Najdi forum

zamuda menstruacije

lp!
imam en problem in sicer menstruacijo bi mogla dobit 26.6.2008 a je nisem dobila prejsni mesec je sploh nisem imela naredila sem tudi test nosečnosti a je pokazalo da nisem noseča, bolijo me prsi je to znak da bom dobila menstruacijo ali kako prosim pomagajte me ker sem obupana ker ne vem zakaj nisem prejsni mesec dobila menstruacije prosim

Zdravo. Verjamem, da si živčna. Vendar počasi. Koliko si stara, ali jemlješ tabletke, kako veš, da bi jo morala dobiti ravno 26.6.? Kdaj si delala test nosečnosti? Si imela medtem odnose? Te boli kaj trebuh? Ali si mogoče nenadno shujšala? Veliko dejavnikov je, ki lahko na to vplivajo. Vsekakor ti pa ne bi škodilo, če bi se oglasila pri ginekologu.

Lep pozdrav,

Sie

stara sem 20 let ne jemljem tabletk ja maja sem imela menstruacijo 26 test sem naredila 30.6 trebuh me ne boli boli pa me na desni strani pri slepiču sem bila tudi pri zdravniku in če ne bo boljse je zdravnik pvoedal da bo treba na preiskave nisem shujšala kaj pravis na to pomagaj mi prosim

nova
Uredništvo priporoča

Zdravo. Hm, ne vem kaj bi rekla. Očitno ni nič izmed tistega, na kar sem jaz “sumila”, vendar če ne jemlješ tabletk, potem to ne pomeni, da bi jo morala točno ta dan dobiti. Tako da če malo zamuja ni nič čudnega, danes je šele 2.7., tako da ne bi smelo biti nekih težav. Če te bo to še bolelo pa zopet pojdi k zdravniku.

Test pa ne more tako hitro pokazati nosečnosti, tako da je to pod vprašajem.

Vseeno mislim, da se po nepotrebnem sekiraš, nič ni narobe, verjetno boš zdaj kak dan dobila :).

Pa srečno!

Sie

hvala lepa sem hvaležna za odgovor

Ni problema, vidim, da nihče ne odgovarja, tako da sem ti vsaj jaz malo pomagala. ČE ne drugo, razumem, kako se počutiš, saj sem bila tudi jaz v takšni situaciji v preteklosti.

Držim pesti, da je vse OK!

Lep pozdrav,

Sie

smem vprasat lahko dobim tvoj mesenger naslov če ga imas da kako spregovorima tam

Imam, vendar ga ne bi pisala sem. Ti napišem na elektronski naslov. Pusti ga tukaj, ker sedaj imaš skritega, pa ti napišem msn.

Lep pozdrav,

Sie

lp moj mail [email protected] pa mi tja posli prosim msn naslov hvala

obupana,

jaz sem bila tudi na podobnem. Menstruacija mi je izostala za dva meseca in pol. Sem celo dvakrat delala test, a je bil vselej negativen, jaz pa še vedno v dvomih. :))

Vse me je bolelo: jajčniki, trebuh, napeta sem bila,bradavice so pa ščemele… Sem mislila, da bom počla.

pa sem dobila menstruacijo in se je izkazalo, da je bila kriva psiha, saj sem se zelo sekirala zaradi težkega izpita.

Glede na to, da imam zelo redno M., se začnem sekirati takoj, ko mi en teden zamuja. 🙂

Mislim, da nisi noseča in da boš kmalu dobila M. Srečno!!

zdravo,
meni menstruacija zamuja za en mesec in poL ,
nisem imela nobenih spolnih odnosov, nič me ne boli , vse je normalno , le m. nisem dobila tako dolgo,
zelo me že skrbi ..

Koliko si stara?Si imela do sedaj redno menstruacijo?To je kar pomemben podatek 🙂
Menstruacija lahko zamuja zaradi različnih vzrokov,kot so lahko sprememba okolja (če si šla mogoče vmes na dopust),stres,izguba teže ipd.
Glede na to,da nimaš spolnih odnosov,bolečin,mislim,da ni panike.Počakaj do naslednjega ciklusa,potem pa obišči ginekologa,če menstruacije še vedno ne bo.
Srečno!

Lep pozdrav!
Imam velik problem, vsaj zame. Prejsni teden sem bila na morju in sem se napila(zeelooo obžalujem), kar je pa še huje da sem bila z nekim moškim. Zaradi alkohola se ne spomnem sploh kaj mi je delau tudi če bi mi nevem če bi bla sposobna ga zavrniti..prijatlce so mi rekle da me niso vidle da bi bla kje gola al kj takšnega tako da nevem.
Prvi dan po tem nisem imela dobenih težav. Sedaj pa drugi in tretji dan me je začel boleti trebuh in tudi v bradavicah imam čuden občutek. Menstro bi morala dobiti pred dvema dnevoma a mi je že prejšni mesec zamujala z 5 dni zato sm sedaj v velikih dvomih:S
Prosila bi nekoga da mi pove kaj naj ker sama neznam kaj nej naredim :S

Joj joj punca..nočem ti pametovati, samo upam, da veš da raje ne piti ko boš v družbi moških..nekateri znajo samo izkoristiti pa četudi je punca pijana, da ne more sploh hodit. Lahko, da je to samo psiha. Vidim, da si pisala že nekaj časa nazaj. Si že kaj ugotovila? Če ne pojdi po test nosečnosti, le tako boš vedela pri čem si in kako ukrepati. S tako stvarjo ni za zavlačevati še posebaj, če si zelo mlada. Samo še to: tvoje prijateljice znajo “zelo lepo skrbeti zate”. Jaz vem, da če je bila kolegica pijana in so jo tipi obletavali sem jih tud nadrla samo da so šli stran. Upam, da se ti bo izšlo kakor si želiš.

lp

js bi mela tudi eno uprašanje. lulija sem nehala z jemanjek kt do zdaj pa sem imela samo eno mestruacijo….zdaj je že 63 dan menstruacije pa še od nikoder.. kaj je lahko narobe


bola sem pri genikologu pa je rekla da sluznica se ni razpadla d je dovga še 9milimetrov in se še ni razgradila,.. dobila pa naj bi jo vv roku 14 dneh… ampak to je že mimo menstruacije ni… noseča pa tudi nisem sem delala test.

jzt mam tut eno uprašanje. s fantom sva mela spolne odnose 1 dan predn bi mogla dubit menstro in nama je umes počil kondom vendar njemu še ni prišlo. kondom sva takoj zamenjala. jzt pa naslednji dan nism dobila menstre. ali je možno da sm noseča?

Splošen odgovor bi bil, da se o možnosti nosečnosti že vsaj 30 let ne ugiba. Edina metoda za izključevanje nosečnosti je test. V medicini pa je mogoče vse, le verjetnost je lahko različna – zelo velika, velika, majhna, neznatna ipd.

Konkretno v tvojem primeru bi rekel, da je možnost izredno, izredno majha, praktično nemogoče.

Matjaž

Hvala lepa za odgovor.:)
Saj test nosečnosti tudi mislim narediti. Vendar sm najprej hotela malo pobrskati na forumih. Vem da je majhna vrjetnost da sem zanosila vendar me skrbi saj sm imela ravno uvolacijo in umes mes sekosm se iz penisa izloča predsemenska tekočina. In me je strah da je useen kakšna možnost da je prišlo do zanositve. Ker nevem drugega vzroka za izostanek menstruacije.

Dan pred menstruacijo nimaš ovulacije, ta je običajno nekje na sredini menstrualnega cikla. Je pa hudič, če nimaš rednih ciklov… Če že misliš narediti test za nosečnost ga naredi vsaj 14 dni po odnosu. Prav možno pa je, da boš še pred tem dobila M.

Matjaž

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close