Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tur. agencija ODISEJ

tur. agencija ODISEJ

Ali ima kdo izkušnje s turistično agencijo odisej iz kranja?
Na njihovi spletni strani sem naletela na ugodno ponudbo in rezervirala preko maila (dodatem 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popust). V ponudbi piše, da bo voucher poslan po mailu. Ste že poslovali tako?

Mi smo predlani potovali preko njih (smo iz MB) in je bilo vse korektno izvedeno in tako kot smo se dogovorili. Voucher smo dobili po pošti, sicer pa če te kaj zanima pokliči in ti bodo vse povedali.

LP, Meti

Z njimi smo poslovali osebno, letos že tretjič. Vedno zadovoljni.

Spadajo pod adriatica, torej tako kot kompas tako da ni panike 🙂

Resda spadajo pod adriatico.net,.kar pa še vedno ni zagotovilo kvalitete,..kar nekaj nas je imelo zelo slabe izkušnje z njimi – tako z adriatico,kot z Odisejom.

Konkretno – preko neta smo našli hiško ( vilo) v Lovranu, oglaševali so jo tudi na adriatici,kot lastnik na svoji spletni strani. Cena pri adriatici je bila za cca. 20 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} višja.Ko smo jih povprašali,kako je to mogoče, kajti provizija se odšteje od cene najema, ne pa dodaja,…so nam na adriatici dejali, da “pač” morajo nekje zaslužiti ?!!

Konkertno 2 – preko Odiseja smo rezervirali Korčulo ( 3 družine) – 14 dnevni aranžma. Ko smo prišli tja, so nam dejali, da je to cena za 1 teden, da se je agencija zmotila ?!!! Ko smo ugovarjali na Odiseju, so se sklicevali na tiskarske napake!!!!! in seveda smo morali plačati razliko, brez opravičila in popusta!!!

Tudi midva s punco sva letos odšla na počitnice z ODISEJ-em. Izbrala sva paket, ki je vključeval tudi avtobusni prevoz. AVTOBUSNI PREVOZ Z NADSTANDARDNIM AVTOBUSOM!!

Dopust ok, nimam pripomb, sam če ste visoki več kot 165 cm, nikoli z avtobusom, PLAMEN, mater jih turistično, sploh ne vejo kaj pomeni nadstandard!! 4 ure vožnje v stsnjenem položaju, vožnje pa za 11,5 ur, do Splita…

Imeli smo vodičko, ki baje samo občasno potuje z “GOSTI”, kot nas je imenovala, v Splitu pričakal drug vodič, mlad poba, ki pa sploh ni tako slab, kot ga nekateri klevetajo, Andrej mu je bilo ime (če si bo njegov šef vzel čas, da o njem prebere, še kako pohvalo!!!!!).

Naj pokukajo k RELAXU, ko pa imajo toliko slabega povedati o njem, tam pa majo na busu celo WC, ki NE smrdi in pa pijaćo, če te slučajno v prvih 4-ih urah neprekinjene vožnje, zažeja!!

Mater jim nadstandardno, pa res ne vejo kaj je komfort!!!
Dopust je bil super, sam da je punca dan pred odhodom nazaj dobila migreno, ker se je že v naprej bala stisnjenega avtobusa! ŠE SREČA DA SVA ŠLA NA DOPUST NA HVAR, KAK BI ŠELE BLO ČE BI ŠLA V ČRNO GORO, k sreči pa so že imeli zaseden avtobus.

AVTO, pa četudi je FIČO, letnik 1950, brez klime, ABS-a, servo volana!!!

Odisej me je razočaral. Z njimi ne grem več nikamor saj jim ni važno počutje potnikov, temveč samo kako bodo na veliko zaslužili. Lansko leto sem se pri njih odločila za silvestrovanje v Beogradu. V ceno naj bi že bili vključeni določeni izleti, kar pa se je na samem potovanju izkazalo, da vse kar si hotel videt si moral doplačat. Če se nisi želel udeležiti fakultativnega izleta si moral pač čakati na avtobusu da si oni ogledajo. Edin izlet, ki je bil zastoj, je bil ogled mesta, za kar pa agencija ni imela stroškov, saj smo bivali v samem centru mesta. Že na samem začetku naše vožnje do Beograda, nas je vodička začela prepičevat o dodatnih izletih in da se moramo odločit v trenutku, saj morajo oni javit število, ker drugače bo prezasedno ( govorim o obisku diskoteke na splavu ). Sicer se še danes sprašujem komu so morali število potnikov javit ob 4 uri zjutraj. Vodička nam je tudi govorila da sami nikakor ne bomo morali priti v diskoteko, saj je že vse po par tednov prej rezervirano. Tako sem se tudi jaz misleč da bo prepolna diskoteka odločila da grem z agencijo. Za dobrih 15 minut vožnje smo morali plačat 10 €(seveda računa nismo prejeli), v diskoteki pa do pol 1 ure zjutraj nobenga drugega razen naše skupine ( mi smo bili tam že ob pol 11 ). Vodička ni bila sposobna niti rezervirat dovolj miz, saj ko se je po pol 1 uri zjuitraj napolnilo so nas natakarji nagnali od miz. Ko se je zabava ravno začela smo morali oddit ( ob pol 2 ). Na nizkem nivoju je bila tudi silvesterska večerja za katero smo morali plačati 45 € in to bi naj bilo najceneje kar se je dalo po njihovem mnenju dobit v Beogradu. Čeprav sem na vsakem panoju na ulici videla cenejša silvestrovanja z vključeno večerjo in ponekod celo z znanimi pevci. Naj omenim da smo 4 osebe sedele na barski mizici. Ker je slučajno ostalo nekaj prostora smo dobili nizko mizico in fotelj v baru. Hrana je bila mrzla, izbira je bila neprimerna novoletni večerji ( dobili smo čufte ). Ko sem se tudi pisno pritožila mi je direktro hladnokrvo odpisal, da to ni res ( koda je bil zraven ). Zelo odsvetujem silvestrovanje z njimi, saj tudi če naredijo kaj narobe jim ne moreš dokazat, saj zanikajo prav vsak stavek ki si ga napisal.

Tudi jaz imam neprijetno izkušnjo z njimi… 22.12 je bil planiran izlet v Benetke, gdč. Ksenja na Rudniku nama s punco zagotovi da bo izlet izveden, plačam 113€ nakar po tednu dni dobim mail da je odpovedano ker ni dovolj potnikov… ok.. uredu, mi hoče uturit nekaj drugega, jaz bi pa rad svoj denar nazaj, pravi da ni problema, naj počakam 2 dni..po enem tednu pokličem če so pozabili name.. niso, bo konec tedna sigurno- itak! Se vedno čakam in klicarim od računovodstva do direktorja, vsi mi obljubljajo da bo nakazano še isti dan, meni pa počasni ne gre več na smeh..

Nikoli več nočem imeti niti opravka s turistično agencijo Odisej!
Izkušnja, ki sem jo imela s to agencijo je travmatična in se je bom vedno spomnila, zaradi njihove neorganiziranosti in brezbrižnosti njihovih zaposlenih smo bili na lastno pest prepuščeni sami sebi v tuji državi (Črni gori). Čeprav smo imeli plačan prevoz v obe smeri so nas “pozabili” v tuji državi, ker na točko (za katero smo bili dogovorjeni t.j. kjer smo izstopili in 14 dni kasneje čakali dve uri prej na isti točki) enostavno niso prišli!
Vodič, ki je bil z voznikom avtobusa sploh ni vedel kje smo bili nastanjeni, ni vedeli niti naših imen! Vse podatke, ki smo jih seveda morali posredovati kot plačniki prevoza v Črno goro in nazaj SO MORALI IMETI! Še danes ne vemo kako je bilo to sploh mogoče, da niso imeli sploh nobene evidence kje smo izstopili/bomo vstopili. Njihov argument je bil, da so nas čakali pred hotelom za katerega še slišali nismo in v katerem sploh nismo bili nastanjeni. Ko pa se je to zgodilo in smo se obrnili na njih, da bi nam pomagali in nam svetovali kaj naj zdaj naredimo, so nam v stiski celo hladnokrvno obrnili hrbet in odgovorili: žal avtobus se ne bo vrnil- je že čez mejo, žal pride spet čez en teden. Vodič se na obupane klice z naše strani ni odzival, ko pa se je oglasil je vso jezo stresal na nas, “kaj da naj on zdaj naredi”, niti namena ni imel pomagati, pogovor je bil takšen da se je zdiral na nas, tako da je bil pogovor enostranski, kasneje nas je metal s telefona in prekinjal zvezo sredi pogovora, kaj takšnega v glavnem še nisem doživela, tako neresna agencija zame ne obstaja več. Pustili so nas v tuji državi in jih ni zanimalo kako bomo preživeli, kam bomo šli. Prespati smo morali v recepciji. Dva dni kasneje smo se morali povezati z drugo agencijo (kateri gredo vse pohvale, da nam je pomagala) s katero smo se lahko zaradi zastopnika v Budvi vrnili domov.

New Report

Close