Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja nenavadno darilo ob zaključku šolskega leta

nenavadno darilo ob zaključku šolskega leta

No, ker je taka fama okrog tega, kaj kupiti svojim otrokom ob zaključku šolskega leta za odlično spričevalo, sem tudi jaz svoji hčeri rekla, da jo bova z atijem peljala na kak izlet. In zaželela si je, da gremo v zavetišče na sprehod peljat kakega kužka. Sem prav ponosna nanjo. Morda pripeljemo domov celo enega člana več.

Vsaka čast tvoji deklici, svea. Samo to.

Ja prav zares svaka čast za tole!!!

Lahko si ponosna nase in na svojo deklico.

lp

nova
Uredništvo priporoča

Super. Sama sem enega slepega posvojila na daljavo. Ne dajo ga domov zaradi tega, sem pa vesela in se mi zdi, kot da ga imam. Mogoče se bo tudi tvoja deklica kdaj odločila za kaj takega.

Super si jo vzgojila, vsaka čast in čestitke – lahko si ponason nase in moža… in seveda na malo.

Raje 2x premislite preden vzamete hišnega ljubljenčka v svoj dom.Žival ni igračka,poleg tega se otroci živali kmalu naveličajo…potem pa…kam z njim.

Brez skrbi ondi, zavedamo se tega, drugače bi ga prav gotovo že imeli.

Res si lahko ponosna na svojo hčerko. Predvsem v današnjem času, ko štejejo le materialne dobrine. Fajn jo stisni k sebi :)))

Vaša punca pa je res za pohvalit! Bravo!

Ma če to ni čudovita ideja in gesta? V dandanašnjem času bi človek od otroka pričakoval vse kaj drugega….
Očitno krasna družina in posledično krasen otrok!!

Mogoče Punčija? Ta je namreč tudi malo moj :-)))

Punči je še živ in zdrav? Lepo! Sem spremljala njegovo zgodbo.

Krasno, to je pa resnično zelo lepo. Očitno ima tvoja hčerka dober vzgled pri tebi in možu.

Pojte tja večkrat, ne samo enkrat.

New Report

Close