Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek čebelji gradič-serdica

čebelji gradič-serdica

http://www.cebelji-gradic.com/cebelarska-ekoloska-kmetija-cebelji-gradic.html
pozna kdo te apartmaje in kako je z nastanitvijo. Zanimamo se za pozne počitnice konec avgusta, pa me zanima mnenje.

Jaz sem že bila tam. Bilo je vse o.k.

Oj, tudi mi smo že bili tam, bilo je odlično, zelo smo bili zadovoljni. Je pa problem, ker imajo čez poletje zelo zasedeno, pokliči čimprej za termin.

Mi smo bili tam lani za krompirjeve počitnice. Bilo je SUPER.Imajo ogromno živali, ZELO SO PRIJAZNI, in tam je toliko MIRU.ZELO PRIPOROČAM.

od začetka pa do sredine avgusta mi zasedemo app. mačica 🙂

tam počitnikujemo že 3 leto in vedno smo se imeli zelo lepo. ne zamenjam za morje! kopat se hodimo na bazen v sosednjo avstrijo – 15 min vožnje. mulčka sta navdušena nad vsemi živalmi, ki jih imajo, s seboj imamo vedno tudi kolesa, rolerje, skiro, žogo…..

če vam je všeč neokrnjena narava in mir, potem je to to 🙂

Smo se ravno včeraj vrnili od tam. Nepozabno. Mi smo bili pa v apartmaju kostanj,s pogledom na gozd in čebeljnjak. Spoznali smo prijetno družino iz Škofje loke.Otroci so jahali oslička, krmili zajčke in ovci. Herman (gospodar) nam je razkazal pridelavo medu.Zjutraj pa te vsak dan na kljuki čakajo sveže, dišeče žemljice, v hladilniku margarina in na mizi med. kaj lepšega. Sploh pa so zelo prijazni. tudi mi smo bili očarani nad kopališčem v Avstriji. res lepo in sigurno se bomo vrnili. Sploh pa sedaj, ko smo v sorodu:), domov smo vzeli namreč majhnega zajčka.

New Report

Close