Forum.Over.Net

Nepremičnine

nepremičninski agent

Default avatar

a-j-a

Zanima me če pozna kdo nepremičninskega agenta Janka Povirka.IN kakšne izkušnje ste imeli z njim?Dela pa v nepremičninski agenciji "Agencia"na Zaloški.

Vsake informacije bom vesela....Hvala.
Default avatar

Emilijana

Bom še jaz lonček pristavila. Zanimajo me poz. in neg. izkušnje z nepremičninskimi agencijami v Lj. Katero priporočate oz. odsvetujete pri nakupu stanovanja.
Default avatar

najem

...ali pa pri najemu?
Default avatar

Čudnica

Kaj pa če bi ti povedala svoje ime in priimek , da vemo komu bomo ocenjevali tega človeka?
Če te Pirčeva dobi si v rit ! Drugič vprašaj kakšne imate izkušnje s to agencijo ne pa kar po imenih naslavljat ljudi !

Mi smo kupili stanovanje preko Temelj nepremičnin, bili zadovolnji, korektno opravljeno delo, pa tudi prodajalka je potem preko njih kupila drugo stanovanje. Skratka vsi zadovolnji.

Je pa fajn, če še malo sama veš kaj je prav, recimo to da stanovanje ni pod hipoteko, da je lastniško urejeno-zemljiška knjiga.

Pa da ste s prodajalcem skupaj ko sestavljate predpogodbo , če nimaš ravno keša v žepu. Roki plačil, penali, are, pa take stvari . Podpišeš tisto s čimer se strinjaš !
Default avatar

a-j-a

Se opravičujem,če sem naslovila po priimku...za dr.se pa lahko vpraša po priimku.za odvetnike isto velja in še za koga drugega.....
Hvala ti vseeno za odgovor...Ga bom upoštevala.Lep dan ti želim in bodi zajedljiva.
Default avatar

bmal

Jaz odsvetujem Royal. Ti so sele namazani z vsemi zavbami
Default avatar

slikica

...pa Kvadratura...ki hoče samo ekskluzivo...
Default avatar

ema22

priporočam PUN NEPREMIČNINE d.o.o.
super so!
Default avatar

attic

Zelo dobre izkušnje imamo z agentko Danielo, ki dela v agenciji Global Invest v LJ.
Default avatar

filozof

Pozdravljeni,
glede na to, da sumim, da je na tem forumu kar nekaj nepremičninarjev, vam vsem skupaj svetujem, da reference pridobite ustno, od prijateljev, znancev, kolegov,..
sicer pa lahko pohvalim in priporočam samo sebe;)
lp