Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek morska voda-čiščenje noska

morska voda-čiščenje noska

iz morja smo pripeljali morsko vodo ki bi jo dajali sinku 5 letniku namesto fiziološke,je to ok ali ne

Ne, ni v redu.

Morska voda ima primesi, ne le Na, Cl kar vsebuje fiziološka razt v 0,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

kaj pa potem potaplanje ki ga priporočajo pediatri tudi ni vredu—–mislim da je morska voda idealna lp

Ok, fiziološka je fiziološka, kakšne primesi pa ima morska voda,da bi bila škodljiva. O madona, na, zdej že morje ni v redu.Marsikaj mi je potegnilo ven, pa še nos najbolj spucal.Pa tamala ima po moje najbolj spucan nos ko je na kopanju. Moje izkušnje, vsak naj dela kar hoče. Ampak dajte no, zdaj ima pa že morska voda primesi.Ne bi rekla za dojenčka, a ko plava petletnik v morju, se po moje spuca v nos, kot malokdaj.

Ja, morska voda ima tudi žive primesi – plankton :))

Ja pa morske pse, pa ribe, pa ježe,, pa hobotnice, pa pražen krompir, pa…, ja jasno plankton. Zato vedno plavam v skafandru, neprodušno zaprtem,da ja ne bi kak plankton ujela.

Jaz morske vode ne bi glih kapljala direkt v nos, sem pa ko smo bili namorju otrokoma brisala smrklej kar z morsko vodo in so smrklji dobesedno izginili. Za v nos je pa po moje še vedno bolj ziher fiziološka.

Ok, ko si na morju in se potapljaš je eno. Če pa daš morsko vodo v plastemko je pa drugo. Pa ja ne mislite resno to vodo otroku našpricat v nos!!!!!
No, očitnu eni bi. Higiena pa to, pa je njim verjetno uganka.

Čisto voda je idealna za čiščenje noska. Preverjeno. Poudarjam čista.

Kaj se pa zgodi s to isto vodo, če jo zapreš v flaško pa ne bi vedela. Čisto možno, da ni več dobra. Jaz si ne bi upala.

Važno, da so higienično depilirane! :)))))

Pa zakaj potem tako drvite na morje, če je nehigiensko,imate zaprt nos,usta. Še nikoli niste požrle vode,da se je zaletelo do riti. Ste takoj malo dezinficirali s fiziološko. Ok, če je ta voda v plastenki teden dni,je itak niente od nje. Prvih par dni, pa je moje mnenje, čist ok. Pa saj posmrka ven, ne vem no, moja sestra je enako naredila,pa je bilo čist ok. Ne pa jo uporabljat dolgo, to je pa res.Se mi pa poraja vprašanje ob tem, pa kaj ste že čist dezinficiran ratal, vse škodi,madonca vse v vato,gledam mularijo tlele, bolj so v vodi, bolj skačejo, norijo, bolj so zdravi.Pa nikjer nobenga bacila,pa vse takoj spucat. Pa začnite že normalno živet,vedno pravite, po pameti.Kitty, ti imaš svoje dete še malo, smo rekli za dojenčke ne. Boš vidla ko bo zrasla, ko bo vsak dan poleti na morju, saj živiš dokaj blizu, bo zdrava ko dren.Od morske vode,morskega zraka,burje.Vse to prečisti telo in dušo.

pa si sploh prebrala kar sem jaz napisala?

Itak, da je morje zdravo. Pod vprašaj sem postavila morje, ki ga daš v flašo in neseš domov. Je še vedno ok? Jaz ne vem če je in ga zato ne bi uporabila.

Pa kaj je spet narobe, moje pisanje je bilo tako na splošno.Za tebe pa tako, dobronamerno, kot češ boš videla kako bo punca v tej klimi rasla. A si ti res danes kaj nasršena, al kaj, da vse jemlješ negativno.No, jaz pa ne bom, se ima lepo, kljub službi, ki me čaka danes.Niso vsi ljudje tlele gor nastrojeni,pa slabo mislijo. Jaz se zajebavam več ali manj. En mon me pa ja ne bo v slabo voljo spravil. Upam,da tudi tebe ne.

Ma niti malo nisem slabe volje ravno obratno. Če me komentiraš odgovorim. Če ti to ni prav pa me pač ne omenjaj. Simpl:)))
ne vem kdo tu malo tečnari.

Po moje je dobro, da jo prekuhaš in tako bi kar je v morski vodi živega in bi zaradi tega nastajale “nove civilizacije” :), pocrkalo.
Voda mora biti bakteriološko neoporečna in če to ni bo v stoječi vodi v plastenki po moje marsikaj nastalo.

Pa čaki mal. Kdo govori o morju, kot morju?? Tukaj gre za izpiranje nosa z vodo. In mi vedno prešpricamo nos tako, da ti pride do možganov. Pač, da gre vsa svinjarija ven. In še vedno sem načela, da kaj kr tko brizgam nekam je najbolj čimbolj sterilno met. Sicer pa bi lahko vodo iz pipe pa sol not, brez prekuhavanja, pa ti vseeno priporočajo, da jo moraš skuhat.

Ne vem no, saj v morju je že malo morje drugih stvari not, razen vode, soli in živalskega sveta.

Za otročke sicer ne vem – je pa meni leta nazaj na dr.Munda na ORL v Mariboru svetoval, naj spiram nos z morsko vodo, če ne morem do nje, pa kar žličko morske soli v kozarec mlačne vode. Da ne rabim prekuhavat..

Se držim tega, ne uporabljam nobenih kaplic, Operila ali kaj podobnega, samo morsko vodo.

Nisem pa prepričana, kako je s kvaliteto morske vode po parih dneh v steklenici..

New Report

Close