bil tudi slači fant,ko so mi potegnile trak z oči me je pa skoraj kap,pred menoj je neznani moški .Ta moški je bil en od članov skupine Sestre.Tudi on nas je od srca nasmejal z svojo točko.
No bilo je še veliko raznih testeranj ,če sem sploh zrela za zakon in nasploh je bil en zelo lep večer z prijateljicami.
Seveda ves program so pripravile prijateljice ,moja naloga je bila ,da pripravim pijačo in jedačo in pa da sodelujem pri vse norčija.

——————————-
Igrice na dekliščini:
– koliko pozna bodočega moža (vnaprej sem postavila par vprašanj njenemu fantu, potem je pa morala ona odgovarjati, pa smo videli, če ga dobro pozna)
– izmed raznih stvari je morala izbrati njegove
– meni so dale za zlikat srajco in povedati recept za filane paprike pa uspavati tulečega otroka pa povedati, kako bi možu razložila, da ima najin otrok cvek pri matematiki
– zelo so me matrale pri igrici, ko sem morala razredu sedemletnic (to so bile udeleženke)razložiti od kod pridejo otroci in jim še narisati (meni je bilo sicer grozno)
– fina igrica je, ko se nevesti zaveže oči in se ji da torba polna raznih čudnih oblačil in jim mora potem obleči (npr. nogavice s prsti, kakšne čudne kape, majice s kakšnimi nenavadnimi izrezi, da potem ni čisto jasno, kam gre kaj, rokavčki za na morje, kakšne ogromne delavske hlače…)
– potem so še razne variante z WC papirjem (da se naredi nevesti poročna obleka iz njega)

Samo pazite, da je ne boste preveč matrale, odvisno je, kakšna je, meni je bilo na moji dekliščini kar malo neprijetno, ker sem bolj zadržan tip.
Lepo se imejte!

——————————-
Zivjo,

tudi jaz sem imela na pricetku junija nepozabno dekliscino- ravno tako cel kup duhovitih preizkusenj, moja zadnja naloga (pa ta sploh ni bila najtezja!) je bila:
ob polnoci sem morala po Kranjski Gori (tam smo namrec najele apartma) tekat s posebnim listom in iskati ljudi, ki bi mi podpisali, da sem zrela za zakon …. In najti sem jih morala 30. Prav zabavno, hehehe …

———————
Tri tedne nazaj sem bila na eni, od kolegice, pa so ji njene dolgoletne prijateljice nardile nekaj fletnih zabavnih igric :
kot prvo so ji prinesle vse mogoče izdelke iz koruze, ker zdaj zaključuje dobo koruzništva, vse lepo zloženo v odprto košaro, meni osebno je bila ful dobra zamisel (notri : kokice, že narjene, za nardit, moka, polenta, kruh, kosmiči (corm fleks)……….piksna koruze)………
potem ji je ena prinesla, ker je punca vidt zdelana, od priprav na poroko in itd… zadev……cel kup zdravil, hansaplastov, pa dudko (novo), ki jo je morala namontirat na flašo domenjene pijače……..in potem piti za vsako kazen malo po dudi…..pa vse dobor razloženo zakaj rabi kašno zdravilo ali obliž
Privezale so ji balon, na roko, rdeč srček s helijem, gor napisan ljubim….in ime izbranca, na drugi še v angleščini, potem mikico….ki so jo pobarvale s barvami za blago….ljubim ….tega in tega….pa še v angleščini na veliko pa , mal drugih barv in vzorčkov,………in potem jo je oblekla in nosila do polnoči….da se jim nebi izgubila

Igre………ugibanja raznih pregovorov….mimika…….pa drugih besedil (npr. prodana nevesta, ali ljubo doma kdor ga ima….pa še kakšen bolj sočen)….

ena je vstopila v kontakt s ženinom, ta je odgovorila na vprašanja potem je morala nevesta ugotoviti, temu primerna kazen, če ni ugotovila (kaj ima nevesta najraje, kaj prinese ljubi iz trgovine, kaj rad je……..)

Ugibanje oz….. povedati od A do Ž, erotično abecedo……..je bilo veliko smeha zraven…..gruntanja in razbijanja glave……….

Pa še kakšno….igrico…….bla je prepoved kakšnih preveč nespodonih ali dvijih igric…….večer ob večerji in igric je hitro minil…….

———————–
lahko ji podarite poročni šopek (kakšne travniške ogromne rastline), ki ga potem vrže, ostala dekleta pa lovijo…

———————-

Za začetek dekliščine imam tale program

Kar nekaj se nas je zbralo tu na ________, s točno določenim namenom! Pred nami je namreč zelo težka in zahtevna naloga.
Naša draga prijateljica, ki je prepuščena na milost in nemilost svoji dokaj zvesti in muhasti slabši polovici, fantu _______, nas je povabila, da se ji še zadnjič pridružimo (seveda preden bo prevzela odgovorno nalogo v zakonskem stanu) in z njo preživimo prijeten večer in noč, preden bo obsojena na dosmrtno kazen – POROKO.
Kot tvoje zveste prijateljice čutimo dolžnost, da te ne pustimo nepripravljeno in popolnoma samo v tvoji usodni življenjski napaki. Zato smo se še zadnjič zbrale vse prijateljice, ki do tebe kaj čutimo, da te povprašamo in se prepričamo, da so to resnično tvoje želje in da si za ta življenjski korak res pripravljena. To pa bomo ugotovile ME, tvoje prijateljice, kar je najmanj kar lahko storimo zate v tej brezizhodni situaciji. Če pa te zanima, kako bomo to ugotovile, bi te prosile, da čimbolj zbrano sodeluješ v teoretičnih in praktičnih vajah.
Predvsem pomembna je:
• zbranost in iskrenost.
PRAVILA IGRE
Vsak odgovor ali praktično nalogo se oceni z ocenami od 1 do 5. Ali je odgovor pravilen ali nepravilen ter o številu točk bomo odločale ME, Komisija za nabor nevest. Na voljo imaš 3 kvizke – da ti ni potrebno odgovorit.
SKLOPI
1. Spoznavni večer 2. Konjički/hobiji 3. Skupno življenje

ad 1) Spoznavni večer
1. Kje sta se s ______ prvič spoznala?
2. Kdaj si ugotovila, da ti je všeč?
3. V katerem položaju ti je ______ prvič nakazal svojo naklonjenost?
4. Kaj in kdaj si ______ prvič skuhala?
Praktični del: Trebušni ples – zapelji moškega (rekviziti: ruta – šal)

ad2) Konjički/hobiji
5. Kdaj si s ______ prvič igrala biljard?
6. Ali se je bela pretekajoča se krogla ločila od palice?
7. Ali sta kdaj odšla jahat z avtom (kje, kdaj, kako, kolikokrat)?
8. Kdo je zmagal?
9. Kdaj je ______ izrazil željo, da bi ti kadila?
10. Ali ti ______ velikokrat jezika?
Praktični del: vse z zavezanimi očmi
Oblikuj najbolj zapeljivi del _________ telesa iz plastelina oz. gline
Izberi predmet (zgornji oblikovan predmet, krompir, mali korenček, velik koren, svinčnik, zavitek čigumijev), ki te najbolj spominja na _______ ter nanj natakni kondom
Zaveži kravato

ad3) Skupno življenje
11. Koliko misliš, da pomeniš ________ (v SIT)?
12. Kdaj se bosta poročila (datum + ura)?
13. Koliko otrok si želita imeti?
14. Kaj _____ najraje je in pije?
15. S čim ga najhitreje razjeziš?
16. Kaj je _____ najbolj všeč na tebi (telesno in duševno)?
17. Kaj ______ najbolj sovraži na tebi in obratno?
Praktični del: Previjanje dojenčka (dojenček, zenf, pampers plenica, tetra in povijalna plenica)
Poznavanje in uporaba začimb (žafranika, timijan, bazilika, majaron, poper)
Priprava bešamel omake (fertah, ruto, sestavine)
Naštej otroške bolezni (ošpice, rdečke, mumps, oslovski kašelj, davica, škrlatinka)
Kaj je revmatična vročica pri otroku? (po 3. letu, angina, bolečina v sklepih, visoka vročina)

ZAKLJUČEK
Draga ______,
Ugotavljamo, da si na poroko temeljito in zbrano pripravljena, da boš obdržala žensko besedo in ohranjala zgleden zakon. Zato ti podeljujemo časten CERTIFIKAT.

______________________________________________
CERTIFIKAT – za uspešno opravljen preizkus

REPUBLIKA SLOVENIJA

MINISTRSTVO ZA DELO, DRUŽINO IN SOCIALNE ZADEVE
Komisija za nabor nevest _______, 12. avgust 2005

Na podlagi 53. člena Ustave Republike Slovenije (Ur. l. RS I-1/91), 125. člena Zakona o zakonski zvezi in družinskih razmerjih (Ur. l. SRS 27/88), 1. odstavka 13. člena Pravilnika o pogojih za zakonsko ženo (Ur.l. SFRJ 33/45) in 18., 19., 20., 21., 22., člena Pravilnika o opravljanju preizkusa za ugotovitev sposobnosti stopiti v zakonsko zvezo (Ur.l. KJ 33/31) Komisija za nabor nevest sprejme naslednji

SKLEP

_______, rojena 15. marca 1976, stanujoča »začasno« na _______v Ljubljani, je dne 12. avgusta 2005 na preizkusu sposobnosti za vstop v zakonsko zvezo zbrala__________točk, zato je preizkus opravila uspešno.

OBRAZLOŽITEV

Komisija za nabor nevest je skrbno preučila rezultate testa in je na podlagi nepristranskega ocenjevanja ugotovila, da je ___________ sposobna stopiti v zakonsko zvezo. Preizkus je uspešno prestala in pokazala veliko mero iznajdljivosti, ki je v zakonski zvezi nujno potrebna. Komisija za nabor nevest ji čestita ob uspešno prestanem preizkusu.

Komisija za nabor nevest
Predsednica:
Člani:

V vednost:
– ___________
– Komisija za nabor nevest
– arhiv
__________________________________________

CERTIFIKAT – pri neuspešno opravljenem preizkusu

REPUBLIKA SLOVENIJA

MINISTRSTVO ZA DELO, DRUŽINO IN SOCIALNE ZADEVE
Komisija za nabor nevest _______, 12. avgust 2005

Na podlagi 53. člena Ustave Republike Slovenije (Ur. l. RS I-1/91), 125. člena Zakona o zakonski zvezi in družinskih razmerjih (Ur. l. SRS 27/88), 1. odstavka 13. člena Pravilnika o pogojih za zakonsko ženo (Ur.l. SFRJ 33/45) in 18., 19., 20., 21., 22., člena Pravilnika o opravljanju preizkusa za ugotovitev sposobnosti stopiti v zakonsko zvezo (Ur.l. KJ 33/31) Komisija za nabor nevest sprejme naslednji

SKLEP

___________, rojena 15. marca 1976, stanujoča »začasno« na _______ v Ljubljani, je dne 12. avgusta 2005 na preizkusu sposobnosti za vstop v zakonsko zvezo zbrala__________točk, zato je preizkus opravila neuspešno.

OBRAZLOŽITEV

Komisija za nabor nevest je skrbno preučila rezultate testa in je na podlagi nepristranskega ocenjevanja ugotovila, da je _________ nesposobna stopiti v zakonsko zvezo. Preizkus je neuspešno prestala, zato je Komisija za nabor nevest sklenila, da __________ še ne more postati zakonska žena. Zato ji Komisija za nabor nevest svetuje, da nekaj časa živi koruzniško življenje in se dokončno nauči vseh prvin zakonskega življenja. Potem pa naj ponovno opravi preizkus pred Komisijo.

Komisija za nabor nevest
Predsednica:
Člani:

V vednost:
– ____________
– Komisija za nabor nevest
– arhiv
_____________________________________________

IZVLEČEK IZ PRAVILNIKA O OPRAVLJANJU PREIZKUSA ZA UGOTOVITEV SPOSOBNOSTI STOPITI V ZAKONSKO ZVEZO

18. člen

Bodoča nevesta naj preizkus opravlja en teden pred pričakovano poroko pred Komisijo za nabor nevest, ki je sestavljena iz treh članov. Komisijo se izbere iz med zbranih deklet na dekliščini. Te tri med sabo izberejo predsednico Komisije.

19. člen

Preizkus je sestavljen iz raznih spretnostih, ki jih mora bodoča zakonska žena obvladati. Spretnosti se prilagajajo glede na starost bodoče neveste in krajevne šege in običaje.

20. člen

Število spretnosti je lahko neomejeno. Morajo biti pa v naprej določene in Komisija za nabor nevest ne sme med preizkusom posamezne naloge dopolnjevati in otežiti.

21.člen

Komisija ocenjuje posamezne spretnosti z ocenami od ena do pet. Ocene so hkrati točke, ki se jih na koncu seštejejo. Bodoča nevesta mora zbrati vsaj 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh možnih točk, da je preizkus uspešno opravila.

22.člen

Po opravljenem preizkusu mora Komisija izdati sklep z obrazložitvijo.

*Prepis iz uradnega lista Kraljevine Jugoslavije iz leta 1931 št. 33

________________________________________________

Fino je, če zvečer oblečete nevesto v cape, ji na hrbet napišete njeno tel. številko in greste v bližnje lokale. Tam naj se pri vsaki mizi predstavi, pove da je nekaj dni še samska in da jo lahko pokličejo. Zbrati mora tudi podpise neporočenih mladcev – na svoji majici. “

Nats*, ti si srce zlato, moj topel objem in hvaležnost! Hvala.

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Wau, full dobra ideja! Hvala … o tem moškem stiptizu so pa menda že dogovorjene !!! Mislim, da bodo imele zabavo, o kateri bodo še dolgo govorile !

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Joooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjj, Sandra* kako si se ti potrudila ! Kako naj se ti zahvalim v imenu prijateljice? Ne morem drugega, kot … hvala, iskrena hvala… tebi in seveda vsem ostalim dekletom, ki ste mi posredovale vaše ideje !

Bodite dobro ! Hvala.

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

You’re welcome!
Samo uživajte, še namesto mene, ki moram v teh pasjih dnevih gulit knjige;-(((

Te igre so brezvezne, razen če so slavljenki všč. Da bi pa jaz imela dekliščino pa bi mi z takimi forami ven prišli kot je ličkanje koruze ali katero koli drugo igrico pa bi mi uničili ves večer. Verjetno se bi tako razjezila, da bi jih kar nagnala. Ampak če so njej všeč pa ok. Vendar pa mora biti z tem seznanjena,

Kaj pa bi bilo tebi všeč?Da bi plesala Rave,še prej bi ti pa v čevelj dali oso?;-)

Mislim, da je fora takih rečih v tem, da so presenečenja. Seveda moraš človeka malo poznati, da veš, kje so meje zanjo sprejemljivega. V tem je menda tudi malo smisla dekliščine, drugače pa … sedeti za mizo, popivati, nekaj pojesti in … kaj že še ??? Aja to, da človek samo čaka, kdaj bo vsega konec ? Ne, potem dekliščine ni potrebne. A ljudje, ki se veselijo dogodka poroke, ponavadi tudi v dekliščini in fantovšični uživajo!

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Ne nobenega rava. Kaj misliš, da obstaja samo to in igrice? Ko sem na kakšni gostiji so vedno te butaste igrice. Lahko je večerja, ples zabava, brez teh igric. Če njej pašejo, naj bodo. Ampak jaz vem da jih ne bi hotela. In potem se vsi smejijo, ali pa vsaj večina, meni pa niti malo niso smešne. Saj če ni igric še ne pomeni, da se samo pije,je in sedi. Jaz vem da meni takšna presenečenja ne bi ibla všeč. Jaz bi naredila dekliščino v seksy oblekah, pižamah, maskah…. in povabila kakšnega seksi plesalca. Ali pa tudi brez tega. Saj ljudje smo si različni. Ampak je treba vedet če je njej to všeč ali ne.

Meni tudi te ponavljajoče igrice na porokah niso všeč. So mi pa všeč manjše zajebancije v krogu prijateljic. Na dekliščini so najbližje prijateljice, s katerimi uživaš in te poznajo do kosti.

Vidiš, meni je pa otročje, da bi tekali v sexy oblekah ali imeli striptizerja….

No, ravno v zvezi z moškim je tale deklica zelo striktna: bog ne daj, samo to ne! Kar pa se tiče ostalih neumnosti, je pa za vse, kar je možno, za igrice, za noro zabavo, seveda tako, da bi vsi uživali in bi ne bilo nobenemu dolgčas. Ljudje smo si pač sila različni, hvala bogu. Če bi bila jaz na tej zabavi, vem, da tudi meni ves ta šmoren ne bi ustrezal do te mere, da bi se zelo trudila. Meni je dovolj dober tudi kvaliteten klepet s prijateljicami. Ampak, tem deklicam to ustreza, zato skušam pomagati priajteljici.

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

No, marija, pozitivno, da poskušaš pomagati. Upam, da jo res poznajo in da vedo, kaj si želi. Meni gredo npr. take igre res tako na živce, da bi tudi meni uničili zabavo s takšnimi igrami. “Klečanje na koruzi in branje hudomušnih molitvic”, lepo vas prosim…., vse, kar napeljuje na sex, se mi zdi poceni in brezvezno oz. na tako nizki ravni, da ni smešno, pač pa bedasto. Pa oblikovanje najzapeljivejšega partnerjevega dela iz gline, pa nek trebušni ples, pa previjanje dojenčka-lutke…. ma dajte no. A ste na ravni 12-letnih punčk, ki se dolgočasijo na rojstnodnevni zabavi, ali kako?

Kaj delati na taki zabavi? A če se ne igrate infantilnih igric, ne veste, kaj s seboj? Meni se bi zdelo popolnoma zadostno pogovarjati se, se spominjati, kaj smo kot prijateljice skupaj doživele, poročene prijateljice bi pač povedale nekaj od lastnih izkušenj z možmi in če so se kaj spremenili po poroki in tako dalje in tako naprej.

Saj če vam je višek zabave režanje ob nekom, ki se matra ob ličkanju koruze ali razlagi, za kaj se uporablja nek seksualni pripomoček, okej. Upam samo, da bo tudi glavni osebi to všeč. Sreča, da sem imela dekliščino pred 20 leti, ko se take bedastoče še niso prakticirale. Pa tudi mož ni imel na fantovščini opravka z zapitimi prijatelji, ki bi ga pribijali na križ ali mu brili mednožje ali mu v grlo nalivali žganje dokler ne bi padel v nezavest. Madona, a brez bedastih in celo življenju nevarnih igric res nikakor več ne gre?

frca, se čist strinjam s tabo.
te igrice so skrajno butaste, sploh tiste, ki asociirajo na sex…recimo kup odraslih žensk, ki že zdavnaj niso več nedolžne in so menda tudi videle in okusile več kot enega tiča v lajfu, se ob pogledu na dildota ali navaden korenček reži kot da bi bile debilne. kaj je tukaj zabavnega?

to me spominja na slovenske humoristične nadaljevanke in razvedrilne oddaje, kjer se v pomanjkanju smisla za humor poslužujejo res skrajno kretenskih štosov o sexu.

ampak najbolj zanimivo pa je, da imajo take igrice in štose najraje ženske, ki so sicer skrajno zadržane in zafarbajo ob besedi k.u.r.a.c

Ampak res, okrutna, ne vem od kod te ideje, da je treba vsak žur, vsak rojstni dan, vsako poroko, vsako druženje…. “popestriti” z nekimi igricami, ker drugače se ljudje dolgočasijo in samo žrejo in se zapijajo.

Pa kaj smo postali debili, da brez igric poživinimo in samo še žremo in pijemo in se dolgočasimo? A pogovarjati se več ne znamo? A smo tako plehki, da ne vemo, kaj bi drug drugemu povedali in o čem bi se menili? Kdaj je prijateljski pogovor postal dolgočasenje in od kdaj potrebujemo bedaste igre, da dajo smisel neki zabavi? No comment.

Kure!!!

Spraševala je za en preprosti nasvet kaj naj počnejo na dekliščini, ve pa o vsem drugem samo pametnega nasveta ne znate dat! Pa kaj katero briga, če je to tebi všeč ali ne!!!!! Daj pameten nasvet oz. idejo za katero prosi, drugače pa bodi tiho!!!!! Odpri svojo temo, kako ti je vse bedno na dekliščini, pa se tam izživljajte! Zakaj le morate vsako temo popackati! Oh, oh……

Nasveti so sicer bili, in to cele pole nasvetov, če si slučajno spregledala. Koliko pametni so bili, je pa drugo vprašanje. Ali pa še o tem odpremo naslednjo temo, hehe? BTW, a ti si pa dala kakšen “pameten nasvet” ali samo težiš?:))

Kaj katero briga? Kaj pa katero briga, če tebe ne briga, ali mi je všeč ali ne? Mene sigurno ne briga.:)) Pa ti odpri svojo temo, kako ti je bedno, da se nekateri izživljajo nad temami o dekliščini, pa se tam izživljaj, le zakaj svinjaš tole temo, ki je že itak posvinjana. Oh,oh….

Nasveti so sicer bili, in to cele pole nasvetov, če si slučajno spregledala. Koliko pametni so bili, je pa drugo vprašanje. Ali pa še o tem odpremo naslednjo temo, hehe? BTW, a ti si pa dala kakšen “pameten nasvet” ali samo težiš?:))

Kaj katero briga? Kaj pa katero briga, če tebe ne briga, ali mi je všeč ali ne? Mene sigurno ne briga.:)) Pa ti odpri svojo temo, kako ti je bedno, da se nekateri izživljajo nad temami o dekliščini, pa se tam izživljaj, le zakaj svinjaš tole temo, ki je že itak posvinjana. Oh,oh….[/quote]

Ne mislim se s teboj prerekati! Še majn pa spuščati na tvoj nivo! Želim ti en lep in prijeten večer!!! Ter veliko POZITIVNIH misli! Dijo!!!!

Pa koga briga, če se ti misliš z menoj prerekati ali ne. Pa če se želiš spuščati na moj nivo ali ne. Daj, ženščina, odpri novo temo, kjer mi boš zaželela prijeten in lep večer in veliko pozitivnih misli, ne pa da spet svinjaš tole temo od marije in nič pametnega ne svetuješ. Ko se naslednjič oglasiš, prosim, da objaviš ideje za dekliščino, ne pa tele tvoje bedarije, ki nobenega ne zanimajo. Daj se brzdaj, bejba, no.

:))))

Frca, stopi malo ven iz svoje konzervative. Branje hudomušnih molitvic, ne pomeni, da se naslanjajo na sex. Zato pa mora te zadeve pripraviti nekdo, ki ve kaj dela, ki zna odlično in humorno (ni nujno okrog sexa) organizirati večer. Ali sploh ne verjameš v prebavljivo komedijo?

Seveda se znamo pogovarjati, ampak to tako počnemo vsak dan, teden, vikend. Amapak to ni dekliščina, temveč navaden večer s prijateljicami. Če ti dekliščine niso sprejemljive, še ne pomeni, da so bedaste in smo vse ostale nesocializirane kure, ki v tem uživamo. Jaz tebi lahko enako rečem, da si ena zatežena, konzervativna ženščina:))))

Pa še to, v seks šopu ne prodajajo samo dildotov, boš morala očitno na kakšno ekskurzijo;)))))

New Report

Close